Tas ir burtiski Laušana Ziņas un virsraksts jau ir radījis jums drebuļus, kas drīz sāks jūsu vēnas.

Netflix vadītājs Skots Stūbers sarunājas ar Kristoferu Nolanu un it kā dara visu iespējamo, lai filma tiktu rādīta Netflix. Viņš to pievērsa intervijā ar Variety.

Stubbers piebilda: Ja un kad viņš nāks klajā ar savu jauno filmu, runa ir par to, vai mēs varam būt tai mājas un kas mums būtu jādara, lai tas notiktu.Turklāt viņš teica – viņš ir neticams filmu veidotājs. Es darīšu visu, ko varu. Šajā biznesā esmu iemācījies, ka jums ir jābūt nullei egoistiskajam. Mani sit un notriek, un es atkal pieceļos,Šķiet, ka Skots ļoti vēlas, lai Nolans izdotu savu nākamo filmu pakalpojumā Netflix. Viņš arī atzina faktu, ka Nolans ir 'neticams filmu veidotājs'.

Turpiniet uzzināt par to vairāk.

Netflix, Kristofers Nolans un filma — perfekta kombinācija

Kopš 2017. gada Nolana un Netflix situācija ir krasi mainījusies. Ļaujiet man jums pastāstīt par deetiem, ja jūs to vēl nezināt.

Intervijā 2017. gadā Nolans paziņoja, ka nav pārliecināts par Netflix darbību. Viņš teica viņš nekad negribētu uzņemt filmu Netflix. Viņš arī minēja, ka komentāra iemesls ir dienas un datuma izlaišanas stratēģija.

Viņš arī norāda, kā viņš nesaprot stratēģiju. Ir skaidrs, ka, tā kā tik daudz tiek publicēts virsrakstos, daudz kas ir zem segas, Nē?

Uzņēmums Warner Bros 2020. gadā nāca klajā ar paziņojumu, kā katrs 2021. gada izlaidums tiks vienlaikus pieejams gan kinoteātros, gan HBO Max. Studija noteikti sekoja un arī Nolans.

Nolans ir bijis karalis, kad runa ir par izlaidumiem kinoteātros OTT platformās. Tagad, kad pasaule piedzīvo pārmaiņas, mēs esam priecīgi, ka arī Netflix ir to aculiecinieks. Par laimi Nolanam, Netlfix noteikti mainīja dienas un datuma izlaišanas stratēģiju, lai pietiktu ar The Irishman.

Pirms tas nonāca Netflix, tas bija kinoteātros gandrīz četras nedēļas. Nu, Netflix paveicās, tas beidzot iznāca no čaulas.

Mums nav absolūtas detaļas, taču, ņemot vērā tā būtību, acīmredzot ir daudz ko gaidīt, it īpaši, ja ir iesaistīts Nolans.

Iespējams, Skots varētu berzēt savu burvību pret Nolanu, un pastāv iespēja, ka jūs varētu būt liecinieks tam nākamā lielā lieta.

Šajā procesā daudz kas gaida, dāmas un vīrieši, tāpēc sekojiet līdzi jaunumiem.