Leģendāro dziedātāju izdzīvo viņa sieva Džūdita Brauna un bērni. Viņa sešu bērnu vārdi ir šādi: Džerijs Lī Lūiss jaunākais, Fēbe Lūisa, Lorija Lī Lūisa, Džerijs Lī Lūiss III, Stīvens Alens Lūiss un Ronijs Gajs Lūiss.Izpētīta Džerija Lī Lūisa personīgā dzīve

Savas dzīves laikā Džerijs Lī Lūiss bija precējies nevis vienu vai divas reizes, bet kopumā septiņas reizes. Viņa nāves brīdī viņš bija kopā ar Džūditu Braunu. Pāris sadraudzējās 2012. gadā.

Sākumā Lūiss apprecējās ar Dorotiju Bārtoni 1952. gadā. Pāris devās atšķirīgi ceļi 1953. gadā. Pēc šī raksta viņš 1953. gadā gāja pa eju kopā ar Džeinu Mičumu. Pāris dzīvoja kopā gandrīz četrus gadus, līdz 1957. gadā izšķīrās.Pēc gada Džerijs apprecējās ar Mairu Geilu Braunu. Pāris dzīvoja kopā līdz 1970. gadam. Pēc tam rokenrola pionieris 1971. gadā apprecējās ar Džerenu Elizabeti Gunu Pītu, bet abi nolēma pārtraukt laulību 1982. gadā.

Gadu vēlāk, Lieliskas Uguns bumbas dziedātāja apprecējās ar Šonu Stīvensu. Tāpat kā viņa iepriekšējā laulība, arī šī nebija ilga. Viņu attiecības beidzās tajā pašā gadā. Pēc tam viņš 1984. gadā apprecējās ar Keriju Makkārveri, un pāris palika kopā līdz 2005. gadam. Viņam piedzima seši bērni ar piecām bijušajām sievām. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par mirušās dziedātājas sešiem bērniem.

Džerijs Lī Lūiss jaunākais.

Džerijs Lī Lūiss jaunākais bija mūziķa Džerija Lī Lūisa vecākais bērns. Viņš dzimis 1953. gadā. Tajā brīdī Džerijs bija precējies ar Džeinu Mičumu, un tā bija viņa otrā laulība pēc šķiršanās no pirmās sievas Dorotijas Bārtones. Diemžēl Džerijs II nomira 1973. gadā 19 gadu vecumā.

Saskaņā ar ziņojumu Aizbildnis, pusaudzis, traģiski “apgāza” savu džipu un gāja bojā autoavārijā. 2015. gadā intervijā plašsaziņas līdzekļiem mūžībā aizgājusī mūzikas zvaigzne stāstīja par sava dēla nāvi un sacīja: “Es nezinu, vai tas mani padarīja stiprāku vai nē, bet tas ļoti labi piesaistīja manu uzmanību. Tas man bija ļoti grūts, ļoti skumjš laiks. Bet es tam tiku cauri. Es apglabāju savējos. Es par visu parūpējos.'

Ronijs Gajs Lūiss

Džerijs Lī Lūiss savu otro dēlu Roniju Gaju Lūisu sagaidīja kopā ar savu otro sievu Džeinu Mičumu 1956. gadā, gandrīz trīs gadus pēc pāra laulībām. Džerijs un Džeina to pameta gadu vēlāk, un viņi izšķīrās 1957. gadā. Šobrīd Ronijam ir 66 gadi.

Agrākā mijiedarbībā ar The Guardian , rokzvaigzne atklāja, kā viņš tika galā ar dažu savu bērnu un bijušo sievu zaudēšanu. Pēc tam viņš plašsaziņas līdzekļiem sacīja: 'Es dažreiz nokāpju. Mazliet uz leju. Es izvelku sevi no tā. Es lūdzu un domāju par lietām, kas man tagad ir.”

Stīvens Alens Lūiss

1958. gadā Džerijs sadraudzējās ar savu pirmo māsīcu Mairu Geilu Braunu. Bijušais pāris kopā sagaidīja divus bērnus. Maira 1959. gadā dzemdēja viņas un Džerija pirmo bērnu, dēlu Stīvenu Alenu Lūisu.

Diemžēl Džerija un Mairas dēls Stīvens nomira, kad viņam bija tikai trīs gadi. Pāra dēls gāja bojā pēc slīkšanas negadījuma.

Fēbe Lūiss

Maira un Džerijs 1963. gadā sagaidīja savu otro bērnu, meitu Fēbi Lūisu, gandrīz četrus gadus pēc dēla Stīvena piedzimšanas. Viņa bija mūziķa pirmā meita. Vēlāk savā dzīvē viņa sekoja sava tēva pēdās un turpināja karjeru mūzikā. Papildus tam viņa strādāja arī pie 2004. gada filmas ar nosaukumu Bendži: Nost no pavadas!.

Saskaņā ar ziņojumu TMZ, 2017. gadā Viņa pat mani pamodināja, lai atvadītos hitmaker iesūdzēja tiesā savu meitu Fēbi par to, ka viņa viņam devusi narkotikas. Toreiz Džerijs paziņoja, ka viņa meita viņam iedevusi 'smagu psihotropo zāļu kokteili', lai kontrolētu viņu, kamēr viņa vadīja viņa karjeru no 2000. līdz 2012. gadam.

Saskaņā ar juridiskajiem dokumentiem, ko ieguvis medijs, Fēbe mēdza piespiest savu tēvu doties turnejās, neskatoties uz viņa slikto veselību. Džerijs iesūdzēja Fēbes vīru Ezekielu Loftinu par to, ka viņš vismaz 5 miljonus dolāru no savas naudas iztērējis luksusa automašīnām, nekustamajam īpašumam un plastiskajai ķirurģijai. Drīz pēc tam viņš tiesas prāvai pievienoja savas meitas vārdu.

Lorija Lī Lūisa

Džerijs sadraudzējās ar Džerenu Elizabeti Gunu Pītu 1971. gadā, un pāris 1972. gadā sagaidīja savu pirmo bērnu, meitu Loriju Lī Lūisu. Lorija ir mūžībā aizgājušā mūziķa otrā meita.

Tajā brīdī, kad Džerena iesūdzēja savu toreizējo vīru Džeriju par šķiršanos, viņa traģiski nomira drauga peldbaseinā 1982. gadā. Džerenam un Džerijam bija tikai viens kopīgs bērns.

Džerijs Lī Lūiss III

Vēlāk Džerijs apprecējās ar Šonu Stīvensu 1983. gadā. Diemžēl viņa sieva nomira narkotiku pārdozēšanas dēļ, un pārim nebija kopīgu bērnu. Pēc tam viņš 1984. gadā apprecējās ar savu sesto sievu Keriju Makārveri.

Grammy balvas ieguvējs savu pēdējo bērnu sagaidīja ar sesto sievu Keriju Makārveri. Pāris savu dēlu Džeriju Lī Lūisu III sagaidīja 1987. gadā, gandrīz trīs gadus pēc apprecēšanās. Uz šo brīdi Džerijam III ir 35 gadi.

Džerijam Lī Lūisam III ir arī profils sociālo mediju platformā Instagram. Līdz šim viņam Instagram ir 1,2 000 sekotāju. Ikoniskās leģendas jaunākais dēls aktīvi darbojas arī video tiešraides pakalpojumā Twitch.

Džerijs III pakalpojumā Instagram veltīja sirsnīgu cieņu savam tētim. Viņš vietnē Instagram ievietoja videoklipu, kurā Elvis zvaigzne Toms Henkss ​​ir redzams runājam par savu tēti. Viņš vienkārši pievienoja videoklipa parakstu: 'Nekad nebūs tāda kā tu, tēt... Es tevi mīlu.'

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Džerijs Lī Lūiss III (@jll3rd)

Izsakām visdziļāko līdzjūtību visiem leģendārā mūziķa Džerija Lī Lūisa draugiem un ģimenei šajā grūtajā laikā. Sūtot mīlestību, gaismu un spēku visiem saviem bērniem. Neaizmirstiet sekot līdzi jaunākajiem šovbiznesa pasaules atjauninājumiem.