Nelaiķa aktiera Irfana Hana dēls Babils Khans šodien, 28. jūnijā, Instagram ierakstā atklāja, ka ir pametis koledžu un ka tagad pievērsīsies savai aktiera karjerai Bolivudā. Babils Khans studēja filmu bakalaura kursu Vestminsteras Universitātē.

Babil Khan dalījās ar ziņām, izmantojot Instagram ierakstu, kurā viņš uzrakstīja emocionālu garu piezīmi, atvadoties no saviem draugiem universitātē. Savā piezīmē viņš izteica pateicību saviem dārgajiem draugiem par mājīgu atmosfēru svešā valstī.Zvaigznes bērns dalījās, ka viņš pamet koledžu no Filmu bakalaura kursa ar vairāk nekā 120 kredītpunktiem. Viņš pat izteica pateicību Vestminsteras universitātei. Viņš nolēma dzīvot Mumbajā šeit.

Irfana Hana dēls Babils Khans ir gatavs aktiera karjerai

Topošais aktieris tagad vēlas kļūt par savu karjeru. Babil Khan ir gatavs debitēt ar Anuškas Šarmas producentu nama “Clean Slate Filmz” Netflix drāmu Qala. Filmā viņš spēlē pretī Triptii Dimri, kuru vadīs Anvitaa Duta.Savā Instagram ierakstā viņš rakstīja: man tevis ļoti pietrūks. Mani skaistie draugi. Man šeit Mumbajā ir ļoti saspringts loks, burtiski 2-3 draugi kopā. Jūs visi iedevāt man mājas svešā aukstā vietā un likāt man justies kā piederīgam. Paldies, es tevi mīlu. Filma BA, kas šodien pamet studijas, ar vairāk nekā 120 kredītpunktiem, jo ​​šobrīd es visu atdodu aktiermākslai. Ardievu Vestminsteras universitāte. Es mīlu jūs, mani patiesākie draugi.

Babil Khan ir dēls Irrfan Khan un Sutapa Sikdar (filmas producents). Kā mēs visi zinām, Irrfan Khan, kurš bija viens no daudzpusīgajiem Bolivudas aktieriem, ar savām aktiermeistarībām atstāja spēcīgu iespaidu uz skatītājiem. Viņš nomira 2020. gada 29. aprīlī pēc cīņas ar resnās zarnas infekciju. Pirmo reizi aktierim tika atklāts neiroendokrīnais vēzis 2018. gadā, pēc tam viņš izgāja ķīmijterapijas ārstēšanu. Taču viņa dzīvību nevarēja glābt resnās zarnas infekcijas dēļ, un viņš mūs visus pameta.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Babil (@babil.i.k)

Babilas otrais aktieris ir gatavs arī kopā ar Nacionālo balvu ieguvušo režisoru Šoojitu Sirkaru un producentu Roniju Lahiri. Babils svētdien paziņoja, ka ir parakstījis projektu.

Lai gan Irfana Hana vietu neviens nevar aizstāt, mums jāgaida un jāskatās, vai viņa dēlam Babilam Hanam izdosies pārņemt tēva mantojumu.