Kopš tā laika nekas mazāks kā bļaušana un svilpošana Eminems atgriežas aktiermākslas pasaulē.Vai jūs pat atceraties, kad Eminems pēdējo reizi nokļuva lielajā televīzijā? Tā bija filmai 8 Mile, kas arī bija aktieru debija Oskara balvā.

Kā mēdz teikt, labāk vēlu nekā nekad, un līdz ar to Eminems atgriežas aktiermākslā, un uzminiet, kurš šīs ziņas atklāja pasaulei? Neviens cits kā viņa draugs 50 Cent. Viņš atklāja ziņas pasaulei Twitter.

Fidijs rakstīja: Ak, jā, es izvedu lielos suņus, es nevarēju noorganizēt šovu Detroitā, ja tajā nebūtu iekļauta leģenda @eminem,Viņš lika viņam spēlēt balto zēnu Riku BMF , šis s— ir ārpus šejienes.

Melnās mafijas ģimenes sērijai būs Eminems

Eminems ir gatavs kļūt par seriāla vieszvaigzni Melnās mafijas ģimene. Šī būs izrāde Emam, kurā viņš veidos kameja kā Baltais zēns Riks (WBR) sērijā, un 50 būs tas, kurš to veidos.

50 Cent pieminēja. Es esmu pagodināts un pateicīgs savam labajam draugam Emam par atbalstu manam jaunajam šovam BMF ,

Mēs nevarējām izveidot izrādi Detroitā, ja tajā nebūtu iekļauta leģenda, kas ir Eminems.
Baltais zēns Riks, kas pazīstams arī kā Riks Veršs jaunākais, pusaudža gados bija FIB informators. Viņš vadīja narkotikas un grupējumus Detroitas mafijas labā.

Baltais zēns, dokumentālā filma, kas tika izlaista 2k17, bija zvaigzne tajā. 2018. gadā viņš filmējās kopā ar Ričiju Meritu, Metjū Makonahiju, Braienu Tairī Henriju un Dženiferu Džeisoni Leju. 50 gadu vecumā viņš izcieta mūža ieslodzījumu par kokaīna glabāšanu.

Pārslēdzoties uz Em,

Viņš ieguva 5 zvaigžņu sniegumu savā karjerā 8 jūdze. Kopš tā laika viņam ir bijis daudz jautājumu par aktiermākslas projektiem. Viņš ir bijis daļa no Smieklīgi cilvēki un Svīta Septītās sezonas fināls. Bez tiem viņš līdz šim nav debitējis lielā ekrānā.

Melnās mafijas ģimene ir balstīts uz patiesu stāstu. 80. gadu noziegumos Flenorijs un Terijs, divi brāļi. Stāsts ir par mīlestību, radniecību un kapitālismu, tiecoties pēc amerikāņu sapņa.

Nu, mēs visi varam gaidīt, lai uzzinātu!