Grantchester, ITV notiekošais noslēpumu seriāls, ir pabeigusi 6. sezonu un gatavojas 7. sezonai, kas jau ir izgaismota. Grantchester ir britu ITV detektīvdrāma, kuras darbība norisinās pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados tajā pašā Kembridžšīras ciematā.Vai jūs ar nepacietību gaidāt 7. sezonu? Mums ir dažas aizraujošas ziņas: ir sākusies Grantchester 7. sezonas uzņemšana. Džeimsa Runcija īso stāstu kolekcija Grantchester Mysteries ir seriāla iedvesma. Iedziļināsimies vēl dažos atjauninājumos; mums ir daudz par ko ar jums runāt.

Grantchester 7. sezonas ražošanas atjauninājumi

ITV 2021. gada 28. jūlijā paziņoja, ka ir sākusies Grančesteras septītās sezonas uzņemšana. plānotā izlaišana 2022. gadā . Pirmo reizi, Režisē Toms Britnija . Pagaidām oficiāls izlaišanas datums nav atklāts, kas ir saprotams, ņemot vērā, ka izrāde pašlaik tiek ražota.Tomēr paredzams, ka septītās sezonas iestudējums beigsies pirms gada beigām, tāpēc mēs varam sagaidīt izlaišanas datumu, kad filmēšana būs pabeigta. 7. sezonas ražošana sākās jau sen, tāpēc cerams, ka skatītājiem nebūs ilgi jāgaida.

Grantchester 7. sezona sastāvēs no 8 sērijām

Katrā Grančesteras sezonā tika rādītas sešas epizodes. Un šeit ir kaut kas, kas tika atklāts. Mēs ceram redzēt 8 sērijas nākamajā sezonā.

Tvītā, kas tika ievietots Grantchester oficiālajā Twitter kontā, ir rakstīts: “Gaidiet jaunu Grantchester sēriju! 8 sērijas, kas skatītājus aizvedīs emociju kalniņos. Regulāri atgriežas dalībnieki, dažas foršas jaunas sejas un talantīgu viesmākslinieku bars. 1. četri sērija, režisors Robs Evanss. Pēdējās četras, manis režisēts!’

Grantchester 7. sezonas oficiālais kopsavilkums

Jā, jūs izlasījāt apakšvirsrakstu pareizi. Tika apstiprināts arī oficiālais Grantchester 7. sezonas kopsavilkums. Masterpiece PBS un ITV izlaida oficiālu 7. sezonas kopsavilkumu, lai entuziasti varētu pulcēties.

Paziņojumā atklājās, ka 7. sezona sāksies 1959. gada vasarā, kad Kembridžšīras ciematā Grančesterā tiks svinēta kāzu sezona. Šeit ir gaidāmās sezonas oficiālais kopsavilkums.

Kamēr godātais Vils Devenports apvieno laimīgus pārus svētajā laulībā, detektīvs inspektors Džordijs Kīts ir aizņemts kā vienmēr, izmeklējot virkni vietējo slepkavību lietu. Tuvojas jauna desmitgade, un jautājums par to, kāda būs nākotne, ir prātos ikvienam, ne tikai Vilam, taču pirms 50. gadu ieslēgšanās sešdesmitajos gados ir jāatrisina daži noziegumi un jāpieņem daži dzīvi mainoši lēmumi. kas varētu mainīt dzīvi Grančesterā uz visiem laikiem.

Grančestera 7. sezonas aktieri

Saskaņā ar PBS teikto, lielākā daļa galveno dalībnieku atgriezīsies 7. sezonā. Tas ietver divus galvenos vadītājus, godājamo Vilu Devenportu (Toms Britnijs) un detektīvu inspektoru Džordiju Kītingu (Robsons Grīns).

Šarlote Ričija, kuru britu televīzijas cienītāji var atpazīt kā Barbaru no filmas Call the Midwife, ir viena slavena viesmāksliniece, kuras 7. sezona ir izsludināta. Tomēr viņas varoņa detaļas vēl nav atklātas.

Tāpat Britnija savā paziņojumā sacīja, ka ir sajūsmā par iespēju atkal atgriezties Grančesteras uzņemšanas laukumā.

Viņš teica: esmu sajūsmā, ka atkal esmu filmēšanas laukumā kopā ar savu Grančesteras ģimeni un atgriezīšos mūsu laimīgajā vietā. Es arī esmu pilnīgi pāri, lai man dotu iespēju režisēt šīs sērijas epizodi, tā ir bijusi mana dzīves ambīcija, un es nevaru sagaidīt, kad skatītāji to redzēs (un arī es beidzot varu pasūtīt Robsonu!) .

Viesu zvaigžņu saraksts, kuras uzstāsies 7. sezonā

Vēlāk PBS atklāja arī vairākas vieszvaigznes, kuras uzstāsies Grantchester 7. sezonā. Šeit ir to saraksts:

    Šarlote Ričija (piezvani vecmātei) Ellora Torchia (šķelšanās) Emma Kanifa (Roadkill) Džeina Dī (Avarēja) Filips Vičērčs (Angļu pacients) Rovena Kinga (The Wilds) Anna Vilsone-Džounsa (Viktorija) Maikls D. Ksavjers (džentlmenis Džeks)

Ja tiks paziņots kāds oficiāls izlaišanas datums vai tiks atklāta kāda svarīga sīkāka informācija, mēs informēsim lasītājus!