Marija Viktorija Henao bija Kolumbijas narkotiku tirgotāja Pablo Eskobara sieva. Marijai, kura apprecējās ar Pablo Eskobaru 15 gadu vecumā, ar viņu bija 17 gadus ilgas attiecības, līdz viņš nomira. Tiek lēsts, ka Pablo Eskobars pirms nogalināšanas bija uzkrājis milzīgu bagātību 30 miljardu dolāru apmērā, kas ir salīdzināms ar 64 miljardiem dolāru pēc pirktspējas 2021. gadā. Visai pasaulei Eskobars var būt noziedznieks, bet Marijai viņš bija viņa apburošais princis, kurš mīlēja. un lutināja viņu kā princesi.

Viss par Mariju Viktoriju Henao

Marijas Viktorijas agrīnā dzīve

Marija Viktorija dzimusi mazā ciematā Kolumbijā 1961. gadā. Viņai bija divi brāļi un māsas, un viņai patika dejot.Marijas Viktorijas attiecības ar Pablo Eskobaru

Marijas brālis Karloss bija narkotiku tirgotājs, kurš strādāja Pablo Eskobarā. 13 gadu vecumā viņa pirmo reizi satikās ar Pablo Eskobaru 1974. gadā caur savu brāli Karlosu. Vēlāk viņa iemīlēja Pablo, kurš bija 11 gadus vecāks par viņu, jo Pablo mēdza viņu pavedināt un dāvināja daudzas dāvanas ikreiz, kad viņi satikās. Kad viņas ģimene izteica iebildumus pret viņu attiecībām, jo ​​viņi zināja par Pablo noziedzīgo darbību, viņi abi nolēma slepeni aizbēgt un apprecēties. Viņa kļuva par māti gadu pēc laulībām, kad viņai bija tikai 16 gadi. Viņa aprakstīja Eskobaru kā sirsnīgu, džentlmeni savā grāmatā Mana dzīve ar Pablo un, atsaucoties uz viņu attiecībām, viņa rakstīja: Viņš lika man justies kā pasaku princesei, un es biju pārliecināta, ka viņš ir mans burvīgais princis.Viņai ir otrs bērns pēc septiņiem gadiem 1984. gadā. Lai gan Marija un Pablo labi pavadīja laiku pēc laulībām, Pablo bija ārlaulības attiecības ar daudzām sievietēm, un viņa romāns ar kolumbiešu rakstnieci un žurnālisti Virdžīniju Valleho bija labi pazīstama, jo viņa bija pirmā televīzijas žurnālists, kurš uzņēma Pablo interviju.

Kamēr Pablo tika saukts par kokaīna karali un viņš bija bagātākais noziedznieks vēsturē, Marijai radās iespaids, ka viņš nodarbojas ar nekustamo īpašumu biznesu. Pirmajos laulības gados Pablo viņai neatklāja savu darbu, lai gan viņai radās aizdomas, ka viņš daudzas dienas ir prom no mājām un, atgriežoties, saņem milzīgas naudas summas. Viņa bija satriekta, uzzinot par viņa narkotiku tirdzniecību un noziedzīgo darbību, kad viņš tika arestēts 1977. gadā. Marija joprojām turpināja attiecības ar Pablo līdz pat viņa brutālajai slepkavībai 1993. gadā. Viņa sākotnēji nebija ieinteresēta piedalīties vīra noziedzīgajās darīšanās, un sāka pieaugt naids. pret visu, kas saistīts ar viņas vīra pasauli. Viņa bija sarūgtināta par vīra daudzajām attiecībām ar daudzām sievietēm.

Pablo Eskobaru nogalināja policija:

Viņu 17 garo attiecību gadu laikā viņa vīra darbu dēļ kopā ar visu Kolumbijas valsti ir piedzīvojusi daudz sāpju. Viņa nevarēja meklēt palīdzību no savas ģimenes, jo pārtrauca attiecības ar ģimenes locekļiem, lai apprecētos ar viņu. Neskatoties uz to, viņa nepameta viņu, jo varēja domāt, ka viņai nav iespējams izdzīvot bez Pablo atbalsta.

Pablo bija iesaistīts tieslietu ministra Rodrigo Laras Bonillas un prezidenta amata kandidāta Luisa Karlosa Galana slepkavībā. Kad Marija uzzināja par šo izkārtojumu, viņa savā grāmatā stāstīja, ka es zināju, ka tajā dienā mums ir milzīgs haoss. Mana dzīve, manu bērnu dzīve būs grūta. Viņa pastāvīgi baidījās, ka viņu nogalinās vīra ienaidnieki.

1993. gadā Pablo Eskobars nolasīja uzrakstu uz sienas, ka viņš jebkurā laikā var tikt nogalināts, tāpēc viņš lika Marijai pārcelties kopā ar saviem bērniem uz drošu vietu valdības aizsardzībā. Pablo Eskobars gāja bojā policijas apšaudē uz jumta Kolumbijā. Policija noskaidroja precīzu viņa atrašanās vietu, izsekojot viņa mobilā tālruņa pārraidi ar Kolumbijas elektroniskās novērošanas komandas palīdzību. Tomēr Marijas dēls Huans Eskobars uzskata, ka viņa tēvs izdarīja pašnāvību un atņēma viņam dzīvību.

Marijas Viktorijas dzīve pēc Pablo nāves

Pēc Pablo nāves Marijas un viņas bērnu dzīve kļuva ļoti sarežģīta. Kamēr kolumbieši un cilvēki citās pasaules daļās priecājās par Pablo Eskobara nāvi, Marija un viņas ģimene klusi un bailīgi sēroja par viņa nāvi. Viņa gribēja apmesties kādā pilsētā un dzīvot mierīgu dzīvi, taču Pablo reputācija viņai sekoja. Tāpēc viņai bija nepārtraukti jāpārvietojas no vienas vietas uz citu, lai saglabātu savu ģimeni drošībā. Viņa pat izmantoja anonīmus vārdus sev un saviem bērniem un pārcēlās uz Argentīnu. Neraugoties uz veiktajiem papildu piesardzības pasākumiem, saglabājot zemu profilu, lai slēptu savu identitāti, viņa un viņas ģimenes locekļi tika arestēti 1999. gadā. Policija viņus apsūdzējusi par zādzībām un naudas atmazgāšanu.

Policijas izmeklēšanā tika apgalvots, ka Marija zināja par Pablo biznesa noslēpumu un arī viņa bija iesaistīta narkotiku tirdzniecībā. Tomēr viņa noliedza, ka tie ir nepamatoti apgalvojumi un viņa bija tikai viņa sieva un nemaz nebija iesaistīta viņa nelegālajā biznesā. Tā kā policijai trūka pierādījumu, viņiem Marija un viņas bērni bija jāatbrīvo pēc 15 mēnešiem. Vēlāk viņi atkal tika arestēti par palīdzību narkotiku tirgotājam naudas atmazgāšanā.

Marijas dēls Huans Eskobars strādā par pasniedzēju un ir grāmatas Pablo Eskobars: Mans tēvs autors. Tagad Marija dzīvo dzīvoklī kopā ar dēlu un vīramāti. Viņas meita pārtrauca saites ar ģimeni un paliek atsevišķi. Pēc gandrīz divas desmitgades ilgas klusēšanas Marija Viktorija Henao nesen intervijā, kas tika sniegta Kolumbijas radio 2018. gadā, vīra vārdā atvainojās par viņa noziedzīgām un terora darbībām, kas radīja postījumus daudzu pilsoņu dzīvē.

Interesanti, kas notika ar Pablo Eskobara naudu?

Pablo ir atlicis milzīgu naudas summu, lai rūpētos par ģimeni, taču šī nauda nekad nav nonākusi tur, kur tai vajadzēja būt, un joprojām ir noslēpums. Tiesību iestāde konfiscēja dažus viņa īpašumus un citus īpašumus. Tomēr daudzus cietus aktīvus, piemēram, zeltu, platīnu un skaidru naudu, nevarēja izsekot. Marija Viktorija Henao atceras karali Pablo Eskobaru kā mīlošu un gādīgu vīru. Viņa uzturēja attiecības ar viņu cauri un plāniem, neskatoties uz to, ka zināja par viņa neuzticību.

Marija Viktorija Henao pašlaik dzīvo dzīvoklī Buenosairesā, Argentīnā, kopā ar savu dēlu un Pablo māti ar jaunu identitāti María Isabel Santos Caballero.