Gandrīz visi uzskata, ka Breaking Bad ir viens no visu laiku labākajiem televīzijas šoviem. Tagad, kad Breaking Bad pēdējo reizi pirmizrādi piedzīvoja 2013. gadā, ir grūti iedomāties, ka seriāls ir beidzies, un daudziem skatītājiem tā pietrūkst. Mēs esam ceļā, lai glābtu līdzjutēju dienu. Breaking Bad ir viens no populārākajiem televīzijas šoviem, taču ir daži raidījumi, kas tam ir līdzīgi.

Ja esat Breaking Bad cienītājs, jūs droši vien zināt, ka tā ir izrāde par Valteru Vaitu, ķīmijas instruktoru, kurš atklāj, ka viņam ir vēzis (plaušu vēzis), un izvēlas sākt ražot metoloģiskas vielas, lai segtu savus medicīniskos izdevumus. Kad viņš apvieno spēkus ar Džesiju (viņa partneri), viņa mērķi sāk mainīties. Cilvēki joprojām turpina klausīties šovu, jo tas ir tik brīnišķīgs. Ja esat pabeidzis sēriju, mums ir dažas salīdzināmas sērijas, kuras varat pārbaudīt.Top 10 līdzīgi seriāli, piemēram, Breaking Bad

Ja jums pietrūkst Breaking Bad tikpat ļoti kā mums, mēs esam izveidojuši sarakstu ar nevis vienu, bet desmit līdzīgām sērijām ar savām sižeta līnijām.

viens. Labāk piezvani Saulam

Tā ir acīmredzama izvēle, taču kā tas darbosies, ja pieminēsit Breaking Bad, bet ne Better Call Saul? Stāsts griežas ap bijušo mākslinieku Džimiju Makgilu, kurš izvēršas par viņa alternatīvo personību Saulu Gudmenu, ētiski nemierīgu krimināljuristu, kurš cieš no virknes pārbaudījumu un nelaimēm, kļūstot par maza laika advokātu. Seriāla pirmā sezona tika uzsākta 2015. gadā, un kopš tā laika ir bijušas piecas sezonas. Tuco Salamanca, Maiks Ermantrauts un Guss Frings, salnas ienaidnieks no Breaking Bad, visi piedalās arī filmā Better Call Saul.divi. Peaky Blinders

Peaky Blinders neapšaubāmi ir vēl viens no lielākajiem un pazīstamākajiem šoviem, kas var būt saistīts ar Breaking Bad. Raidījums pirmo reizi tika rādīts 2013. gadā, un kopš tā laika tas ir atjaunots kopumā par piecām sezonām. Tomijs Šelbijs, bīstams indivīds, ir Birmingemā izvietotās bandas Peaky Blinders vadītājs. Drīz pēc tam izmeklētājs Česters Kempbels nolemj viņu aizturēt un izbeigt viņa nelikumīgās darbības. Izrāde ir diezgan pārsteidzoša ar daudziem pavērsieniem un pavērsieniem.

3. Ozark

Ja jums patīk Breaking Bad, jūs, iespējams, esat redzējis Ozark, un, ja jums nepatīk, jums vajadzētu. Ozark debitēja 2017. gadā, un kopumā viņam ir trīs sezonas. Izrāde seko naudas menedžerim, kurš pārceļ savu ģimeni no Čikāgas uz Ozarksas vasaras kūrorta ciematu. Mārtijs bēg kopā ar ģimeni pēc tam, kad naudas atmazgāšanas operācija ir notikusi šausmīgi nepareizi, liekot viņam atmaksāt lielo hipotēku meksikāņu mafijas bosam, lai viņš spētu drošībā glābt sievu un bērnus. Izrāde ir fantastiska un pārsteigumiem bagāta.

Četri. narkotikas

Narcos, trīs sezonu drāma, kuras pirmizrāde notika 2015. gadā, ir vēl viena lieliska izrāde. Viens no šīs izrādes labākajiem aspektiem ir tas, ka tā pamatā ir patiesi notikumi. Tas ir stāsts par narkotiku karteļu rašanos Kolumbijā, kā arī aizraujoši patiesi stāsti par narkobaroniem no 1980. gadu beigām, kuru mērķis bija bēdīgi slavenas un ievērojamas personas, piemēram, Pablo Eskobars. Izrādē ir daudz konfrontāciju.

5. Pēctecība

Loganu ģimene ir plaši pazīstama ar to, ka tai pieder pasaulē lielākais mediju un izklaides konglomerāts. Tomēr, kad viņu tēvs pamet uzņēmumu, viņu dzīve apgriežas kājām gaisā ar daudzām problēmām. Kad viņu tēvs paziņo par aiziešanu pensijā, katrs no viņa četriem pieaugušajiem bērniem cīnās par autoritāti, parādot, cik problemātiska var būt šī priviliģētā ģimene. Izrādes pirmizrāde notika 2018. gadā, un tai ir divas sezonas.

6. Nezāles

Weeds ir astoņu sezonu televīzijas seriāls, kura pirmizrāde notika 2005. gadā. Nensija Botvina paredz plaukstošu tirdzniecību, piegādājot marihuānu reģionālajiem klientiem pēc vīra nāves. Tomēr nauda nes sev līdzi tās unikālās rūpes.

7. Deksters

Deksteram, lieliskajam noslēpumainajam šovam, kura pirmizrāde notika 2006. gadā, ir astoņas sezonas. Nu, Deksters Morgans, psihopāts ar slepkavnieciskiem impulsiem, šajā drāmā vada duālu eksistenci. Visu dienu viņš strādā par tiesu medicīnas ekspertu policijā un brīvajos brīžos izpilda šausmīgus noziedzniekus.

8. Naudas nolaupīšana

Money Heist neapšaubāmi ir līdz šim labākais seriāls ar faniem visā pasaulē. Tas ir sadalīts četrās daļās. Noziedznieks, kas pazīstams tikai kā Profesors, ir izstrādājis shēmu, lai īstenotu pasaulē līdz šim lielāko laupīšanu. Viņš piesaista astoņus cilvēkus ar īpašām prasmēm un nav ieinteresēti iznākumā, lai palīdzētu viņam īstenot efektīvu darba kārtību. Kad cilvēki dod priekšroku blēžiem, nevis policistiem, stāsta līnija kļūst saistošāka.

9. Vairogs

Viņu vadītājs Aceveda nav apmierināts ar policistu pulku, kas izmanto noziedzīgu praksi, lai palielinātu veiksmes iespējamību. No otras puses, viņš ļauj viņiem turpināt virzīt viņa konkrēto darba kārtību. Izrāde debitēja 2002. gadā, un tajā kopumā ir septiņas sezonas.

10. impērija

Visbeidzot, Empire, kas tika rādīta sešas sezonas. Mūzikas biznesa magnāts plāno nodrošināt sava uzņēmuma nākotni, nostādot savus bērnus vienu pret otru. Pa to laiku viņa bijusī sieva plāno atgūt līdzdalību uzņēmumā.

Tātad, ja jums trūkst Breaking Bad, šie bija lieliskākie šovi, ko varējāt noskatīties. Ja uzskatāt, ka esam palaiduši garām kādu sēriju vai zināt kādu līdzīgu sērijai Breaking Bad, lūdzu, informējiet mūs komentāru sadaļā. Laimīgu skatīšanos!