Nesen Bekingemas pilī 2022. gada 22. novembrī notika valsts bankets. Turpiniet ritināt tālāk, lai gūtu vairāk ieskatu par Velsas princeses Keitas Midltones jaunāko izbraukumu.Keita Midltone ar savu pirmo tiāru gandrīz 3 gadu laikā

Jā, tu izlasīji pareizi. Otrdien karaliskās ģimenes locekļi piedalījās valsts banketā, kas notika Bekingemas pilī, lai uzņemtu Dienvidāfrikas prezidentu Sirilu Ramafosu. Bankets tika organizēts kā daļa no pirmās valsts vizītes karaļa Kārļa III valdīšanas laikā.

Lielajā vakarā Keita uzvilka savu pirmo diadēmu pēdējo trīs gadu laikā. Velsas princese izvēlējās elegantu, baltu Dženijas Pakhemas kleitu. Savu tērpu viņa papildināja ar šādiem gadījumiem piemērotāko galvassegu: Karalienes Marijas mīļāko tiāru. Viņa arī valkāja pērles, kas karājās dimanta mezglos.Midltone savu izskatu papildināja ar Karaliskās ģimenes ordeni, Karaliskā Viktorijas ordeņa zvaigzni Dame Grand Cross, kā arī vērtni. No otras puses, kad mēs runājam par princi Viljamu, viņš šim gadījumam valkāja melnu uzvalku.

Princis Viljams savu uzvalku rotāja ar prievīšu zvaigzni, dadzis zvaigzni un trim miniatūrām medaļām par karalienes Elizabetes trim jubilejām, kurās viņš piedalījās (zelts 2002. gadā, dimants 2012. gadā un platīns 2022. gadā).

Sīkāka informācija par satriecošo tiāru, ko valkāja Keita Midltone

Tiem no jums, kas nezina, pastāstīsim, ka Karalienes Marijas mīļāko mezglu tiāra bija arī viena no Keitas vīramātes princeses Diānas iecienītākajām rotaslietām. Saskaņā ar ziņojumu Tiesas juvelieris, spīdīgajam dzirkstelītim ir vairāk nekā gadsimts.

Ir norādīts, ka satriecošo tiāru 1913. vai 1914. gadā karaliene Marija pasūtīja juvelierim Garrardam. Tā ir tiāras kopija, kas piederēja Marijas vecmāmiņai, Kembridžas hercogienei Hesenes princesei Augustai.

Agrāk Keita Midltone ir nēsājusi arī auskarus, kas iepriekš piederēja princesei Diānai, un rokassprādzi no karalienes Elizabetes dārglietu kastītes. Viņa nesen tika nolauzta, nēsājot šos auskarus piemiņas svētdienas dievkalpojumā.

Keita pēdējo reizi tika manīta ar diadēmu 2019. gadā. Toreiz viņa valkāja diadēmu diplomātiskā korpusa pieņemšanā 2019. gada decembrī, kas bija ikgadējs pasākums 1000 viesiem, tostarp vēstniekiem, augstajiem komisāriem un valdības ierēdņiem.

Toreiz Midltone šim pasākumam rotāja tiāru Lover’s Knot. Viņa apvienoja satriecošo tiāru ar Nizam of Hyderabad kaklarotu. Elegantajam pasākumam viņa izvēlējās valkāt Aleksandra Makvīna (viņas karaliskās kāzu kleitu dizainera!) tumši zila samta kleitu ar garām piedurknēm. Viņa to novilka bez piepūles.

Vai jums patika Keitas Midltones tērps un tiāra? Lūdzu, dariet mums zināmas savas domas komentāru sadaļā zemāk. Neaizmirstiet sekot līdzi jaunākajiem šovbiznesa pasaules atjauninājumiem.