Ar Pasaules kauss T20 2021 Gatavojoties drīzam spēles sākumam, kriketa cienītāji vienkārši nevar sagaidīt, kad notiks tik skaļš mačs starp Indiju un Pakistānu. Abas kaimiņvalstis ir gatavas sadursmei gaidāmās spēles laikā 24. oktobris kas notiks plkst Dubaijas starptautiskais kriketa stadions.

Un pirms šīs ikoniskās spēles vēl viena versija 'Mauka Mauka' sludinājumu izlaida Zvaigžņu sports. Šī jaunā reklāma pagaidām ir salauzusi internetu.

Pasaules kausa izcīņa T20 2021 sāksies 17. oktobrī, un spēles notiks AAE un Omānā. Indija un Pakistāna savā starpā tiksies 24. oktobrī, un spēle sāksies pulksten 7:30 pēc IST.

Star Sports Mauka Mauka Jauna reklāma ir atpakaļ, ApskatietMauka Mauka reklāma pašlaik ir populāra sociālajos medijos. Reklāma ir bijusi slavena Indijā, jo Indija savā sadursmē ar Pakistānu ir uzvarējusi septiņās Pasaules kausa spēlēs pēc kārtas, un interesanti, ka piecas no šīm spēlēm pieder tikai T20 formātam.

Un tagad Star Sports ir izlaidusi vēl vienu jautru Mauka Mauka reklāmas versiju. Jaunākā reklāma ir izlaista ar Pakistānas kriketa līdzjutēju, kurš pirms Indijas un Pakistānas T20 spēles interesējas par televizoru.

Jūs varat atrast līdzjutēju lepoties ar Babar Azam un Mohammed Rizwan klātbūtni Pakistānas komandā un to, kā viņi iet uz sešiniekiem. Viņš stāsta, ka viņu šāvienu dēļ Deli tiks sasistas vairākas glāzes. Bet tad veikalnieks viņam sagādā šoku, demonstrējot divus televizorus.

Viņš stāsta, ka Pakistāna ir zaudējusi Indijai visos piecos T20 Pasaules kausa mačos iepriekš. Viņš saka Pakistānas fanam, ka viņiem jāgaida daudz ilgāks laiks, lai uzlauztu petardes.

Viņš saka, ja vēl grib kaut ko uzsprāgt, rāda divus televizorus, sakot, ka tas ir a 'Pērciet 1 un izlaidiet 1 bez maksas' piedāvājums no viņa gala.

Reklāma beidzas ar to, ka Pakistānas atbalstītājs pārtrauc savu TV ierakstu par Pakistānas sakāvi Indijai 2012. gadā, kam sekos “Mauka Mauka” džinksts, kas tiek atskaņots fonā.

Pēc tam, kad šī reklāma tika publicēta vietnē Star Sports, tā sociālajos tīklos ir izplatījusies, līdzjutējiem publicējot dažus interesantus un smieklīgus komentārus.

Mauka Mauka reklāmu pirmo reizi izdeva Star Sports 2015. gadā pirms Indijas un Pakistānas spēles Pasaules kausā. Reklāmā jauns Pakistānas kriketa fans bija redzams konservējam petardes, lai tās uzsprāgtu (cerībā), kad Pakistāna uzvarēs Indiju 1992. gada Pasaules kausa izcīņā Austrālijā. Tomēr, viņa valstij zaudējot, viņš pieviļ un gaida nākamo iespēju uzsprāgt krekerus, kas nav nākuši līdz šodienai.

Izvietojot šo sludinājumu, uzņēmums Star Sports ir izlaidis vairākas Mauka Mauka reklāmu versijas. Tomēr šķiet, ka šī jaunākā Mauka Mauka reklāma ir visjautrākā.

Kāds ir jūsu viedoklis par Mauka Mauka reklāmu? Kopīgojiet savu viedokli mūsu komentāru sadaļā zemāk!