Pēdējais Dēmetras ceļojums ir gaidāma amerikāņu šausmu filma, kuras režisors ir Andrē Øvredāls. Filmas scenārija autors ir Zaks Olkevičs, kuras pamatā ir Bragi Šuta stāsts. 2021. gada jūnijā Berlīnē sākās galvenā fotografēšana. Vēlāk šaušana notika Maltā.

Amblin Entertainment ir atklājusi, ka gaidāmās Drakulas iedvesmotās filmas uzņemšana ir pabeigta. The Last Voyage of the Demeter ir beigusies filmēšana pēc ilgstošas ​​izstrādes fāzes. Lūk, ko mēs līdz šim zinām par gaidāmo filmu no slavenā režisora ​​Džeinas Doe autopsija un Baisīgie stāsti, ko izstāstīt tumsā. Iedziļināsimies pareizajās detaļās.Gaidāmais stāsts par pēdējo Demetras ceļojumu

Brama Stokera klasiskajā stāstā Demeter bija kuģa apzīmējums, kas nogādāja Drakulu no Transilvānijas uz Londonu. Kuģis izskalojas Lielbritānijas krastos, nodriskāts un bojāts, un tajā 1897. gada stāstā ir viens satrakojies izdzīvojušais.Īsumā ar krievu šoneri Demeter tika noslēgts līgums par privātas kravas, divdesmit četru neidentificētu koka kastu, pārvadāšanu no Karpatijām uz Londonu, un šāds stāsts risinās filmā Pēdējais Demetras ceļojums.

Filma attēlos neparastus notikumus, kas notika ar nelaimīgo apkalpi, kad viņi mēģināja izturēt okeāna ceļojumu, kamēr katru nakti viņus vajā draudīga klātbūtne uz kuģa. Tas bija vraks, kad tas beidzot ieradās netālu no Vitbijas ostas. Apkalpe nekur nebija atrodama.

Filma tika izstrādāta gandrīz 2 gadu desmitus

Bragi Schuts 2002. gadā izveidoja pirmo scenārija melnrakstu filmai Last Voyage of the Demeter , kurā piedalījās režisors Roberts Šventke. Tomēr filma gandrīz divas desmitgades pavadīja izstrādes ellē, un ar to bija saistīti vairāki citi režisori.

2019. gada oktobrī tika paziņots, ka Andrē Øvredāls filmu režisēs kopā ar Amblin Partners. Tika publicēts arī tvīts saistībā ar šīs gaidāmās filmas apstiprināšanu.

Sveicieni režisoram Andrē Øvredālam un viņa talantīgajam aktieriem un izturīgajam kolektīvam saistībā ar galvenās fotografēšanas pabeigšanu PĒDĒJĀ DEMETRA CEĻOJUMAM. Jūs esat šo radošo centienu asinsrite, un, kā mēs visi zinām, asinis ir dzīvība…

Pēdējais Demeter ceļojums izdošanas datums

Labas ziņas! 2021. gada septembrī tika izlaists arī filmas Last Voyage of the Demeter izlaišanas datums. The Last Voyage of the Demetersets buras, tikai kinoteātros, 2023. gada 27. janvārī .

The Last Voyage Of The Demeter Gaidāmie aktieri

Filmā Last Voyage Of The Demeter būs galvenā loma Korijs Hokinss . Havjers Botets filmā uzņems arī pasaulē slavenākā vampīra mantiju. Kopā ar šiem varoņiem ir vairāki citi, kas ir apstiprināti, un mēs tos esam uzskaitījuši tālāk.

    Deivids Dastmalkjans Vojčeka lomā Liams Kaningems Aisling Franciosi kā Anna Džons Džons Brionss Stefans Kapičičs Nikolajs Nikolajevs Vudijs Normans Mārtiņš Furulunds Kriss Vallijs

Mēs nevaram sagaidīt, kad varēsim redzēt šo lielisko Drakulas filmu. Tomēr mums būs jāgaida līdz 2023. gadam! Jebkurā gadījumā turpiniet sekot līdzi mums, lai uzzinātu vairāk par daudzām kategorijām.