Kalifornijā bāzēts amerikāņu daudznacionāls izklaides un mediju konglomerāts, The Walt Disney Co ir paziņojis par saviem plāniem tērēt ap 33 miljardi dolāru par jauno saturu nākamgad 2022. gadā saskaņā ar tās gada pārskatu, kas SEC iesniegts 24. novembrī.

Plānotie izdevumi ietver tā straumēšanas programmu, lineāro programmu, kā arī sporta aktivitāšu satura materiālus.Disneja medijos ir trīs galvenās satura grupas, proti. studijas, vispārēja izklaide un sports. Studijas kategorijā Disney ir septiņas studijas, proti, Walt Disney Pictures, Walt Disney Animation Studios, Pixar, LucasFilm, 20th Century Studios, Marvel Studios un Searchlight Pictures.

Volts Disnejs cer, ka nākamgad saturam iztērēs 33 miljardus dolāruTīklu kategorijā ir 4 uzņēmumi, proti, ABC Entertainment, Disney Channel, FX Networks un Hulu, kas ietilpst vispārējo izklaides grupu paspārnē. Visbeidzot, ESPN ir viņu vienīgais sporta tīkls.

Volta Disneja kompānija šogad tērē rekordlielu summu, lai papildinātu savu saturu, sākot no pagājušā mēneša. Volts Disnejs ir apstiprinājis, ka iepriekšējā finanšu gadā satura materiāliem iztērējis aptuveni 25 miljardus dolāru.

Uzņēmums savā gada pārskatā rakstīja: Pieaugumu nosaka lielāki tēriņi, lai atbalstītu mūsu DTC paplašināšanos, un parasti netiek pieņemts, ka Covid-19 izraisīti būtiski ražošanas traucējumi.

Šogad atvēlētā pārpalikuma summa 8 miljardu ASV dolāru apmērā tiks iztērēta dažādos Disney+, Hulu un ESPN+ posmos.

Milzīgais budžets 33 miljardu ASV dolāru apmērā, kas piešķirts liela satura materiāliem, ietvers arī sporta aktivitāšu tiesības, jo tās ir ļoti dārgas un saistītas ar ilgtermiņa līgumiem. Tā OTT konkurents Netflix šogad satura materiāliem tērē aptuveni 14 miljardus USD.

Disnejs savā gada pārskatā ir arī atklājis savus plānus 2022. gadā izlaist filmas un TV izstādes. Izpilddirektors Bobs Čapeks šā gada sākumā paziņoja par Disneja ambīcijām nākamgad izdot aptuveni 100 jaunus nosaukumus. Uzņēmums rīkoja savu pirmo Disney+ dienu, lai atzīmētu savu otro gadadienu.

Disneja Studios nodaļai ir milzīgi plāni nākt klajā ar aptuveni 50 nosaukumiem kinoteātrī, kā arī izmantojot tiešās patērētāju platformas.

Uzņēmuma Common Entertainment nodaļa ir arī atklājusi savu nodomu 2022. finanšu gadā piegādāt 60 neskriptētus seriālus, 30 komēdijas, 25 drāmas, 15 dokumentālās sērijas/ierobežotas sērijas, 10 animācijas sērijas un 5 TV filmas.

Walt Disney bija ziņās pāris mēnešus atpakaļ šogad, kad uzņēmums paziņoja, ka digitālās straumēšanas pakalpojums plāno nodalīt savu saturu, pārvietojot sporta saturu no Hotstar uz ESPN+, savukārt Bolivudas saturs (filmas un TV šovi) tiks migrēts uz Hulu. . Disneja četriem dažādiem straumēšanas pakalpojumiem, kurus uzņēmums plāno apvienot Disneja komplektā, ir vairāk nekā 174 miljoni abonentu.

Atzīmējiet šo vietu kā grāmatzīmi un sekojiet līdzi jaunumiem!