2022. gada 23. septembrī tas tika izlaists ierobežotā izdevumā. Filma drīzumā būs pieejama straumēšanai tiešsaistē. Viduslaiku Anglijā nabaga lorda meita nepakļaujas tēva plāniem apprecēt viņu ar bagātu un varenu pielūdzēju.

Kad ierodas visbriesmīgākais pielūdzējs, viņas vecāku mīlestība pret viņu tiek pārbaudīta. Izpētīsim vairāk par straumēšanas iespējām.Kur skatīties filmu 'Catherine Called Birdy'?

Amazon Studios izlaida Catherine Called Birdy ierobežotos kinoteātros. Ja jums paveiksies, jūs varēsiet noskatīties šo viduslaiku filmu teātrī netālu no jums. Šķiet, ka beidzot ir pienācis laiks kopā ar ģimeni un draugiem izdomāt Katrīnas stāstu.

Lena Danhema filmā nedaudz atzīmēja savu personību. Viņa sacīja: 'Tas bija laiks, kad gandrīz tika gaidīts, ka pusaudžu varonēm piemīt burvju spējas vai zobens.Tās bija vai nu 'Bada spēles' vai 'Krēsla'...Tā, viņuprāt, to vēlas pusaudži. Un šai varonei nav nekādu maģisku spēku. Viņai nav seksīgas romantikas ar nepiederošu personu. Tas nav kā pieaugušo fantāzija par to, kas ir būt pusaudzim. Tas ir tikai tas, kas ir būt pusaudzim. ”

Prime Video apraksta filmu: 'Lēdija Ketrīna (pazīstama kā Bērdija), tāpat kā visas lieliskās tīņu varones, ir enerģiska, gudra un piedzīvojumiem bagāta – un ir gatava atbaidīt ikvienu uznācēju, kas viņai nonāk.'

Kā tiešsaistē skatīties filmu “Katrīna sauc Birdy”?

Catherine Called Birdy drīzumā būs pieejams skatīšanai tiešsaistē. 2022. gada 7. oktobrī tas būs pieejams pakalpojumā Prime Video. Tomēr, lai to skatītos vietnē Prime, jums ir jābūt abonementam. Reģistrējoties Prime Video, jūs saņemsiet 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodu.

Tā ir viena no galvenajām priekšrocībām. Pat ja nevēlaties noslēgt abonementu, izmēģinājuma periods ir bezmaksas, un jūs varat atcelt abonementu, pirms tas tiek atjaunots.

No jums netiks iekasēta maksa, un jūs varēsiet skatīties filmu Catherine Called Birdy bez maksas. Tomēr, ja nolemjat izmantot abonementu, mums ir cits piedāvājums, ja esat students.

Prime Video abonements maksā 12,99 USD mēnesī vispārējai auditorijai un 6,49 USD studentiem. Patiesībā tā ir puse no izmaksām. Izklausās lieliski?

Katrīna sauca Birdy aktieru sarakstu

Lūk, dalībnieki, kas piedalījās šajā filmā minētajās personībās.

  • Bella Remzija kā lēdija Ketrīna 'Birdy'
  • Endrjū Skots kā lords Rollo, Katrīnas tēvs
  • Billija Paipera kā lēdija Aislina, Katrīnas māte
  • Džo Alvins kā Džordžs, Katrīnas onkulis
  • Dīns Čārlzs Čepmens kā Roberts, Katrīnas vecākais brālis
  • Ralfs Inesons kā Zelta tīģeris
  • Arčijs Reno
  • Rasels Brends
  • Izisa Hainsvorta kā Aelis
  • Mimi M. Khayisa lomā Lady Berenice Sidebottom

Lena Dunham un Bella Ramsay dalījās savās pārdomās par komēdijas filmu un to varoņiem.

Bella atzīmēja: 'Tas bija tik brīnišķīgi haotiski. Man patīk dīvainība, drosme un dīvainība, ko iemieso Birdijs. Kad es biju bērns, man nebija nekādu ierobežojumu attiecībā uz to, kas es esmu, kas es varētu būt un ko es varu darīt.

Pieaugot, jūs apgūstat pasaules likumus, labi, “noteikumus”, un tas var jūs mainīt un likt jums justies noteiktā veidā. Šī filma man bija labs atgādinājums, ka jums ir pareizi neiederēties veidnē.

Lena Danhema teica: “Es gribēju izcelt šo meiteni, kura dzīvoja nepareizā laikā. Ja viņa dzīvotu 2022. gadā, viņa būtu diezgan klasiska puika vai varētu izpētīt dzimumu bināro vērtību, viņa varētu spēlēt visus sporta veidus, ko vēlas.

Visi viņas sapņi, kas 1290. gadā ir skriet bez svārkiem, būtu izpildāmi. Taču, kā mēs zinām, joprojām ir milzīgi izaicinājumi, lai kļūtu par sievieti mūsdienās un pusaudžu meiteni.

Kādas ir jūsu spekulācijas par Katrīnas ceļojumu? Nu, vai jūs to skatīsities tiešsaistē? Jūs esat laipni aicināti izteikt savas domas komentāru sadaļā zemāk.