Tods apmeloja Eimiju filmā “Chrisley Confessions”

Džordžijas Ieņēmumu departamenta izmeklētāja Eimija Dohertija-Heince iesniedza tiesā prasību par neslavas celšanu pret Todu Krisliju par apmelojošajiem izteikumiem, ko viņš izteica savā slavenajā aplāde “Chrisley Confession”. Saskaņā ar ceturtdien (22. septembrī) iesniegto prasību Eimija apgalvo, ka filmas “Chrisley Knows Best” zvaigzne viņu apsūdzēja kriminālpārkāpumā viņa bēdīgi slavenās tiesas prāvas par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas izmeklēšanas laikā. Viņa arī ir lūgusi tiesneša priekšā, lai viņas vietā sauktu pie atbildības 53 gadus veco realitātes zvaigzni.Eimijas tiesas prāvā teikts, ka savā aplādes epizodē (2021. gada septembrī) Tods viņu “ļaunprātīgi un nepatiesi” apsūdzēja kriminālpārkāpumā. Divreiz pieminot viņas vārdu, Savannas Krislijas tēvs Tods aicināja viņu saukt pie atbildības par korumpētu un negodīgu.

Ne tikai tas, bet arī Tods izmantoja Eimijas vārdu un “veica kampaņu pret viņu, lai viņu atlaistu. Ja jūs nezināt, vēl viena tiesas prāva par neslavas celšanu, ko pret Krisliju iesniedza tas pats izmeklētājs, joprojām tiek izskatīta vienu gadu. No otras puses, Tods un viņa sieva Džūlija 2019. gadā iesūdzēja Eimiju par “varas ļaunprātīgu izmantošanu” viņu nodokļu nemaksāšanas lietā.Toda un Džūlijas nodokļu nemaksāšanas lieta…

2022. gada jūnijā Tods un viņa sieva Džūlija Krislija tika atzīti par vainīgiem 'banku krāpšanā un nodokļu nemaksāšanā'. Sākotnēji viņiem par minētajām apsūdzībām tika izvirzītas apsūdzības 2019. gada augustā un 2022. gada februārī. Pāris iesniedza kopīgu ierosinājumu jaunai prāvai, apsūdzot liecinieku melošanā 'viņu pavasara tiesas laikā'.

Informācijai, 2019. gada septembrī pāris jau ir nokārtojis apsūdzības par gandrīz 2 miljonu dolāru izvairīšanos no Gruzijas valsts nodokļu nomaksas. Pēc vienošanās duets piekrita samaksāt iestādēm 150 000 USD. Tomēr viņi ir atzinuši 'nav vainīgi' federālajās apsūdzībās par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas.

Ziņojumam, vēl viens skandāls notika, kad Toda vecākā meita Lindsija Krislija 2019. gadā iesniedza policijai ziņojumu, apsūdzot Toda un Džūlijas vecāko bērnu Čeisu par to, ka viņš 'vēlas, lai viņa melo par notikušo', un draudēja viņai izlaist, iespējams, seksa lenti. Tods noliedza šos apgalvojumus, nosaucot tos par 'apkaunojošiem un sirdi plosošiem'.

Tiesas procesa laikā apsūdzība iebilda, ka Džūlija un Tods iesniedza viltotus dokumentus, kad viņi pieteicās uz vairākām kravām. Faktiski Džūlija izmantoja pārbaudītus kredīta ziņojumus un bankas izrakstus, lai viņai varētu piederēt īre Kalifornijā. Nu, alkatība paņēma labāko no viņiem. Tods tika atzīts par vainīgu 'sazvērestībā banku krāpšanā, sazvērestībā, lai apkrāptu ASV un izvairīšanos no nodokļu maksāšanas'. Tomēr Džūlija tika notiesāta par tām pašām apsūdzībām, tostarp papildu apsūdzībām par krāpniecību un tiesiskuma kavēšanu.

Vairāk par spriedumu par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas…

Pēc pēdējās tiesas sēdes, kas notika 2022. gada 7. jūnijā, pārim draud līdz pat 30 gadu cietumsods. Zvērinātie abus kopā ar savu grāmatvedi Pīteru Tarantino notiesāja par vairākiem nodokļu noziegumiem, tostarp par sazvērestību, lai izkrāptu nodokļus. IRS. ASV advokāts Raiens K. Bjūkenans nāca klajā ar paziņojumu:

“Žūrija konstatēja, ka Tods un Džūlija Krisliji vairākus gadus veica vairākas krāpšanas shēmas, un viņu grāmatvedis Pīters Tarantīno viņu vārdā iesniedza nepatiesas uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarācijas. Šis birojs un mūsu partneraģentūras turpinās enerģiski izmeklēt un saukt pie atbildības balto apkaklīšu noziedzniekus, kuri pārkāpj likumu.

FIB Atlantā atbildīgā īpašā aģente Kerija Fārlija pēc sprieduma paziņoja, 'Kā liecina šodienas iznākums, kad jūs melojat, krāpjat un zogjat, taisnīgums ir akls attiecībā uz jūsu slavu, bagātību un stāvokli. Galu galā, mantkārības vadīts, spriedums par vainīgu visiem šiem trim apsūdzētajiem vēlreiz pierāda, ka finanšu noziegumi neatmaksājas. Tods un Džūlija ir saņēmuši to, ko ir pelnījuši, bet jā, priekšā ir ilga cīņa.