Spēļu pasaule ir attīstījusies tik daudz, ka lietotājiem ir pieejamas bezgalīgas spēļu iespējas. Viena no šādām lomu spēlēšanas videospēlēm ir Ark.

Nav neobjektīva pret vienu, ir tik daudz spēļu. Bet šķirsts ir neapstrīdams karalis, puiši. Iespēja, kuru varat viegli iztīrīt kopā ar draugiem un ģimeni, kad vien vēlaties.

Kopš spēles izlaišanas tās popularitātei nebija robežu. Ir tik daudz lietu, ko šī spēle ļauj darīt, piemēram, cīņas, pacelt, un jūs pat varat montēt dinozaurus.Ļaujiet man jums pastāstīt, šī cīņa, paaugstināšana utt. nav viss, ko jūs varat sagaidīt no spēles. Spēle ir ļoti jautra, un tā ļauj jums piesaistīt visu laiku. Vēl viens pārliecinošs iemesls, kāpēc tai ir tik spēcīga un milzīga spēlētāju bāze.Tādējādi mēs nonākam pie jautājuma par to, ka spēlei ir vairāku platformu. Acīmredzot no tādas tik populāras spēles kā šī ir iemesls gaidīt, vai ne?

Tātad, ātri sakārtosim visu.

Vairākas paaudzes un starpplatformas?

Pastāv liela atšķirība starp platformu, kas ir starpplatformu un vairāku paaudžu platforma.

Vairāku spēlētāju kombinācija sniedz spēlētājiem privilēģiju spēlēt spēli ar saviem biedriem. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no platformas, kurā jūsu draugs spēlē spēli, jūs varat spēlēt ar viņu. Tas ir iespējams, ja vien jūs abi izmantojat atjauninātās spēles versijas.

Pārejot uz vairāku paaudzi, tas atšķiras no starpspēlēm. Vairāku paaudžu laikā spēlētāji var spēlēt kopā ar draugiem, ja abi izmanto viena zīmola konsoles.

Tā ir galvenā atšķirība starp režīmu veidiem.

Tagad nākam pie lietas.

Vai Ark ir starpplatformu vai vairāku paaudžu?

Spēle ir attīstīta un ir pieejama tik daudzās dažādās platformās. Tajos ietilpst Playstation 4, Xbox One, Google Stadia, Android, Windows, Linux un iOS.

Šobrīd spēle ir pieejama spēlēšanai tik daudzās platformās, ka ir acīmredzams, ka ir jāgaida savstarpēja spēle.

Diemžēl pašlaik starpplatformu vai krusteniskā spēle nav iespējama. Katrai platformai ir savi ierobežojumi, un tā tas ir noticis.

Pašlaik vairāku paaudžu vairāku spēlētāju spēli atbalsta Ark. Pārrobežu spēlei ir ierobežojumi, apskatīsim.

  • Jūs varat spēlēt Ark Android un iOS platformās.
  • Iegādājoties spēli no MS Store, varat spēlēt Ark starp datoru un X-box One.
  • Varat arī spēlēt starp Steam versijām, piemēram, Mac, Linux un tā tālāk.

Tas ir viss, kas tai šobrīd ir.