Vai tas ir viens no jūsu iecienītākajiem blakusproduktiem? Fear the Walking Dead, bez šaubām, ir lielisks seriāls. Reizēm tas var būt biedējoši, taču tam ir lieliska sižeta līnija, kas auditorijai patīk. Izrādes pirmizrāde notika 2015. gada 23. augustā, un tā ir pielāgota populārajam televīzijas seriālam The Walking Dead. Ir parādījies pirmais apokalipses simptoms. Šajā drūmajā trillerī ir iekļauti ziņojumi par planētu, kas strauji attīstās neizskaidrojamu iemeslu dēļ. Stāstījums ir attēlots ar Medisona Klārka, vidusskolas karjeras padomdevēja, acīm. Atraitnes māte viena pati audzina divus bērnus, vienlaikus uzturot attiecības ar savu apokaliptisko angļu valodas pasniedzēju Trevisu Manavu.

Negaidīta turbulence palielina uzdevumu sajaukt viņu ģimenes, un veidojas nepieciešamā izdzīvošana stiprākajiem. Izrādes sestās sezonas pirmizrāde notika 2020. gada 11. oktobrī un beidzās 2021. gada 13. jūnijā. Mums jau ir informācija par jaunās sezonas atjaunošanu.Fear The Walking Dead 7. sezonas pirmizrāde drīzumā

AMC seriāla Fear The Walking Dead 7. sezona ir 16 sēriju televīzijas seriāls, kuru paredzēts pārraidīt 2021. gadā. Tā pamatā ir Roberta Kērkmena, Tonija Mūra un Čārlija Adlarda komiksu sērija ar tādu pašu nosaukumu. Lai gan oficiāls datums nav noteikts, tas ir paredzēts 2021. gada rudens. Gaidāmā 7. sezona tika atzīta 2020. gada 4. decembrī pakalpojumā Twitter. Pagātne ir mirusi… bet nākotne ir gaiša. #FearTWD atgriežas 7. sezonā. Lūk, ieskats:

Tika nosūtīts arī cits tvīts, kas tika publicēts par FearTWD pirmo ieskatu. Skatieties pirmo reizi #FearTWD jaunajā sezonā rīt #SDCC panelī plkst. 16:00 EST.

Ar oficiālajiem Instagram un Twitter kontiem 2021. gada 16. aprīlī tika ziņots, ka nākamās sezonas ražošana ir sākusies. Un mēs esam atpakaļ! #FearTWD 7. sezona ir sākusi ražošanu!

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Fear the Walking Dead (@feartwd)

Fear The Walking Dead 7. sezonas Paredzams aktieris

Pagaidām neko nevaram apstiprināt, taču mēs sagaidām, ka redzēsim galvenos dalībniekus, kā arī dažus papildu dalībniekus.

    Alycia Debnam-Carey - Alicia Clark Lenijs Džeimss - Morgans Džonss Megija Greisa – Alteja Ševčika-Przygocki Kolmans Domingo – Viktors Strands Danay Garcia - Luciana Galvez Ostins Amelio – Dvaits Mo Kolinsa – Sāra Rabinoviča Aleksa Nisensone - Čārlijs Kārena Deivida – Greisa Mukherdžī Kristīne Evangelista – Šerija Kolbijs Holmans – Vess Dženna Elfmane – Džūna Dorija Kīts Kārdins – Džons Dorijs vecākais. Rubens Bleids Daniela Salazara lomā

Papildu atjauninājums

Šī sezona ir aprakstīta kā a kodolieroču zombiju apokalipses rietumu stāsts autors Ians Goldbergs. Pasaule ir mainījusies. Tagad ainava ir mainījusies. Mums ir vairākas kodolgalviņas, kas ir detonējušas, tāpēc tas visu mainīs, viņš to pieminēja pēcsezonas tiešraides straumē ar TWDUniverse pakalpojumā Twitch.

Pievienojot: Tas mainīs gājējus, mainīs dzīves apstākļus, mainīs visu, kā mūsu varoņi orientējas šajā pasaulē. Tieši tad, kad viņi saprata, kā tikt galā ar apokalipsi, tagad mums ir vēl viena apokalipse papildus tai, kurā viņi dzīvoja.

Fear The Walking Dead 7. sezonas paredzamais sižets

Nu, mēs šobrīd nevaram neko droši pateikt par 7. sezonas sižetu, taču, ņemot vērā 6. sezonas beigas, var droši pieņemt, ka visi vēl kādu laiku būs atsvešināti.

Alisija, visticamāk, izturēja sākotnējo sprādzienu, un šķita, ka Strands bija pietiekami tālu no turpmākajiem sitieniem. Kad eksplodēja citas bumbas, Morgans un Greisa joprojām atradās bīstamā zonā. Gaidāmajā sezonā būs daudz ko gaidīt.