Tātad Dekstera faniem ir dažas labas ziņas. Jūs izlasījāt, nosaukums, kā arī baumas par Trīsvienības slepkavas ierašanos ir pareizas. Nu Džons Litgovs Viņa varonis Arturs Mičels, pazīstams arī kā Trīsvienības slepkava, atgriežas pie Dekstera. Viņš ir oficiāli parakstījies, lai atkārtotu savu lomu gaidāmajā Showtime atdzimšanā. Litgovs atgriezīsies, un tas ir noteikts līdz noteiktajam termiņam, lai gan mēs īsti nezinām, kā viņš atgriezīsies, lai atmodinātu. Ja esat atbalstītājs, atcerieties, ka aktieris pirmo reizi parādījās šovā 4. sezonā, kur viņš saņēma balvu par Trīsvienības slepkavas Artura Mičela atveidojumu. Ja vēl neesat to redzējis, papildu informācija satur a spoileris .

Kā minēts iepriekš, nav neviena vārda par to, kā Džons Litgovs atgriezīsies, taču pēc Dekstera Morgana nāves ceturtās sezonas pēdējā epizodē viņš nešķiet īsti miris vai arī tas varētu būt kaut kas cits, lai viņš atgrieztos parādīt. Saskaņā ar Termiņš , Litgova ir paredzēta tikai filmas secībai tikai aptuveni dienu. Turklāt, ņemot vērā to, ka Litgovas varonis jau ir nogalinājis, būs interesanti redzēt, kā šovu vadītājs Klaids Filipss tuvojas viņa atgriešanai plaši gaidītajai atdzimšanai. Es zinu, cik interesanti tas izklausās, un izcelsmes stāsts būs fantastisks kā parasti.Vai nāk kā Cameo izskats?

Tāpat skatītājiem jāapzinās, ka, lai gan varonis Džons Litgovs atgriezīsies, tas, visticamāk, nebūs uz ilgu laiku. Varonis atgriezīsies, lai iegūtu kameja izskatu. Tas diemžēl nozīmē, ka slavenajam Trīsvienības slepkavam, visticamāk, nebūs nozīmīga loma nākamajā slavenā Dekstera nodaļā. Vismaz tas ir labāk nekā nekas. Tagad, kad Trīsvienības slepkava ir augšāmcēlies no nāves, vai kaut kas cits, noteikti notiks liels pavērsiens. Tā ir taisnība, ka mēs nezinām, kā viņš atgriezīsies, bet mēs zinām, ka tas būs kaut kas iespaidīgs. Turklāt no seansa laika nav bijis neviena vārda par Litgovas atgriešanos.Tikmēr Maikls C. Hols komentēja jaunāko labās finālu, sakot, ka jūt līdzi vīlušies faniem. Viņš arī minēja, ka, lai gan viņš atbalstīja sava varoņa izvēli, ciktāl tas attiecas uz izpildījumu, mēs visi tajā brīdī izmantojām Vapor, tāpēc es to sapratu.

Turklāt jaunā Dekstera sērija ir pēdējās filmu veidošanas nedēļās, un tās pirmizrāde Amerikas Savienotajās Valstīs notiks 7. novembrī. Izlaišanas datums Apvienotajā Karalistē vēl nav paziņots, un tas tiks atjaunināts, tiklīdz tas būs apstiprināts.

Deksterā visu laiku mīt tas, ko mēs uzskatām par “tumšo pasažieri”, izpildproducents Klaids Filipss iepriekš pieminēja par atmodu. Turklāt Showtime 10 sēriju Dekstera atdzimšanas pirmizrāde ir plānota 2021. gada rudenī. Ja esat liels cienītājs, es saprotu, cik ļoti jūs esat sajūsmā par to, kas notiks tālāk.