Ja Holivudas aktrises Sandras Bulokas iepazīšanās vēsturi varētu apkopot vienā vārdā, tā būtu “ikoniska”. Toreiz viņa tikās ar populāriem vīriešiem no dažādām jomām.Visu savu Holivudas aktrises dzīvi Sandra Buloka ir bijusi romantiski saistīta ar daudziem jaukiem izklaides industrijas pārstāvjiem, tostarp Teitu Donovanu, Metjū Makonahiju, Bobu Šneideru, Raienu Goslingu un daudziem citiem. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par Sandras iepazīšanās vēsturi.

Ko Sandra Buloka saka par mīlestības atrašanu un kādu partneri viņa vēlējās?

1999. gada intervijā ar Izklaide šovakar , Ložu vilciens zvaigzne runāja par L vārda meklēšanu. Toreiz viņa sacīja: 'Varbūt cilvēki pārāk daudz laika pavada meklējot. Es domāju, ka mēs pārāk daudz laika pavadām, meklējot lietas, kas ir vairāk lietas, ko sabiedrība vēlas, lai mēs meklētu un ko mēs iegūstam no žurnāla, nevis kas patiešām ir tā vērtas.

Buloka arī runāja par īpašībām, kuras viņa meklē partnerī. Viņa piebilda: 'Jūs vēlētos zināt, ka šī persona var likt jums smieties un domāt, jūs zināt, var jūs patiešām stimulēt un satraukt, kad viņi ir prom un jūs par viņu domājat. Kāds, kuru varat apbrīnot un ar ko lepoties, apsēsties un teikt: 'Šis ir mans vīrietis.'Viņa turpināja: 'Un neatkarīgi no tā, vai viņš ir miljonārs vai gleznotājs, mūziķis vai kāds, kurš vienkārši dzina gliemenes, tas ir cieņas līmenis, ko mēs aizmirstam meklēt.'

Ieskats Sandras Bulokas iepriekšējās attiecībās

Teits Donovans (1990-1995)

The Putnu kaste zvaigzne satika Mīlu tevi līdz nāvei aktieris deviņdesmitajos gados. Viņu abu ceļi pirmo reizi krustojās 1992. gada filmēšanas laikā Mīlestības mikstūra Nr.9 . Viņi satikās gandrīz četrus gadus un pat bija saderinājušies, pirms viņi pārtrauca attiecības.

Sandrai arī izveidojās cieša saikne ar Draugi zvaigzne Dženifera Anistone viņu attiecību dēļ ar O.C alauns. Viņas laikā Intervija vāka stāstā 2020. gada februārī Buloka izteica iespaidu uz savu draudzību ar Anistonu.

Sandra sacīja Dženai: 'Mūs iepazīstināja mūsu bijušais draugs. Es saku “mūsu”, jo jūs un es abi bijām no šī viena cilvēka. Mēs abi baudījām Teitu. … kurš bija ļoti pacietīgs cilvēks, ņemot vērā to, ka viņš ar mums abiem satikās.

Trojs Aikmans (1995 un 2014)

The Congeniality jaunkundze 1995. gadā aktrisei bija īss romāns ar bijušo NFL zvaigzni. Vēlāk viņi abi atkal tika saistīti 2014. gadā pēc viņas šķiršanās no vīra Džesijas Džeimsa.

Dons Padilla (1995-1996)

1996. gadā Priekšlikums aktrise atklāja, ka ar kādu ir bijusi attiecībās gandrīz 10 mēnešus. Tajā brīdī daudzi cilvēki uzskatīja, ka vīrietis, par kuru Sandra runāja, ir kinotehniķis Dons Padilla. Viņš arī pavadīja viņu uz viņas filmas pirmizrādi 1995. gada jūlijā Tīkls.

Agrākā mijiedarbībā ar Apvedceļš , Sandra stāstīja par savu tobrīd neidentificēto puisi un teica: “[Viņš ir] ļoti jauks cilvēks. Tas ir bijis nežēlīgi visa šī notikušā dēļ, turklāt viņš visu laiku strādā, un es viņu reti redzu.

Buloks turpināja: 'Bet gadu es mēģināju satikties viens pats, un es saku, ka iepazīšanās bija sliktākā pieredze, kāda man jebkad bijusi. Šķiet, ka esmu piesaistījis visus, kuru nodomi nebija tie labākie. Saskaņā ar ziņojumiem, abi satikās mazāk nekā gadu, pirms viņi to pārtrauca.

Metjū Makonhijs (1996-1998)

Sandra un viņa Laiks nogalināt Tiek ziņots, ka līdzzvaigzne dzīvoja 2 gadus no 1996. līdz 1998. gadam privāti, taču viņi nekad nesniedza nekādus komentārus par savām attiecībām, līdz izšķīrās 1996. gadā.

Šķiet, ka Metjū un Sandra attiecības beidza ar labiem noteikumiem. 2013. gada intervijā ar Kosmopolītisks , Buloka runāja par savu bijušo draugu Metjū un paziņoja, ka viņai nav nekas cits kā cieņa un apbrīna pret viņu.

The Okeāns 8 zvaigzne teica: 'Tas ir darbs, ko mēs abi ieguldām. Ir liela cieņa un mīlestība. Es jūtos ļoti aprūpēts Metjū. Neatkarīgi no tā, kur viņš atrodas savā dzīvē vai es savā dzīvē — viņš varētu būt precējies — es zinu, ka mēs paliksim tuvi.

Bobs Šneiders (1999-2001)

Pēc tam Sandra Buloka turpināja savu dzīvi kopā ar Bobu Šneideru, bijušo rokgrupas Ugly Americans dziedātāju. Viņi abi satikās gandrīz 2 gadus no 1999. līdz 2001. gadam.

2000. gadā intervijā ar Cinema.Com Lieta, ko sauc par mīlestību Aktrise pārrunāja savu romantiku ar mūziķi un sacīja: “Slavenības spriež, ka man un Bobam ir ļoti vājas attiecības. Mēs dzīvojam savu dzīvi kopā vienu dienu. Tas ir kaut kas, ko es uzzināju, izmantojot izmēģinājumus un kļūdas. ”

Raiens Goslings (2002-2003)

Jā, Sandra Buloka un Raiens Goslings savulaik bija priekšmets. The Slepkavība ar skaitļiem costars datēts tikai vienu gadu. 2003. gada intervijā ar Kosmopolītisks , Bulokam jautāja, vai viņa un Raiens ir tikai draugi.

Tobrīd Sandra to nospēlēja mānīgi un medijam sacīja: “Ja jūs pievienotu vārdu “tikai”, tas, iespējams, būtu mazliet meli. Tāpēc es teiktu, ka esam draugi.'

Saskaņā ar ASV nedēļas izdevums, vēlāk, 2011. gada intervijā ar Laiki, uz La la zeme aktieris Sandru dēvēja par vienu no “visu laiku izcilākajām draudzenēm”. Šķiet, ka viņiem ir labi attiecības arī šodien.

Džesijs Džeimss (2003-2010)

The Mīlestībā un karā Aktrise tikās ar West Coast Choppers dibinātāju, kamēr viņi abi apceļoja viņa izrādes komplektu Monstru garāža . Sandra un Džesija savienojās 2005. gadā.

Bijušais pāris apmainījās ar zvērestiem 2005. gada jūlijā. Šo abu pasaku romāns guva aptuvenu plāksteri 2010. gadā, kad Džesijai 2010. gada martā tika izvirzītas apsūdzības par neuzticību vairākām sievietēm.

Sandras un Džesijas šķiršanās tika pabeigta 2010. gadā. Vēlāk Džesija atzinās, ka visi apgalvojumi par krāpšanos ir patiesi. 2017. gada intervijā ar Ikdienas pasts , viņš teica: 'Jā, es krāpu savu sievu, jā.'

Džeimss turpināja: “Es piecēlos un uzņēmos par to atbildību un atvainojos. Un tas ir stāsta beigas... Kopumā gan sievietes, gan vīrieši krāpjas. Tā ir daļa no dzīves. ”

Kriss Evanss (2014)

Pēc šķiršanās ar Džesiju Džeimsu Sandra Buloka paņēma tik nepieciešamo pārtraukumu no iepazīšanās. Pēc tam 2014. gadā viņa izraisīja baumas par romantiku ar Krisu Evansu Kad ballīte beigusies zvaigzne bija saistīta ar Knives Out aktieris 2014. gadā. Toreiz stāstīja kāds tuvs avots ASV nedēļas izdevums , ka Kriss Evanss vajā Sandru Buloku.

Evans un Sandra pirmo reizi satikās plkst Vanity Fair Oskara ballīte 2012. gadā, un drīz pēc tam Kriss atzina, ka bērnībā bija iemīlējies Sandrā.

Intervijā ar Playboy , Pirms mēs ejam zvaigzne teica: “Kad es augu, biju iemīlējusies Sandrā Bulokā. Sandija B. bija mana meitene. Es atceros, ka redzēju Ātrums kad es mācījos septītajā klasē un tikai domāju, Tā ir viņa ”.

2014. gada jūnija intervijas laikā ar Izklaide šovakar , Sandra jokoja par savu saistību ar Krisu Evansu un teica: “Jūs, puiši, esat nedaudz atpalikuši. Kopš tā laika mēs esam precējušies, un tas sāka šķirties, tāpēc mēs šķīrāmies.

Buloks medijam sacīja: 'Mēs iesniedzām šķiršanās pieteikumu, un es ceru, ka ikviens varēs cienīt mūsu privātumu. Bet mēs paliksim draugi un dalīsim atbildību par lauksaimniecības dzīvniekiem, kurus esam uzņēmušies, jo jūs vienkārši nevarat pamest dzīvniekus.

2014. gada maijā stāstīja avots UN! ziņas , “Viņiem nav attiecību, taču viņi noteikti ir sarunājušies un atrodas agrīnā savstarpējās iepazīšanās fāzē. Viņi tam nav uzlikuši nosaukumu, bet viņiem ļoti patīk viens otram.

Braiens Rendāls (no 2015. gada līdz mūsdienām)

Nepiedodamais aktrise sāka satikties ar fotogrāfu Braienu Rendālu 2015. gadā. Kā ziņots, viņi abi satikās 2015. gadā, kad Braiens nofotografēja viņas dēla Luisa dzimšanas dienas svinības. Mums jāsaka, ka tā ir lieliska tikšanās un jauka.

Braiens un Sandra ir turējuši savu romānu tālāk no mirgojošām kamerām, un viņi ir bijuši spēcīgi kopš 2015. gada. 2018. gada septembrī kāds iekšējās personas stāstīja ASV nedēļas izdevums, “Braiens liek viņai justies droši un pilnībā par viņu rūpējas. [Viņš ir viņas] roks.

Gadu gaitā Sandra un viņas pašreizējais skaistulis Braiens ir izraisījušas baumas par kāzām, taču 2018. gada martā viņas pārstāvis pastāstīja ASV nedēļas izdevums , ka Rendāls un Buloks 'nav precējušies'.

Pagājušajā gadā, parādoties epizodē Sarkanā galda saruna, Oskara laureāte trakoja par savu draugu Braienu un teica: “Es atradu savas dzīves mīlestību. Mums ir divi skaisti bērni — trīs bērni, viņa vecākā meita. Tā ir visu laiku labākā lieta. ”

Mēs priecājamies uzzināt, ka Sandra Buloka ir atradusi savu dvēseles radinieku Braienā Rendalā. Vai šo divu mīlas stāsts nav tas mīļākais? Lūdzu, dariet mums zināmas savas domas par viņu pasaku romantiku zemāk esošajā komentāru sadaļā. Neaizmirstiet sekot līdzi jaunākajiem šovbiznesa pasaules atjauninājumiem.

ATSTĀJ ATBILDI