Kur sākt! Sāksim ar zeltu un to, kā tā mūžīgā ietekme var likt cilvēkiem darīt trakas lietas. Šoreiz mēs runājam par zelta ķēžu implantāciju, un attēli un detaļas pārņems jūsu prātu.





Katru otro dienu mēs sastopamies ar stāstiem, kas stāsta par greznām parūkām vai augstas klases matu pieaudzējumiem. Godīgi sakot, tā ir diezgan izplatīta parādība, un gandrīz katra slavenība to vienā vai otrā veidā piedzīvo.



Tomēr, cik ilgi jums vajadzēs sagremot zelta ķēdes matu implantu, un es nejokoju. Reperis, kurš nāk no Meksikas, paņēma matu implantācijas spēli un viņam cauri galvas ādā tika implantēta zelta ķēde.

Jā, par tādu traku es runāju.



Izskats tika atklāts vienā no viņa mūzikas videoklipiem, kur viņš vicināja savu izskatu. Turklāt viņš arī iesaistījās sarunā ar ārstiem, kuri pauda bažas par to pašu.

Uzzināsim vairāk par šo tēmu.

Reperis Dens Sērs un viņa zelta ķēdes matu implants

Rosība sākās drīz pēc tam, kad reperis izveidoja Tik-Tok videoklipu ar viņu. Videoklips acumirklī kļuva populārs, jo viņa metāliskās zelta slēdzenes papildināja iedomu. Turklāt zelta ķēdes bija iestrādātas ar dimantiem un dārgakmeņiem.

Reperis Dun Sur, 23 gadus vecs, to neatstāja. Viņš arī parūpējās, lai pasaule zinātu par viņa sasniegumiem.

Nu jā, Visums tagad zina, REPER!

Viņš apgalvoja, ka ir pirmais reperis... cilvēces vēsturē, kuram ir zelta ķēdes mati, kas tehniski sazarojas visā viņa galvas ādā. Tā ir pilnīga implantācija.

Ā un piedodiet, ka aizmirsu pieminēt, viņam arī tagad ir zelta breketes, ar ko pavicināties. Jā, viņam arī ir zelta zobi. Attēlos jūs varat atrast viņu arī ar to vicinām. Galu galā, kā viņš varēja palaist garām savu zelta iespēju?

Tāda bija meksikāņu repera attieksme pret ķirurģisko implantu. Aprīlī viņam tika veikta operācija, un reperis nepalaida garām nevienu iespēju saviem Instagram sekotājiem pavicināt savus matus.

Vienā no saviem videoklipiem viņš teica: Patiesība ir tāda, ka es gribēju darīt kaut ko savādāk, jo redzu, ka visi krāso matus. Ceru, ka tagad ne visi mani kopē. Šie ir mani mati. Zelta mati. Pirmais reperis, kuram cilvēces vēsturē implantēti zelta mati,

Man tas ir kā āķis, kas ir implantēts manā galvā, un šim āķim ir āķi, un tie visi ir ieķērušies manā galvaskausā, zem ādas, viņš piebilda.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Dens Sur (@dansurig)

Pēc video noskatīšanās mani nopietni uztrauc, kā viņš guļ naktīs vai kā viņš mazgā tās zelta ķēdītes ar šampūnu? vai arī viņš?

Turklāt viņš ir ieguvis vajadzīgo uzmanību, jo viņa sekotāju sērija pieauga. TikTok tas palielinājās no 12 000 līdz gandrīz 1,9 miljoniem.