Nu, slavenā Hocus Pocus kotedža ir pārveidota par perfektu spoku māju Helovīnam. Pirmo reizi viesi var rezervēt atpūtu Hocus Pocus kotedžā Seilemā, Masačūsetsā, lai uzturētos šajā Helovīna sezonā – ja viņi uzdrošinās.

Šī gada Hocus Pocus kotedža ir piepildīta ar visdažādākajiem spokainiem pārsteigumiem un šausmīgiem rīstiem. Jums tas būs jāpārbauda pašiem, lai redzētu, ko mēs domājam!

Slavenā Sandersonu māsu Hocus Pocus kotedža šogad var būt jūsu Helovīna atpūta

Filmu un TV šovu pārtaisījumu un atsāknēšanas gadījumu skaits ir visu laiku augstākais. Ir pat raidījums par cilvēkiem, kas gatavojas rimeikam, kas nenotiktu, ja nebūtu pietiekami daudz cilvēku, kuri ar nepacietību gaida šīs jaunās versijas.Tas ir viens no iemesliem, kāpēc Hocus Pocus joprojām ir tik populārs. Lai gan tas jums varētu neko daudz nenozīmēt, filmai ir bijis pārsteidzoši ilgstošs mantojums.

Nēsājot līdzi šo aizdedzinošo lāpu, Sanderson māsu kotedža var būt ideāla Helovīna atpūta, lai pavadītu piedzīvojumiem bagātu nakti slavenajā vietā.

Hocus Pocus 2 ierodas Disnejā, un kāds būtu labāks veids, kā sagatavoties gaidāmajam turpinājumam, ja ne pavadīt nakti māsu čīkstošajā vecajā kotedžā?

Apburtā piparkūku māja noteikti būs jūsu Helovīna svētku centrālais elements. Ar savu spokaino iemītnieku, Hocus Pocus Cottage nodrošinās ideālu fonu jebkurai kostīmu ballītei vai piedzīvojumiem, ko esat ieplānojis šogad.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties rīkot tradicionālu spoku māju vai vienkārši vēlaties izrotāt savu māju ar svētku rotājumiem, šī mazā kotedžā tas notiks!

Sanderson Sisters aicina pavadīt nakti slavenajā AirBnB

Pirms pāris dienām Sandersonu māsas ir paziņojušas par jaunu iespēju pārnakšņot savā laika nolietotajā kotedžā un saņemt 31 dolāru atlaidi. lai izpētītu kotedžas tumšos stūrus.

Svinot Visu svēto svētkus, Sanderson Sisters pāris viesiem uzņems laika nolietoto kotedžu. Ir dažas tumsas nokrāsas, kuras joprojām var izpētīt pirms pilnīgas tumsas ierašanās 20. oktobrī.

Straumējiet Hocus Pocus 2 tieši no kotedžas Deadly Sisters

Tagad ir īstais laiks apgūt Hocus Pocus burvību, apmetoties oficiālajā Sanderson Sisters kotedžā. Šī Viktorijas laikmeta māja, kas atrodas mazāk nekā jūdzes attālumā Seilemas nomaļos mežos, Masačūsetsā, ir gatava jūs apburt.

Piedāvājums nāk pēc ļoti gaidītās Hocus Pocus 2 izlaišanas, kas gatavojas ekskluzīvai straumēšanai pakalpojumā Disney+ 30. septembrī.