Blue Lock 1. sezonas 8. sērija tiks izlaista sestdien, 2022. gada 26. novembrī. Japānas nesenā uzvara pār Vāciju 2022. gada FIFA Pasaules kausa izcīņā ir parādījusi šovu kartē. Blue Lock fani jūsmo par to, kā anime ir iespiedusies reālajā dzīvē.Blue Lock 1. sezonas 8. sērijas izlaišanas datums un laiks

Blue Lock 8. sērija lielākajā pasaules daļā tiks izlaista sestdien, 2022. gada 26. novembrī. Japānā anime ir plānota ēterā svētdien, 2022. gada 27. novembrī plkst. 1:30 JST kanālā TV Asahi. Epizodes izlaidums un laiks atšķirsies atkarībā no laika joslas. Sēriju varat noskatīties šādos laikos:

Klusā okeāna standarta laiks — plkst. 7:00 sestdien, 2022. gada 26. novembrīCentrālais standarta laiks — plkst. 9:00 sestdien, 2022. gada 26. novembrī

Pēc Lielbritānijas standarta laika — plkst. 15:00, sestdien, 2022. gada 26. novembrī

Pēc Centrāleiropas laika – 16:00, sestdien, 2022. gada 26. novembrī

Pēc Indijas standarta laika — plkst. 22:00, sestdien, 2022. gada 26. novembrī

Austrālijas Centrālais laiks — plkst. 2:00, svētdien, 2022. gada 27. novembrī

Kur var skatīties Blue Lock 8. sēriju?

Epizode būs pieejama straumēšanai vietnē Crunchyroll lielākajā daļā pasaules. Fani atsevišķās Āzijas valstīs, piemēram, Indijā, Japānā, Honkongā, Taizemē un Singapūrā, var skatīties sēriju pakalpojumos Netflix un Animax Asia.

Kas notika pēdējā epizodē?

Iepriekšējā sērijā Kūns komandai W nopludināja Z komandas stratēģiju. Pēc Kuonas nodevības komandai ir grūti izdomāt spēli. Čigiri atceras savu futbola karjeru un atceras, kā viņš bija zvaigžņu spēlētājs, kurš bija pazīstams ar savu ātrumu. Diemžēl Čigiri mača laikā gūst savainojumu un saplēsa ACL, kā dēļ viņam nācās apturēt karjeru.

Čigiri aizturēja sevi, jo savainojums atkal var beigt karjeru. Lai palīdzētu komandai uzvarēt spēli, čigiri ņem vērā Isagi padomu par gatavību zaudēt visu. Čigiri atgrūžas un gūst vārtus, maču noslēdzot neizšķirti.

Blue Lock 1. sezonas 8. sērija: cerības

Jaunā Blue Lock Episode 8 epizode varētu parādīt, ka komanda Z nāk ar jaunu stratēģiju. After kuon nodod visu uzticību, nopludinot savu spēles plānu komandai W. Komanda neuzticēsies kuonam, un dinamika mainīsies tāpat kā kuons, trenēja komandu. Lemons varētu uzņemties komandas trenera lomu. Var tikt parādīti jauni spēlētāji vai viņu pieredzes stāsti.