Slavenais Holivudas aktieris Maikls K. Viljamss , kas pazīstams ar savu izcilo sniegumu filmās The Wire and Boardwalk Empire, tika atrasts miris savā penthouse dzīvoklī Ņujorkā 6. septembrī. Viņš nomira 54 gadu vecumā.

Policijas amatpersonas pastāstīja, ka 54 gadus veco Maiklu K. Viljamsu atklājis viņa radinieks un viņi notikuma vietā atraduši narkotisko vielu piederumus. Ņujorkas policijas departaments sācis lietas izmeklēšanu, kas, iespējams, varētu būt saistīta ar narkotiku pārdozēšanu.Pēkšņā Maikla nāve bija šoks viņa faniem, kolēģiem un, protams, tuviem ģimenes locekļiem.

Holivudas zvaigzne Maikls Viljamss atrasts miris Bruklinas dzīvoklīViņa brāļadēls Arvance Williams teica: Viņš bija mīlēts, vienmēr smaidīja, vienmēr laimīgs, vienmēr dejoja. Maiks bija tāds cilvēks, viņš nokrita un piecelties, viņš vienmēr centās darīt labāk.

Viljamss, kurš parādījās 6 gadus pēc kārtas no 2002. līdz 2008. gadam visās piecās The Wire sezonās, bija atklāts un pat atklāti runāja par savu cīņu ar narkotiku atkarību.

Izplatoties ziņām par Viljamsa nāvi, bija reakcijas dažādās sociālo mediju platformās, piemēram, Twitter, Instagram utt. Viņa draugi un fani izlēja savus līdzjūtības ziņojumus sociālajos medijos.

Kinorežisore Ava DuVernaja, kura uzņēma Viljamsu Netflix seriālā When They See Us, arī izmantoja savu Instagram rokturi un ievietoja dažus aktiera attēlus, pievienojot garu sirsnīgu vēstījumu mirušajam aktierim.

Viņas ziņojums tika izlasīts, un es atceros reizes, kad jūs nācāt filmēšanas laukumā pat tad, kad nebijāt zvanu lapā. Vienkārši, lai dalītos apskāvienā. Lai mūs uzmundrinātu. Pastaigājies kā karalis, kāds tu biji. Lai tikai zibspuldze sniegtu kādu mīlestību — tad pagājis.

Šeit ir pilna ziņa, ko kopīgoja Ava:

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Ava DuVernay (@ava)

Džesijs Kolinss arī izmantoja savu sociālo mediju kontu un kopīgoja videoklipu no 2021. gada BET Awards ceremonijas, kurā Viljamss izrādīja cieņu mirušajam reperim DMX.

Apskatiet zemāk esošo ziņu:

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Džesija Kolinsa (@jessecollinsent)

Bruklinā dzimušais Viljamss vairāk nekā 20 gadus ir filmējies filmās, seriālos. Viņš ir slavens ar lomām tādos HBO seriālos kā Boardwalk Empire un Lovecraft Country, kā arī tādās filmās kā 12 Years a Slave, The Road, Gone Baby Gone un Assassin’s Creed. Tomēr viņa uzstāšanās filmā The Wire ir viņa karjeras lielākais veiksmes stāsts.

Televīzijas tīkla uzņēmums Home Box Office (HBO) ir izlaidis šādu paziņojumu:

Esam satriekti, uzzinot par Maikla Keneta Viljamsa (Michael Kenneth Williams), HBO ģimenes locekļa vairāk nekā 20 gadu, aiziešanu. Lai gan pasaule apzinās viņa milzīgos mākslinieka talantus, mēs pazinām Maiklu kā dārgu draugu, kuru mīlēja visi, kam bija privilēģija ar viņu strādāt. Izsakām visdziļāko līdzjūtību viņa ģimenei par šo neizmērojamo zaudējumu.

Viljamss, kurš dzimis 1966. gadā Ņujorkā, savu karjeru sākotnēji sāka kā dejotājs. Pirms iesaistīšanās aktiermākslā amerikāņu zvaigzne uzstājās kopā ar lielām popzvaigznēm, tostarp Madonnu, Dženetu Džeksoni un Džordžu Maiklu kā dejotājs.