Šendlers Bobjens ir populārs kā Viļņotais Navy Pūks ir miris!Drīz pēc tam šīs ziņas izplatīja tiesībaizsardzības avoti. Fani ir satraukti par jaunumiem, izsakot līdzjūtību Twitter.

Viļņotais Navy Pūks, kas pazīstams kā Šendlers Bobiens, nomira 14. janvārī. Lai cik šokējoši tas neizklausītos, reperis tika nošauts. Incidents notika laikā, kad viņš ar savu automašīnu bija ceļā uz Maiami zoodārzu.

Viļņotais Navy Pūks kopā ar diviem bērniem brauca netālu no zoodārza. Viņš atradās automašīnā Toyota Camry. Bērniem bija viens un pieci gadi. Apšaudes laikā bez bērniem aizmugurē sēdēja arī sievietes.Parunāsim vairāk par to, kas tieši notika ar Navy Pūku.

Navy Pūk miris — kas notika?

Nu, kā liecina ziņojumi, kas iznāca, reperis tika pamanīts krustojumā. Drīz pēc tam tieši pie automašīnas stāvēja pelēkas krāsas Lexus, un šaušana un šaušana sākās pēc neilga laika.

Visi, izņemot Šendleru Bobienu, bija drošībā. Tas nozīmē, ka bērni un sievietes aizmugurējā sēdeklī bija drošībā.

Kāds tviterī pat ievietoja video.

Wavy vārds vēl gaida apstiprinājumu. Tomēr no sociālo mediju ziņām ir diezgan skaidrs, ka mirušais bija neviens cits kā Wavy Navy.

Policijas darbinieki šāvēju personību pagaidām neatklāj. Tomēr sociālie mediji saviļņoja īpaši pēc Bobjenas apšaudes Ziemeļmaiami-Deidā pagājušajā gadā.

Viļņains Navy Pūks — kas viņš bija?

Wavy Navy Pūk, 28 gadus vecs jaunais Maiami reperis. Viņš nonāca uzmanības centrā ar savu dziesmu M.I.A.M.I, savu debijas dziesmu, kur tā apzīmē Slepkavība ir liela problēma.

Šobrīd videoklipam vietnē YouTube ir vairāk nekā 200 000 skatījumu. Dziesma tika izdota 2020. gada augustā.

Turklāt viņš bija arī ierakstu izdevniecībā Quality Control. Saskaņā ar izdevniecības oficiālo vietni Pūks viņu dēvēja par spilgtām un skarbām dziesmām, kas sniegs ieskatu viņa audzināšanā.

Hiphops mani iedvesmoja, jo es vienmēr redzēju izeju tādiem cilvēkiem kā es, kas nāk no nekā… Es gribu būt leģenda, kad viss ir pateikts un izdarīts. Es vēlos, lai pasaule uzzina Maiami otru pusi., reperis sacīja par M.I.A.M.I.

Viņa nākamais albums bija Apdraudēts un tas iznāca pagājušajā gadā.

Tomēr viens no viņa galvenajiem sasniegumiem joprojām ir Guwop, kas bija sadarbība ar Gucci Mane. Nauda Uz Manas Galvas bija viena no ļoti skatītajām repera dziesmām vietnē YouTube. Dziesmā piedalās Moneybagg Yo.

Fani izsaka līdzjūtību

Fani bija pilnīgā neticībā, kad uzzināja par Viļņa Pūka nāvi, un tāpēc viņi devās uz Twitter, lai izteiktu cieņu.

Es tikko dzirdēju, ka šodien tika nogalināts viļņotais PūksViņš deva man iespēju un deva man pirmo vietuRIP, viens no lasītajiem tvītiem.

Drīz vien šie tvīti turpināja nākt.

Ceram, ka zvaigzne dus mierā.

Turklāt mēs esam tikpat šokēti, to dzirdot. Kā ar tevi?