Harelsons un Lapsa ir čūsku brāļi…

2022. gada Governors Awards pasniegšanas laikā Losandželosā Foksam viņa mūža draugs Vudijs Harelsons pasniedza Žana Heršolta humanitāro balvu. Pasniedzot šo balvu, “The Messenger” zvaigzne atstāstīja dīvainu atmiņu no 1989. gada, kad viņš Taizemē apciemoja Grammy balvas ieguvēju.

Harelsons atklāja, ka viņš un Fokss kādu nakti izgāja ārā, kad uzdūrās kādam kazlam, kurš cīnījās “starp kobru un mangustu”. 'Viņš ņirgājās par šo kobru ķekaru un tad atrada visjaukāko kobru, satvēra to aiz kakla, iemeta būrī ar mangustu, kur es redzēju trakāko cīņu, kādu esmu redzējis starp dzīvniekiem, izņemot studijas vadītājus.' jokoja Grammy balvai nominētais aktieris.

Pēc tam Harelsons turpināja, ka mangusts uzvarēja, paņēma čūsku, sasēja to aiz astes, izlaida asinis un pusi piepildīja četras glāzes ar kobras asinīm un pusi ar taju viskiju. Viņš arī norādīja, ka 'kobras asiņu dzeršanu sauc par 'kļūšanu par čūskas brāli'.'Lapsas cīņa pret Parkinsonu

Harelsons savu stāstu par Taizemi noslēdza, paziņojot, ka, lai gan kanādiešu izcelsmes amerikāņu aktieris ir daudz dzēris, viņš 'nekavējoties izvēma savu čūskas kokteili'. Pēc šīs pasakas izstāstīšanas “Bada spēļu” aktieris uzslavēja Foksu, kuram 1991. gadā tika diagnosticēta Parkinsona slimība. Viņš uzslavēja savu dārgo draugu par to, ka viņš “atvēsinošo diagnozi pārvērtis drosmīgā misijā”.

Kad Fox uzkāpa uz skatuves, lai pieņemtu Hersholt balvu, godinot 'izcilu ieguldījumu humānajos nolūkos', 'Doc Hollywood' zvaigzne pateicās un apskāva Harelsonu par viņa iepazīstināšanu. 'Es mīlu Tevi. Mēs nodarījām dažus postījumus, ”Fox teica savējam Doc Holivuda costar. '80. gados mēs nodarījām dažus postījumus.'

Lapsa ir cilvēks, kurš ieteica Harelsonam par lomu 1991. gada komēdijā zivs no ūdens, palīdzot uzsākt viņa kino karjeru. Balvas saņemšana par darbu ar Parkinsona slimību, kas viņam tika diagnosticēta neilgi pēc filmēšanas Doc Holivuda , Lapsa pārdomāja dzīvi ar slimību.

“Es runāju par Parkinsona slimību kā dāvanu, kas turpina saņemties. Bet tā patiešām ir bijusi dāvana, ”sacīja Fox. 'Kad es sāku mācīties par slimību, katru mijiedarbību, katru jaunu informāciju, ko es savācu, katrs pētnieks vai NIH amatpersona, ar kuru es runāju, viss apstiprināja, ka zinātne ir priekšā naudai.' Viņš piebilda: 'Atbildes var iegūt, veicot pareizos ieguldījumus.'

Ja nezināt, kad Foksam tika diagnosticēta šī vēsuma slimība, viņš kļuva par ārstēšanas atrašanas aizstāvi un 2000. gadā nodibināja Maikla Dž.Foksa fondu, lai palīdzētu finansēt pētniecību.

Tomēr, viņa simptomiem pasliktinoties, viņam bija jāsamazina aktivitāte, un pēc tam viņš atgriezās televīzijā Spin City. Par aizstāvību Parkinsona slimības ārstēšanā Fokss 2010. gadā saņēma Karolinskas institūta goda doktora grādu un 2022. gadā goda Oskaru. Foksa stāsts ir patiesi iedvesmojošs, vai ne?