Sociālo mediju mikroblogošanas gigants Twitter Inc ir aizliedzis republikāņu ASV pārstāvja personīgo Twitter kontu Mārdžorija Teilore Grīna 2. janvārī, svētdienā.

Twitter spēra šo galējo soli, jo Grīna tvīti ir atkārtoti pārkāpuši uzņēmuma dezinformācijas politiku par COVID-19.Viņa tagad ir kļuvusi par pirmo kongresmenes locekli no Džordžijas, kurai viņas Twitter konts ir neatgriezeniski bloķēts. Grīna 1. janvārī publicēja garu tvītu, kurā viņa salīdzināja dzīvi Amerikā pirms un pēc pandēmijas, kā teica viņas pārstāvis Niks Daiers.

Twitter neatgriezeniski aptur Marjorie Taylor Greene personīgo kontuKā liecina CNN ziņu tvīta ekrānuzņēmums, tas tika nosūtīts Jaungada dienā plkst. 13:46 ET.

Tomēr viņas oficiālais konts @ReptMTG ir aktīvs pakalpojumā Twitter, kur viņai ir vairāk nekā 390 000 sekotāju, salīdzinot ar 465 000 sekotāju viņas invalīdu personīgajā kontā @mtgreenee.

Kopā ar Grīnu uz laiku Twitter ir apturēti arī divu citu Pārstāvju palātas republikāņu partijas locekļu - Džima Benksa un Berija Mūra konti.

Viņa citos savos sociālo mediju kontos, piemēram, Telegram un GETTR, publicēja ziņojumu: Twitter ir Amerikas ienaidnieks un nevar tikt galā ar patiesību. Tas ir labi, es parādīšu Amerikai, ka mums viņi nav vajadzīgi, un ir pienācis laiks sakaut savus ienaidniekus. nevar apturēt patiesības izplatīšanos tālu un plaši. Big Tech nevar apturēt patiesību. Komunistiskie demokrāti nevar apturēt patiesību.

Šis nav pirmais gadījums, kad Grīns tiek kritizēts par runāšanu par koronavīrusa pandēmiju. 2021. gada jūnijā viņai bija jāatvainojas par prasību, piemēram, masku un vakcināciju, lai ierobežotu COVID-19 izplatību, salīdzināšanu ar holokaustu, kas Otrā pasaules kara laikā nogalināja vairāk nekā 6 miljonus ebreju.

2021. gada janvārī Twitter uz laiku bloķēja viņas kontu pēc tam, kad viņa strīdējās ar štata vēlēšanu oficiālo personu par apsūdzībām vēlētāju krāpšanā.

Pagājušajā gadā pēc ASV prezidenta vēlēšanām ASV galvaspilsētā notika nāvējoši nemieri, kuru dēļ dažādas sociālo mediju platformas, piemēram, Twitter, Facebook u.c., aizliedza bijušajam prezidentam Donaldam Trampam izmantot viņu pakalpojumus.

Šis ir piektais gadījums, kad viņas konta darbība tika apturēta. 21. jūlija mēnesī tas tika bloķēts uz 12 stundām un atkal uz septiņām dienām nākamajā mēnesī 21. gada augustā, jo tika reklamēta nepareiza informācija par Covid-19.

Saskaņā ar Twitter uzņēmuma politiku jebkurš konts ar pieciem vai vairāk brīdinājumiem ir pelnījis pastāvīgu bloķēšanu. Jebkurš konts, kas pārkāpj uzņēmuma politiku, tiks apturēts uz nedēļu pirmajos četros gadījumos. Piekto reizi pārkāpjot uzņēmuma politiku saistībā ar Covid-19, saskaņā ar Twitter dezinformācijas politiku Covid-19 tiks noteikts pastāvīgs aizliegums.