Labas smaržas atspoguļo ne tikai jūsu personību, bet arī ir modes paziņojums. Smaržu cena ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, to ražošanā izmantoto izejmateriālu kvalitātes, smaržu reklamēšanas zīmola, dārgiem rotājumiem, piemēram, platīna/dimanta izstrādājumiem uz pudeles, ierobežota tirāžas krājumiem, cita starpā.

Tautā tiek uzskatīts, ka smarža ir viena no mūsu spēcīgākajām maņām, un nevainojams aromāts cilvēku apziņā patiešām radīs drosmīgu paziņojumu, ko nav iespējams aizmirst. Paturot prātā visas šīs lietas, šeit ir pasaulē dārgākās smaržas, lai jūs varētu iepazīties.

10 dārgākās smaržas pasaulē

Zemāk ir saraksts ar 10 dārgākajām smaržām pasaulē.1. Šumuhs

Shumukh smaržas ir pasaulē dārgākās smaržas, kas maksā milzīgus USD 1,29 miljonus. Shumukh ir pazīstams ar to, ka ir reģistrējis savu vārdu Ginesa pasaules rekordā, jo uz smaržu pudeles ir uzlikts visvairāk dimantu un augstākais ar tālvadību vadāmais smaržu izsmidzināmais produkts. Tas tika palaists Dubaijas pilsētā Burj Khalifa Armani balles zālē. To izstrādāja Asghar Adam Ali, kurš ir Nabeel Perfumes grupas priekšsēdētājs un arī lielisks parfimērijas meistars.Shumukh ir komplektā ar Indijas agara koku, sandalkoku, muskusu, turku rozi un vairākām daudzām citām sastāvdaļām, kuras uzņēmums nav atklājis sabiedrībai. Tiek lēsts, ka tā aromāts saglabājas vairāk nekā 12 stundas uz cilvēka ādas un aptuveni 30 dienas, ja to lieto uz auduma. Pašlaik ir pieejama tikai viena pudele, padarot to par vienu no retajām un izcilajām smaržām, kas laika gaitā palielinās tās vērtību.

2. DKNY Golden Delicious

DKNY Golden Delicious, kam agrāk bija pasaulē dārgāko smaržu prestižs, šogad ir otrajā vietā. Ir tikai viens jebkad ražots gabals, kas faktiski tika izgatavots, lai savāktu naudu labdarībai. Ekspertu juvelieru komandai bija nepieciešamas vairāk nekā 1500 cilvēka darba stundas, lai izgatavotu šīs smaržas. Pudele ir komplektā ar 2909 dārgakmeņiem, 2700 baltiem dimantiem, 183 dzelteniem safīriem, 7,18 karātu Srilankas Cabochon safīru, 1,65 karātu Brazīlijas tirkīza Paraiba turmalīnu, četriem bumbierveida rozā grieztiem dimantiem un Austrālijas rozā dimantiem. Šo smaržu izmaksas ir USD 1 miljons.

3. Clive Christian Nr. 1 Imperial Majesty

Klaivs Kristians šajā sarakstā parādās divas reizes kā pasaulē trešo dārgāko smaržu ražotājs. Clive Christian No. 1 Imperial Majesty ir izstrādājis slavenais britu parfimērs Roja Dove. Clive Christian No. 1 Imperial Majesty cena ir USD 12 722 par unci, un līdz šim ir izgatavotas tikai desmit smaržas. Šīs greznās smaržas lepojas ar patīkamu aromātisku ziedu sajaukumu, kas apvienots ar rožu eļļu, jasmīnu un Taiti vaniļu.

Clive Christian No. 1 Imperial Majesty smaržas ir iepakotas Baccarat kristāla pudelītē, kas ir izrotāta ar 5 karātu baltu dimantu, kas ielikts 18 karātu zelta apkaklītē. Un jums par pārsteigumu, kristāli, par kuriem mēs šeit runājam, ir īsti ar rokām darināti kristāli. Tātad visi šie kristāli, dimants un zelts padara smaržu tik dārgas.

4. Baccarat Sacred Tears of Thebes

Uzņēmums Baccarat tika dibināts 1764. gadā, un tam ir lieliska reputācija smalku kristālu ražošanā, kas 90. gados ienāca smaržu pasaulē. Gala rezultāts bija Baccarat Les Larmes Sacree de Thebes smaržas, kas ir vienas no pasaulē dārgākajām, līdz šim ir izlaistas tikai trīs pudeles. Piramīdas formas pudele ir izgatavota no rokām darināta kristāla ar ametista vāciņu, kas maksā 6800 USD par unci.

5. Chanel Grand ekstrakts

N°5 Chanel Grand Extrait ir luksusa ierobežota izdevuma smaržas, kas piedāvā aromātu tagad un mūžīgi tās retākajā formā. N°5 smaržas ir sievišķības iemiesojums, pateicoties tā abstraktajam aromātam, kas atklājas kā abstraktu ziedu pušķis. Smaržas ir iepakotas majestātiskā slīpētā stikla pudelē, kas ir veidota kā monumentāls dimants un kam ir baudruchage blīvējums, lai saglabātu leģendārās smaržas tīrību. Koko Šanele un parfimērs Ernests Bo sadarbojās 1921. gadā, lai ražotu augstas klases smaržas. Chanel Grand Extrait maksā 4200 USD par unci

6. Clive Christian Nr.1

Klaivs Kristians, pasaulslavenais britu dizaineris, ir pazīstams ar savām krāšņajām un dizaineru stilīgajām virtuvēm. 2001. gadā ieviestās Clive Christian No.1 smaržas ir pieejamas divās dažādās smaržās, kas paredzētas tikai vīriešiem un sievietēm. Clive Christian No.1 maksā 2150 USD par unci, kas ir iepakota skaistā kristāla pudelē, kas ir roku darbs. Pudeles sudraba kakliņš ir pārklāts ar 24 karātu zeltu. No 1 Masculine Edition Oriental Smaržas ir iepakotas ar 20% smaržu koncentrāciju.

7. Hermes 24 Faubourg

Hermes 24 Faubourg smaržas ražo franču luksusa preču ražotājs Hermès International S.A. Uzņēmums ne tikai specializējas slavenu smaržu, bet arī stilīgu ādas somu, greznu pulksteņu, dzīvesveida aksesuāru un rotaslietu ražošanā. Hermes 24 Faubourg tika laists klajā 1995. gadā, un tā nosaukums cēlies no zīmola vadošā Parīzes veikala adreses. Šīs ierobežotā daudzuma smaržas maksā USD 1500 par unci, un uzņēmums izlaida tikai 1000 pudeles šo īpaši reto smaržu, kas izgatavotas, izmantojot apelsīna ziedus, Sentluisas kristālu un vaniļu.

8. Caron Pepper

Caron Poivre ražo slavenā franču kompānija Parfums Caron, kas ir vairāk nekā gadsimtu veca un arī viena no vecākajām franču smaržu mājām. Uzņēmums Caron nedalījās citās jomās un nolēma būt veltīts pasaules klases smaržu ražošanai, un Caron Poivre smaržas ir tās zīmols.

Caron Poivre smaržas pēc Otrā pasaules kara laida klajā Felicie Wanpouille, kura bija dibinātāja Ernesta Daltrofa biznesa partnere. Caron Poivre, eksplozīvi pikantās austrumu smaržas ir unisex smaržas, kas piemērotas gan vīriešiem, gan sievietēm. Pasaulē ir tikai daži ekskluzīvi veikali, kuros var atrast šīs smaržas. Caron Poivre izmaksas ir USD 1000 par unci.

9. Žana Patū prieks

Joy smaržas ir izstrādājis slavenais franču dizainers Žans Patū. 2000. gadā Joy smaržas tika nobalsotas par gadsimta smaržu Fragrance Foundation FiFi balvu pasniegšanas ceremonijā. Joy smaržas ir izgatavotas no izcilas kvalitātes sastāvdaļām, kas ietver dažādu veidu rozes un 10 000 jasmīna ziedus. Joy izmaksas ir 850 USD par unci.

10. JAR Bolt of Lightning

Džozefs Arturs Rozentāls, Parīzē dzīvojošs amerikāņu juvelieris, ir juvelierizstrādājumu firmas JAR dibinātājs. JAR, īsceļa nosaukums, kas atvasināts no viņa vārda pirmā burta kombinācijas, ir ļoti populārs un labi pazīstams zīmols ar savu atšķirīgo smaržu daudzveidību. Visdārgākās smaržas no smaržu buķetes ir Bolt of Lightning, kas maksā 765 USD par unci. Aromāts ietver tuberozi, austrumu ziedus un zaļās notis. Skaista, ar rokām izgriezta formas pudele ir šo smaržu unikālā iezīme, paturot prātā zīmola vēsturi.

Esiet sajūsmā par šo vietu, lai iegūtu vairāk šādu interesantu rakstu!