Ja meklējat 10 populārākos Indijas reperus, šis raksts ir paredzēts tieši jums. Repa mūzika Indijā noteikti ir kļuvusi par ievērojamu mūzikas veidu. Kad hiphops, reps un ielu māksla kļuva populāri visā pasaulē, Indija neatpalika. Vairāki reperi no visas valsts gadu gaitā ir spējuši paust savus uzskatus un emocijas ar patiešām izciliem ierakstiem.

Hiphopa pieaugums Dienvidāzijā pēdējos gados ir mainījis mūzikas industriju. Žanrs ir guvis garu ceļu, kopš hiphops no Indijas savulaik tika uzskatīts par klišejisku izpildījumu Bolivudas zvaigžņu izpildījumā, un pārējā pasaulē to lielākoties noraidīja. Desi hiphops, ko piedāvā mūziķi ārpus Dienvidāzijas, ir arī uzplaukusi, un Desi reperi regulāri sasniedz jaunas virsotnes. Apskatīsim dažus no Indijas izcilākajiem reperiem, kuri rada viļņus ar savu lirisko veiklību!

Atruna : Katrs sarakstā iekļautais akts ir pārsteidzošs savā veidā. Viņi iekļuva mūsu sarakstā sava talanta un nevainojamās plūsmas dēļ. Man kā visu to fanam šķiet absurdi tos sakārtot pēc pārākuma, jo viņi visi sagrauj Indijas repa spēli.10 labākie Indijas reperi šobrīd

Šeit ir saraksts ar 10 labākajiem Indijas reperiem, kuri vada repa spēli Indijā.

  1. Radža KumariRaja Kumari ir reperis un dziesmu autore no Indijas, kura pašlaik dzīvo Klēremontā, Kalifornijā. Viņa ir viena no mūsdienu pazīstamākajām un slavenākajām sieviešu hiphopa izpildītājām. Viņa ir sadarbojusies ar tādiem ievērojamiem mūziķiem kā Gvena Stefani, Fallout Boy un Meghan Trainor pie vairākām nozīmīgām rietumu dziesmām.

Mute, duets ar Elvisu Braunu, bija viņas izlaušanās singls. Raja apgalvo, ka par pilnas slodzes reperi kļuva, pateicoties mīlestībai pret Indiju. Viņa vēlas izmantot savu mūziku, lai atdotu Indijas tautai. Viņa strādāja pie dziesmas City Slums with Divine, lai palielinātu izpratni par Mumbajas graustiem. Visās Kumari dziesmās ir vēstījums par sieviešu spēku un pašapziņu.

2. ThirumaLi

Nākamais mūsu sarakstā ir ThirumaLi. ThirumaLi ir Indijas reperis, kas dzīvo Keralā. Ar savu dziesmu Malayali Da reperis ir ieguvis ievērojamu slavu, un kopš tā laika katrs viņa ieraksts ir uzkrājis simtiem miljonu skatījumu, un daži no tiem viegli pārsniedz miljonu.

ThirumaLi ir izveidojis savu atšķirīgo stilu, pateicoties viņa izolācijai no lielajām pilsētām. Pāri staccato perkusijām un skrūvspīlēm viņš savā darbā izmanto straujas atskaņas: vārdi saplūst viens otrā kā puzles gabaliņi. ThirumaLi spēja radīt gan melodiskas, lēnas dziesmas, gan pārdomas rosinošus, ātrā tempā himniskus trap ritmus ļauj viņam uzrunāt plašu Indijas auditoriju.

3.Emiveja Bantai

Ar savu 2014. gada hitu Aur Bantai Mumbajā dzīvojošais reperis Emivejs ieguva popularitāti vietnē YouTube un savu fanu sirdīs. Tagad viņš ir viens no pazīstamākajiem reperiem, un viņa 'diss ieraksti' nesen ir izplatījušies. Viņa YouTube kanālam pašlaik ir 2,4 miljoni abonentu.

4. Brodha V

Šis Bangalorā dzīvojošais reperis sāka iesaistīties repa cīņās, piemēram, Insignia sociālo mediju platformā Orkut, kad viņam bija tikko 18 gadu. Desmit gadu laikā kopš darba uzsākšanas viņš ir strādājis ar tādiem mūziķiem kā Raghu Dixit, Vishal Dadlani un Benny Dayal, un viņa YouTube kanālam tagad ir 93 000 abonentu.

4. MC Prabh Deep

MC Prabh Deep, 24 gadus vecais Pendžabu reperis no Deli, ieguva ievērojamu vietu pēc tam, kad bija izteicies par ļoti konkurētspējīgas un nedaudz nevienlīdzīgas izglītības sistēmas negatīvajām pusēm. Viņš bija vidusskolu pametis un strādāja par pārdevēju un zvanu centra pārstāvi, pirms atgriezās pie savas pirmās mīlestības — mūzikas. Savu pirmo albumu viņš laida klajā 2017. gadā, un viņa YouTube kanālam tagad ir 9,5 000 abonentu, kuri novērtē viņa mūziku.

5. Smokey The Ghost

Šis 28 gadus vecais Bengalūras reperis izvēlējās turpināt savu aizraušanos ar mūziku, nevis nodrošināt valsts evolūcijas bioloģijas zinātnieka amatu Nacionālajā bioloģijas zinātņu centrā. Savu karjeru viņš sāka kā Machas With Attitude trio dalībnieks, taču vēlāk grupa izjuka. Pašlaik viņš strādā kā solo mākslinieks, un viņa YouTube kontā ir 1,2 000 abonentu.

6. Khasi Bloodz

Shillong bāzētā grupa ir viena no ražīgākajām grupām no Indijas ziemeļaustrumiem, repo khasi valodā un priecājas būt par Khasi cilts atspulgu. Viņi pat ir ietekmējuši citus vietējos izpildītājus, piemēram, Kingdom Culture. Viņu YouTube kanālam pašlaik ir 15 000 abonentu

7. Kihots

The Quixotic, kas tiek uzskatīts par vienu no daudzpusīgākajiem reperiem no Deli, savu karjeru sāka ar repa cīņām pakalpojumā Orkut. Kopš tā laika viņš ir piedalījies vairākās reālās dzīves repa cīņās un pat bijis Rap Wars 2016 tiesnesis. Savu mūzikas stilu viņš raksturo kā eksperimentālu soulmūziku, un viņam ir īpaši sekotāji.

8. MC Manmeet Kaur

Viņai bija 15 gadu, kad viņa pirmo reizi demonstrēja savu talantu koledžas festivālā, pārsteidzot skatītājus, bet sagādājot vilšanos saviem vecākiem. Šis Mumbajā dzīvojošais reperis, kurš sākotnēji ir no Čandigaras, tagad ir slavens kā viens no Indijas atklātākajiem hiphopa mūziķiem, kura dziesmas ir liriska dzeja, kuru ir vērts atkārtot.

9. Encore

2015. gadā 26 gadus vecais Mumbajā dzīvojošais reperis publicēja savu deviņu skaņdarbu debijas albumu un pārsteidza publiku ar autobiogrāfisku singlu, kas bija gan iedvesmojošs, gan lepns. Pirmo reizi viņa popularitāti guva 2013. gadā, kad Radio City Freedom Awards balvu pasniegšanas ceremonijā viņš tika nosaukts par labāko Indijas hiphopa mākslinieku (People’s Choice). 2018. gadā viņš laida klajā jaunu albumu, kas atkal aizrāva skatītājus.

10. Dīns Sekeira

Šī 22 gadus vecā Mumbajā dzīvojošā repere jau ir sadarbojusies ar tādiem mūziķiem kā Pritam, Mohit Chauhan, Mika Singh un citiem, padarot viņu par vienu no skatuves jaunākajām reperēm. Random, viņas pirmais oriģinālais reps, tika ierakstīts, kad viņai bija 14 gadi, un kopš tā laika viņa vairs nav atskatījusies.

Secinājums

Tātad, šeit ir mūsu 10 labāko Indijas reperu saraksts. Ceru, ka jums patika raksts, un, lūdzu, dariet mums zināmu, kurš, jūsuprāt, ir pelnījis būt mūsu sarakstā.