Grupas The Dead Kennedys oficiālajā paziņojumā atklāts, ka Peligro nejauši kritis, kas izraisījis galvas traumu, kā rezultātā viņš miris. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par bundzinieka dzīvi un karjeru.

63 gadu vecumā mirst bundzinieks D. H. Hazards

The Dead Kennedys izplatīja paziņojumu, lai paziņotu par nelaimīgajām ziņām. Viņi ievietoja Peligro fotoattēlu grupas oficiālajā Facebook lapā un rakstīja: 'Dead Kennedys bundzinieks D. H. Peligro (Darens Henlijs) nomira savā Losandželosas mājā vakar, 28. oktobrī.'“Policija notikuma vietā konstatēja, ka viņš miris no galvas traumas, ko izraisīja nejaušs kritiens. Vienošanās tiek gaidīta un tiks paziņota tuvāko dienu laikā. Mēs lūdzam jūs cienīt ģimenes privātumu šajā grūtajā laikā. Paldies par jūsu domām un mierinājuma vārdiem,' teikts paziņojumā.

Atzinība bundziniekamPēc tam, kad parādījās ziņas par viņa nāvi, Darena fani un kolēģi no mūzikas industrijas sāka izrādīt cieņu bundziniekam. “DK bija tālu un tālu no manas mīļākās pankgrupas, uzaugot. DH peligro bija dzinējs, kas lika viņiem aizraut, un ļoti radošs bundzinieks žanrā, kas nav pazīstams ar savu perkusīvo radošumu. RIP,” tviterī ierakstīja kāds fans.

Mūziķis Flea, kurš strādāja ar Peligro, kamēr viņš strādāja Red Hot Chili Peppers, garā ierakstā izteica savas bēdas un rakstīja: “Mans dārgais draugs, mans brāli, man tevis ļoti pietrūkst. Es šodien esmu izpostīta, asaru upe, bet visu savu dzīvi es novērtēšu katru sekundi. Pirmo reizi, kad es redzēju tevi spēlējam ar DK 81. gadā, tu satrieca manu prātu.

“Mums bija tik daudz jautrības, tik daudz prieka, kad viens otram bija mugura. ES mīlu Tevi no visas sirds. Jūs esat visīstākais rokeris un svarīga rhcp vēstures sastāvdaļa. D H P vietā, kur būt, tu dzīvo mūžīgi mūsu sirdīs, tu mežonīgais cilvēks, tu prieka nesējs, tu milzu sirds cilvēks. Es vienmēr tevi godāšu. Dusi mierā un brīvību no visa, kas jūs ierobežoja,' viņš turpināja.

D. H. Peligro bija četras desmitgades ilga karjera

Peligro pievienojās grupai The Dead Kennedys 1981. gada februārī pēc sākotnējā bundzinieka Teda nomaiņas. Tā paša gada decembrī viņa debijas albums grupas sastāvā ar nosaukumu In God We Trust, Inc. tika izdots.

Grupa turpināja izdot vairākus studijas albumus, tostarp Plastiskās ķirurģijas katastrofas, Frankenkrists, un Gulēšanas laiks demokrātijai , kā arī kompozīciju albumi, t.sk Dodiet man ērtības vai dodiet man nāvi , pirms izjukšanas 1986. gadā.

Pēc šķiršanās Peligro 1988. gadā pievienojās 'Red Hot Chili Peppers', nomainot Džeku Aironsu, taču vēlāk tika atlaists narkotiku un alkohola atkarības dēļ. 2001. gadā grupa 'The Dead Kennedys' atkal apvienojās, nomainot solistu Dželo Biafra, kurš tika apsūdzēts autoratlīdzības ieturēšanā, pret dziedātāju Brendonu Krūzu.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību D. H. Peligro ģimenei un draugiem. Lai viņa dvēsele dus mierā!