Amerikāņu aktrise Sūzana Duglasa , kura ieguva atzinību par savu matriarha Džerijas Pētersones lomu Warner Bros komēdijā The Parent ‘Hood dies 64 gadu vecumā. Aktrise nomira otrdien, 6. jūlijā.

Viņas māsīca Endžija Tī otrdien paziņoja par viņas nāvi sociālajā tīklā Facebook. Pēdējo elpu aktrise atvilka savā Martas vīna dārza mājā Masačūsetsā. Tika teikts, ka viņa slimoja ar vēzi un nomira vēža komplikāciju dēļ, kā ziņoja The New York Times.

64 gadu vecumā mirst aktrise Sūzana DuglasaAktrise kļuva par populāru vārdu pēc viņas uzstāšanās ilgstošajā PB komēdijā The Parent ‘Hood matriarha Džerija Pētersona lomā. Izrāde, kurā piedalījās arī Roberts Taunsends, turpinājās piecas sezonas (1995–1999).

Taunsends ķērās pie sava Twitter roktura un dalījās ar sirdi atstātu ziņu Duglasam. Viņš rakstīja: Mana sirds ir pilna, jo vakar es pazaudēju savu apbrīnojamo deju partneri TV uz pieciem gadiem, Sūzenu Duglasu. Viņš piebilda, es tikai atceros daudz smieklu un daudz asaru… viņas karaliski spilgtā gaisma pietrūks.Aktrise bija redzama arī citos televīzijas šovos Bones, The Good Wife, Law & Order: SVU, NYPD Blue, Touched by an Angel, Law & Order: Criminal Intent, I’ll Fly Away un The Parkers.

Viņas nesen uzstājās kā Greisa Kufija Ava DuVernay ierobežotajā Netflix seriālā “When They See Us”. Ava DuVernay arī dalījās savā līdzjūtības ziņojumā, dodoties uz savu Twitter rokturi. Viņa tvītoja: Sūzana Duglasa bija kluss, elegants spēks, kā mēs veidojām, KAD VIŅI MŪS REDZĒ. Kunga sieviete. Dāmas dārgakmens. Pārliecināts, gādīgs aktieris, kurš vārdos iedvesa dzīvību un lika tiem mirdzēt. Esmu pateicīgs, ka mūsu ceļi šajā dzīvē krustojās. Lai viņa ceļo mierā un mīlestībā.

Pēc uzstāšanās filmās Duglasa debitēja 1989. gada filmā “Tap”. Skaisto aktrisi redzējām arī citās filmās – The Inkwell (1994), Džeisona lirika (1994) un How Stella Got Her Groove Back (1998). Viņa bija redzama ABC 2003. gada filmas Sounder un Changing the Game (2011) pārtaisījumā. Duglass parādījās arī 2015. gada mūža filmā Vitnija kā Cissy Houston.

Arī viņas filmas Inkwell līdzzvaigzne Džeda Pinketa Smita trešdien sociālajā tīklā Twitter dalījās savā līdzjūtībā. Zemāk ir viņas tvīts:

Duglass dzimis Čikāgā. Viņa ieguva bakalaura grādu Ilinoisas štata universitātē un pabeidza maģistra grādu mūzikā Manhetenas mūzikas skolā.

Sūzena Duglasa arī izmēģināja savu veiksmi producēšanā, producējot filmu 'The Last Weekend', kas Holivudas melnādaino filmu festivālā ieguva labāko īsfilmu. Aktrise arī līdzproducējusi Terēzas Rebekas filmu “Love on the Rocks”. Duglass nebija tikai aktrise un producents, bet arī dziedātājs un komponists. Viņa mēdza dalīties ar savu mūziku savā vietnē.

Turklāt Duglass visu mūžu bija Amerikas skautu, Sigma Alpha Lambda, Nacionālās nēģeru sieviešu padomes, kā arī Džeka un Džila biedrs.