Visi Šihar Davana fani, šeit mēs sniedzam jums šokējošu ziņu, ka Indijas kriketa spēlētājs un viņa sieva Ayesha Mukherjee ir nolēmuši šķirties pēc vairāk nekā 8 gadu kopības.

Jā, tas ir diezgan šokējoši, jo pāris, kas šķita tik ļoti iemīlējies viens otrā, pēc astoņiem laulības gadiem ir paziņojuši par šķiršanos.

Viņa sieva Ayesha Mukherjee izmantoja savu Instagram rokturi un paziņoja par šķiršanos.

Nu, kurš gan būtu varējis iedomāties, ka viens otram radītais pāris beigs savas attiecības šādi!Ayesha Mukherjee paziņo par šķiršanos ar Shikhar Dhawan, izmantojot Instagram

Šihars Davans un Aješa, kuri iepazinās viens ar otru, izmantojot sociālos tīklus (Facebook), savienojās 2012. gadā. Duets 2014. gadā sagaidīja dēlu Zoravaru.

Aješa 6. septembrī sociālajos tīklos dalījās ziņās par savu šķiršanos ar Šiharu Davanu, ievietojot garu piezīmi. Viņa ievietoja savu bildi un sāka ierakstu, rakstot: MAN DOMĀJAS, ka ŠĶIRLĪŠANĀS IR NEMĪRS VĀRDS, LĪDZ ES KĻUVU 2 REIZES ŠĶIRTĀS.

Smieklīgi, kā vārdiem var būt tik spēcīga nozīme un asociācijas. Es to piedzīvoju pats kā šķirtene. Pirmo reizi, kad pārdzīvoju šķiršanos, man bija ļoooooti fu@kn bail. Man šķita, ka esmu cietusi neveiksmi un tobrīd darīju kaut ko tik nepareizi, viņa turpināja.

Apskatiet zemāk Ayesha kopīgoto Instagram ziņu:

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Aesha Mukerji (apwithaesha)

Viņas ieraksts turpinājās, es jutos tā, it kā es būtu visus pievīlusi un pat jutos egoistiska. Es jutu, ka pievīlu savus vecākus, jutu, ka pievīlu savus bērnus un pat zināmā mērā jutos tā, it kā pievīlu Dievu. Šķiršanās bija tik netīrs vārds.

Šī ir otrā šķiršanās 46 gadus vecajai Aješai, kura agrāk bija precējusies ar Austrālijas uzņēmēju. Viņai ar viņu ir pat divi bērni – Alija, kura dzimusi 2000. gadā, un Rea, kura dzimusi 2005. gadā.

Viņa pat pieminēja, ka jau otro reizi šķiras un cik tas ir biedējoši. Viņa teica, ka tas ir 'tiešām biedējoši'.

Viņa tālāk rakstīja: Tātad tagad iedomājieties, man tas ir jāpārdzīvo otrreiz. Woooahhhhhh. Tas ir biedējoši. Tā kā biju šķīrusies jau vienu reizi, man šķita, ka otrajā kārtā uz spēles ir likts vairāk. Man bija kas vairāk jāpierāda.

Tāpēc, kad mana otrā laulība izjuka, tas bija patiešām biedējoši. Visas sajūtas, ko es jutu, kad es to piedzīvoju pirmo reizi, pārņēma plūdus. Bailes, neveiksmes un vilšanās x 100. Ko tas man nozīmē? Kā tas nosaka mani un manas attiecības ar laulību?

Ayesha otrdien sociālajos tīklos kopīgoja vēl vienu ierakstu. Viņa to sāka ar to, ka uzrakstīja, VAI TEV DRAUGI TEVI PAMASTĀJA, TAGAD, KAD ESAT ŠĶĪRIES???

Šeit ir pilns ieraksts:

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Aesha Mukerji (apwithaesha)

Runājot par Dhawan kriketa dzīvi, viņš būs redzams spēlējot atlikušās IPL 2021 spēles, kas tiks turpinātas no 19. septembra.