Grupa Rolling Stones šoruden atgriezīsies ASV, lai kompensētu 2020. gadā atceltos koncertus.

13 pilsētu tūre sākas 26. septembrī The Dome at America’s Center Sentluisā, Misūri štatā, un noslēgsies 20. novembrī Austin's Circuit of the Americas.

Tie būs lielākajā daļā pilsētu, kuras viņi plānoja apmeklēt 2020. gadā, taču koncerti Vankūverā, Luisvilā, Klīvlendā un Bufalo ir atcelti plānošanas problēmu dēļ. Lai to kompensētu, viņi ir pievienojuši pieturas Losandželosā un Lasvegasā, kā arī uzstāšanos Ņūorleānas džeza festivālā.Šajos jaunajos datumos tiks pieņemtas biļetes uz 2020. gada koncertiem. Līdzjutēji, kuriem ir biļetes uz atceltiem pasākumiem, saņems informāciju par naudas atmaksu no Ticketmaster, kā arī iespējamo prioritāro piedāvājumu biļetēm tuvākajās vietās.Miks Džegers savā paziņojumā sacīja: Esmu tik priecīgs, ka atkal esmu atgriezies uz skatuves, un pateicos visiem par pacietību. Ceru drīz tevi satikt!

Kīts Ričards teica: Mēs esam atpakaļ ceļā! Tiksimies tur!

Turneja sāksies 2020. gada 8. maijā SDCCU stadionā Sandjego, Kalifornijā, un beigsies 2020. gada 9. jūlijā Mercedes-Benz stadionā Atlantā, Džordžijas štatā, pēc 15 izstādes. Tomēr epidēmijas dēļ grupa bija spiesta atlikt savu uzstāšanos.

Grupa toreiz komentēja: Mēs esam ļoti vīlušies, ka mums tūre ir jāatliek. Mēs atvainojamies visiem līdzjutējiem, kuri to gaidīja tikpat ļoti kā mēs, taču ikviena veselība un drošība ir pirmajā vietā. Mēs visi kopā tiksim galā, un drīz tiksimies.

Pārtraukuma laikā grupa izdeva jaunu dziesmu ar nosaukumu Living In a Ghost Town. Tas galvenokārt tika uzrakstīts pirms epidēmijas, bet daļa dziesmu tekstu tika atjaunināti, lai tie atbilstu jaunajai pasaules realitātei. Viņi nav publicējuši jaunu mūzikas albumu kopš 2005. gada A Bigger Bang, taču pēdējā laikā viņi daudz ir bijuši studijā.

Pagājušajā gadā Kīts Ričardss atklāja, ka mums ir vēl pieci vai seši skaņdarbi, un tajā kaut kādu iemeslu dēļ ir ļoti daudz dvēseles sajūtu, nevienam to nevēloties. Acīmredzot mums šobrīd nav nekā labāka, kā uzrakstīt vēl dažas dziesmas, vai ne?

Rolling Stones 2021. gada Amerikas turnejas datumi

26. septembris — Sentluisas štatā, ASV, The Dome at America's Center
30. septembris — Šarlote, NC, Bank Of America stadionā
4. oktobris — Pitsburga, PA, Heinz Field
9. oktobris — Nešvilā, Nissan stadionā
13. oktobris — Ņūorleāna, Losandželosa Ņūorleānas džeza un mantojuma festivālā
17. oktobris — Losandželosā, Kalifornijā, SoFi stadionā
24. oktobris — Mineapolisa, MN, U.S. Bank Stadium
29. oktobris — Tampa, FL, Raimonda Džeimsa stadionā
2. novembris — Dalasa, Teksasa Cotton Bowl stadionā
6. novembris – Lasvegasa, NV Allegiant stadionā
11. novembris — Atlanta, GA, Mercedes-Benz stadionā
15. novembris — Detroita, MI, Ford Field
20. novembris – Ostinā, Teksasā, Circuit of The Americas