Madrides Real pēc saspringtas cīņas ar Barcelona par iekļūšanu Spānijas Superkausa finālā uzvarēja ar 3:2

Bija sajūta, ka pagājušajā naktī laika rati tika pagriezti atpakaļ. Pēc Krištianu Ronaldu un Lionela Mesi aiziešanas El-Classiko vilinājums ir nedaudz mazinājies. Šis pusfināls gan nebija garlaicīgs.

Tas bija pilns ar uzbrūkošu un brīvi plūstošu futbolu. Madrides 'Real' bija publikas favorīte, panākot neizšķirtu. Lai gan Barcelona negrasījās tik viegli padoties un pagarināja spēli līdz papildlaikam.

Tomēr Madrides Real uzbrukums kataloniešiem izrādījās pārliecinošs.

Benzemā 5 vārtu trillerī izvirzīja Madrides komandu

Spēle iesākās uz vētrainas nots, abām komandām meklējot uzbrukumu. 'Barcelona' demonstrēja vairāk solījumu uz bumbu, bet Madride izskatījās ļoti bīstami pretuzbrukumā.

Vinicius Jr bija galvenais Madrides Real uzbrukuma drauds kreisajā flangā. Viņš bija tas, kurš atklāja Madrides 'Real' vārtus ar skaisti izvietotu piespēli, ko izpildīja neviens cits kā Madrides glābējs Karims Benzemā.

Pēc Madrides vārtiem Barcelona izskatījās satraukta. Viņiem bija grūti izveidot tiešas iespējas. Tomēr pēc dažiem Luka De Jonga mēģinājumiem ar galvu Madride beidzot pieļāva kļūdu, panākot izlīdzinājumu De Jongam.

Eders Militao ar vāju klīrensu trāpīja no De Jonga Madrides Real tīklā. Ousmane Dembele vadībā izvirzīja 'Barcelona' otro puslaiku, un katalonieši izskatījās kā labākā puse.

Tomēr Madride vēlreiz sita ar Karimu Benzemā, kurš raidīja bumbu stūrī pēc laba Ter Stegen atvairīšanas. Tas bija Viniciuss, kura sitiens padevās Benzemā. Benzemā jau vienreiz bija trāpījis pa stabu un vairs netrāpīs.

Likās, ka Barselonai viss ir beidzies, taču Ansu Fati izcēlās kā supersubs un 83. minūtē panāca izlīdzinājumu. Pat papildlaikā Dembelē lieliski atvairīja Kurtuā, saglabājot neizšķirtu spēli.

Tomēr 98. minūtē Madrides komandas labā vārtus guva Valverde. Ja paskatās uz vārtu guvumu, tad Barcas ailē bija 5 madridieši, un tie bija diezgan neapmierinoši gūtie vārti.

Barcelona tagad ir zaudējusi 5 Clasico pēc kārtas

Dienas beigās tā bija kārtējā sakāve Ksavi vīriešiem. Tagad viņi ir zaudējuši 5 Classico pēc kārtas, un spiediens uz Spānijas menedžeri pieaug. Tika pieņemti daži pārsteidzoši lēmumi, viduslīnijā iekļaujot Ferānu Toresu un De Jongu.

Barcelona piedzīvo sarežģītu situāciju, un arī savainojumi klubam ir bijuši liels slogs. Aizvadītā nakts bija laba, jo Fati un Pedri atgriežas klubā.

Tagad, kad viņu Superkausa sapnis ir beidzies, Barcelona galvenā uzmanība tiks pievērsta Eiropas līgai un pirmās 4 vietas nodrošināšanai La Liga. Paies ilgs laiks, lai atjaunotu kluba mantojumu, taču viņiem būs jāturpina spert mazus soļus pareizajā virzienā.