PUIŠI!!! Ir pienācis laiks atzīmēt datumus savā kalendārā.

Vārds ir izskanējis, un Pokemon GO beidzot ir nācis klajā ar ļoti gaidīto paziņojumu. Niantic, Pokemon Go izstrādātājs, to ir padarījis oficiālu. Būs Pokemon Go kopienas dienas pasākums, kas notiks 2021. gada septembrī Ošavats !Pēc ziņu iznākšanas bija daudz par ko runāt. Pokemon ir jūras ūdra tēma, un ticiet man, no šī ūdens tipa pokemona ir daudz ko sagaidīt. Tomēr Kopienas dienas pasākumā Pokemon dalīsies ar savu klātbūtni tikai kādu laiku.

Neuztraucieties, jums būs pietiekami daudz laika, lai to noķertu. Ja tu spēlē Pokemon Go, jums ir jāapzinās, cik bieži ir šie īpašie notikumi un cik bieži šīs spēles notiek katru gadu.Pavisam nesen bija Ultra Unlock 2021 pasākums.

Vairāk par Pokemon Go kopienas dienas pasākumu

Niantic arī oficiāli paziņoja par pasākuma laika grafiku Go vietnē. Tas sāksies 19. septembrī tieši no pulksten 11:00 un turpināsies līdz pulksten 17:00. IST.

Gaidiet, ka Oshawott lēks apkārt biežāk nekā parasti. Turklāt tas būs arī redzams, daloties atrakcijās ar Rainy Lure moduļiem.

Ja jūs domājat, ka tas ir viss, ko Ošavots dos, tad NĒ!

Jūs atradīsiet a Spīdīgais Ošavots arī pasākuma laikā. Tātad, jūs saprotat, cik apzinīgam jums jābūt, maksājot?

Oshawott, kas nāk klajā ar piekto pokemonu paaudzi, ietilpst kategorijā Water-Type. Evolūcijai varat izmantot 25 Oshawott Candy, Oshawott attīstījās līdz Dewott, un, ja izmantojat 100 Oshawott Candy, varat sagaidīt, ka Dewott pārtaps par Samurott.

Šis notikums būs svētīgs faniem, kuriem patīk Ošavots. Tomēr neaizmirst visu AR pieredzes strīdu, kur Pokemon GO spēlētāji nolēma boikotēt spēli. Tas notika tāpēc, ka spēle noņēma bonusus.

Galvenais iemesls tam bija tādu protokolu izveide kā sociālā distancēšanās un Covid-19 izplatības samazināšana.

Šī iemesla dēļ tā, iespējams, nebija pareizā izvēle bieži rīkot pasākumus. Tas savukārt var novest pie tā, ka spēlētāji tuvojas viens otram, kas šobrīd nav vēlams.

Niantic dara visu iespējamo, lai spēle būtu droša.

Pasākuma laikā katru reizi, kad Devots kļūst par Samurotu, pēdējais apgūst Hydro Cannon kustību.

Vai vēlaties iztērēt dažus dolārus?

Spēlētāji savu naudu septembra kopienas dienā var tērēt divos veidos.

  • Numurs 1: iztērējiet 1280 PokeCoins Kopienas dienas kastītē, kas jūs apbalvos ar 50 Ultra Balls, pieciem Rainy Lure moduļiem, Elite Fast TM un piecām veiksmes olām.
  • Otrais numurs: iztērējiet USD 1 un iegūstiet piekļuvi īpašajam pētījuma stāstam. To sauc No Scalchops līdz Seamitars. Spēlētāji saņems Rainy Lure moduli.

Izklaidējieties, jūs visi!