Housemarque, Somijas studija, kas ir aiz PS5 ekskluzīvas izstrādes, Atgriešanās, ir iegādājies Sony. Ziņas tika izplatītas plašsaziņas līdzekļiem ar tvītu, kas arī norāda, ka Sony, iespējams, vēlas iegādāties Bluepoint spēles, studija, kas izveidoja vēl vienu slavenu spēli, Demon’s Souls remaster.

Runājot par Housemarque iegādi, PlayStation studijas vadītājs Hermens Hulsts sacīja, ka Housemarque ir neticami redzējums, kas spēj izveidot neaizmirstamas jaunas komandas, kas rezonē ar mūsu kopienu. Ar pierādītiem sasniegumiem oriģinālo spēļu radīšanā, kas nodrošina savā klasē vislabāko spēli, Housemarque ir augsti sasniegusi studija, un mēs nevaram būt tik saviļņoti, oficiāli sveicot viņus PlayStation saimē. Ar savu aizraujošo spēļu skaitīšanas stāstu un nepielūdzamo pasauli Returnal ir savaldzinājusi PlayStation auditoriju, un mēs ar nepacietību gaidām iespēju strādāt kopā ar komandu, lai īstenotu viņu ambīcijas radošo redzējumu par nākotnes projektiem. . Housemarque ir ražojis spēles gandrīz visām ierīcēm, tostarp personālajiem datoriem, iOS, Xbox 360, taču nesen lielākā daļa viņu spēļu tika radītas tikai PlayStation. Pirms Returnal studija bija slavena ar Super Stardust spēlēm, kas bija saderīgas ar PS3, PS4 un PSP.

Ilari Kuittinen, Housemarque līdzdibinātājs un rīkotājdirektors, apsveicot iegādi, sacīja: Iegāde sniedz mūsu studijai nākotnes un stabilu iespēju turpināt piedāvāt uz spēlēšanu vērstas pieejas, vienlaikus eksperimentējot ar jaunām stāstījuma sniegšanas metodēm un pārvēršot šīs modernās mākslas formas robežas. .Ziņojums par Housemarque iegādi nāk kopā ar mājienu, ka Sony plāno iegādāties citu studiju Bluepoint Games. Sony PlayStation Japan Twitter kontā, tvīstot par Housemarque iegādi, viņi kļūdaini ievietoja reklāmas attēlu, kas skaidri norāda uz Bluepoint Games iegādi. Tvīts tika nekavējoties izdzēsts dažu minūšu laikā, taču Twitter lietotājs Nibels apstiprināja, ka tvīts nāca no Japānas oficiālā Playstation konta.

Bluepoint spēlēm ir sava sadarbības vēsture ar PlayStation. Demon’s Soul Remastered ir viens no jaunākajiem viņu sadarbības piemēriem. Studija ir pārveidojusi arī dažus citus PlayStation ekskluzīvus nosaukumus, piemēram Kolosa ēna, Neatzīmētā triloģija, un Zieds .

Sony Playstation, galvenais konsoles sāncensis Microsoft Xbox, nesen ir iesaistījies tik daudzos pirkumos. Runājot par studiju nosaukumiem, Microsoft ir iegādājies Ninja Theory, Playground Games, Double Fine, Obsidian Entertainment un Bethesda. Uzņēmumiem ir jāturpina iesaistīties šāda veida iegādē, jo tie palīdz radīt kvalitatīvākas spēles, kuras spēlētājiem patiks spēlēt.

Sniedzot interviju GQ, Hulsts skaidri noliedza, ka viņi ir jebkādā sāncensībā un konkurē ar Microsoft. Viņš teica, Es vienmēr meklēju cilvēkus, kuriem ir vienkārša vērtību kopa, līdzīgas radošās ambīcijas un kuri ļoti labi sadarbojas ar mūsu komandu, kurā mēs varam turpināt ieguldīt un palīdzēt augt kā satura veidotāji. Nav tā, ka mēs staigājam apkārt un tikai nejauši iegādājamies .

Tātad, mēs varam garantēt, ka šī iegāde sniegs dažas no ekskluzīvām spēlēm, kuras iemīlēs ikviens.