Pagājušajā gadā mēs redzējām fantastisku pusaudžu drāmu Outer Banks. Pandēmijas laikā šovs tika izlaists 2020. gada 15. aprīlī, un daudzi skatītāji to novērtēja atzinīgi. Izrāde ir spriedzes pilna. Tas seko Džonam B, jaunietim, kurš lūdz palīdzību saviem trim labākajiem draugiem, lai meklētu noslēpumainu dārgumu, kas saistīts ar viņa tēva pazušanu. Pa ceļam viņš atklāj vairākus noslēpumus, apdraudot savu dzīvību. Pakalpojumā Netflix ir pieejams šovs skatīšanai. Netflix ir paziņojis, ka drīzumā tiks izlaista Outer Banks otrā sezona, apstiprinot mūsu Outer Banks vēlmes. Izrādes reklāmkadrā galvenais varonis Džons B skaidro: Tā ir tāda vieta, kur jums ir divi darbi vai divas mājas. Divas ciltis, viena sala.

Outer Banks 2. sezonas izlaišanas datums

Beidzot beigusies ilgā izrādes gaidīšana. Labās ziņas ir šādas: Outer Banks 2. sezonas pirmizrāde pakalpojumā Netflix 2021. gada 30. jūlijs . “OBX2” aptvēra 2021. gada aprīļa sākumu, liecina Stoksa, Kliina un Deivisa emocionālie Instagram ieraksti. Lūk, ko Stokss rakstīja, viņš teica, kāds ir bijis mīlestības darbs šajā sezonā. Labākajai komandai šajā biznesā. Paldies. Jūs esat cīnījies ar grūtībām ar humora izjūtu. Jūs esat upurējis savu laiku globālās pandēmijas laikā, lai atdzīvinātu vēl vienu neticami pārliecinošu stāstu. Šo izrādi nav viegli uztaisīt, un tas ir paredzēts tiem, kas ir klāt, pirms mēs sākam strādāt, un tiem, kas paliek, kad mēs aizbraucam. Mana sirds ir piepildīta ar pateicību par jums. Šis ir vairāk nekā tikai TV šovs. Šī ir kļuvusi par lielu ģimeni.Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja chase (@hichasestokes)Lūk, Klīna ziņa ar parakstu Happy OBX2 wrap. Visa mana mīlestība, es neraudu

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Madija (@madelyncline)

Un šeit ir Deivisa ziņa:

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgojis Džonatans Deiviss (@jonathandavissofficial)

Outer Banks 2. sezonas sēriju atjauninājumi

Mums ir arī sēriju atjauninājumi, kas jāpievieno izlaišanas datumiem. Outer Banks 2. sezonai būs desmit sērijas, tāpat kā pirmajā sezonā. Ne tikai tas, bet mums ir arī sēriju nosaukumu saraksts.

    1. sērija – Zelts 2. sērija – The Heist 3. sērija – Lūgšanas 4. sērija – atgriešanās mājās 5. sērija – tumšākā stunda 6. sērija – Mani Druteri 7. sērija – ugunskurs 8. sērija – Krusts 9. sērija – Ieslodzīts 10. sērija – Piekrastes pasākums

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Netflix US (@netflix)

Outer Banks 2. sezonas oficiālais reklāmkadri

Netflix pirms nedēļas ir izlaidis arī oficiālu Outer Banks 2. sezonas treileri.

Daži klipi tika izdoti pirms dažām dienām, vēlāk pēc treilera iznākšanas.

Šeit ir oficiālais klips ar nosaukumu Alive, kas tika izlaists pirms dienas.

Šeit ir vēl viens oficiālais klips ar nosaukumu Fired, kas tika izlaists pirms dažām stundām.

Šeit ir Outer Banks 2. sezonas teaser, ja jums tas ir nepieciešams. Tomēr tas tika izlaists pirms mēneša.

Papildu dalībnieki 2. sezonā

Gaidāmajā sezonā būs jauni papildu dalībnieki, kas būs redzami papildus galvenajiem šova dalībniekiem.

  • Karlasija Granta ir pievienojusies aktieriem, kas risināsies Bahamu salās un kurā būs redzami mūsu Pogues. Celo būs viņas varonis. Pārliecināta un drosmīga Kleo ir Naso meitene, šausmīgs izveicīgs krāpnieks, kura pasaule saduras ar Pogiem, teikts Outer Banks oficiālajā Instagram ierakstā.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Outer Banks (@obx)

  • Limbrijas lomā Elizabete Mičela pievienosies aktieru sastāvam. Ļoti priecājos pievienoties šim šovam! Skaists, talantīgs aktieru sastāvs. Neticama komanda. Filmēšanās paradīzē un varonis, kuru es nevaru sagaidīt, kad jūs satiksit, Elizabete izteicās Instagram.

Outer Banks 2. sezonas gaidāmais sižets

Pēc pirmās sezonas riska pieredzes Džons B un Sāra atkal ir uz pēdām Bahamu salās. Kad viņi atgriežas zelta medībās, jauni sabiedrotie atnes jaunus pretiniekus, savukārt sekas Kiarai, Popei un Dž.Dž. rodas dzīvesvietā. 400 miljoni ASV dolāru vēl nav iztērēti. Gaidāmā sezona atklās daudz noslēpumu un atbilžu, ko mēs esam meklējuši.