Daži cilvēki bieži saka, ka tās ir tikai baumas. Bet izrādās, ka tā nav! Pērtiķu planēta oficiāli notiek, jo topošajai filmai Pērtiķu planēta ir devusi zaļo gaismu no ražošanas tīkla Disney un 20th Century Studios.

Pērtiķu planēta neapšaubāmi ir viena no līdz šim labākajām zinātniskās fantastikas franšīzēm. Tas notika 2019. gada decembrī, kad tika sniegts pirmais paziņojums par filmas ierašanos.

Tas arī iezīmēja 20th Century Studios jaunā vecāka Disneja sākumu. Tagad, nonākot pie karstākajiem jaunumiem, Disney beidzot ir atradis savu vadošo zvaigzni, kas tiks parādīta nākamajā franšīzes Pērtiķu planētas daļā. Šeit ir viss, kas jums jāzina.

Pērtiķu planēta Gaidāmā iemaksa Atradis savu vadošo primātuPēc vairākiem gadiem kopš pēdējā, mēs redzējām Pērtiķu planētu, kas šūpo teātrus, un tagad internetā klīst turpinājums ar tā vienmērīgu attīstību.

Saskaņā ar Deadline, filma ir atradusi savu 'vadošo primātu', Ouens Tīgs kurš ir slavens ar neseno Montānas stāstu, ir uzkāpis uz klāja, lai samaksātu galvenajam primātam gaidāmajā “Pērtiķu planētas karalistē”, kuru vadīs Vess Bols.

Tā kā Ouens Tīgs ir bloķēts par galveno primātu, studija joprojām meklē cilvēka galveno lomu.

Tiek ziņots, ka Tīga bija pārsteigta par piedāvājumu un ātri pateica jā darījumam. Viņam arī izdevās pārsteigt veidotājus tikai ar vienu ekrāna testu, un tas izdevās.

Ouens atveidos pērtiķi vārdā Noa, mērķtiecīgu primātu, kurš ievēro noteikumus un ir lojāls gan savai ģimenei, gan klanam. Viņa redzējumu ir stiprinājis viņa klans, kas pazīstams kā Ērgļu klans.

Vai gaidāmā filma ir turpinājums vai atsāknēšana?

Oriģinālā filma Pērtiķu planēta pēc franču rakstnieka Pjēra Bula romāna motīviem ir stāsts par kosmosa kuģa nokļūšanu orbītā un nosēšanos uz nezināmas planētas.

Galvenais varonis atrod tur dzīvojošus progresīvus pērtiķus, kuri valda pār primitīviem cilvēkiem. Beigās skatītājiem atklājas, ka viņi patiesībā atrodas uz Zemes, kas pirms gadiem cieta no kodolapokalipses.

Gaidot ceturto daļu, ir bijušas diezgan lielas cerības par to, kā filma tiks atsāknēta, taču, par laimi, režisors Vess Bols ir skaidri pateicis, ka gaidāmā filma nebūs atsāknēšana. Faktiski tas varētu pārņemt Cēzara mantojumu, kas attiecas uz Ape triloģiju.

Oficiāli pirmizrādes datumi vēl nav zināmi. Bet ir bijis mājiens no veidotājiem. Atgriežoties pie pirmā paziņojuma par projektu 2019. gada decembrī, Disnejs paziņoja par plašu savu 2023.–2024. gada izlaidumu klāstu, kurā tīkls paziņoja, ka gaidāmā Apes filma, visticamāk, tiks izlaista 2023. gadā. Tātad, mums varētu paveicies, ja filma iznāks ap to laiku!