Neskaitāmas pozitīvas atsauksmes un aplausi saņēma ceļu uz Northern Rescue drīz pēc šīs Kanādas drāmas izrādīšanas. 2019. gadā šovs tika rādīts kanālos Netflix un CBC, un kopš tā laika fani ir ilgojušies pēc citas sezonas.

Nav brīnums, ka atbildes bija nevainojamas, un, tā kā skatītājiem visā pasaulē pievienojās tik daudz cilvēku, bija vairāk iemeslu gaidīt nākamo sezonu.

Ziemeļu glābšana 2. sezona1. sezonas beigas mūs ir pametušas, un cilvēki tagad meklē atbildes. Jau divus gadus nav saņemti nekādi atjauninājumi par Northern Rescue 2. sezonu. Atjaunošana var sākties lēnām, un aizkavēšanās ir saistīta ar pandēmiju.

Northern Rescue 2. sezona — vai ir iespējams izdošanas datums?

1. sezona bija bez saraušanās, milzīgs panākums. Neatkarīgi no panākumiem nav oficiāla apstiprinājuma ne no CBC, ne Netflix par gaidāmajām sezonām.Pārskati var būt atvērti spekulācijām, un kanāli velta laiku, lai noskaidrotu aspektus.

Ja zināt, izrādes 1. sezona bija ļoti sarežģīta un daļēji nepabeigta. Ir daudz iespēju, kuras ir jāizpēta, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc skatītāji gaida citu sezonu.

Saskaņā ar Cinemalend teikto, Northern Rescue 2 ir viena no izrādēm, kas ietilpst Netflix atcelto šovu sarakstā.

Tomēr tajā ir kas vairāk.

Ņemot vērā atbildi, ko Viljams Boldvins caur Twitter runāja ar žurnālistu, nākotnē ir iespējas un iespējas.

Saskaņā ar ziņu @maysoonzayid @johnlegend ir mana Google asistenta balss, un viņš tikko man teica, ka būs @northern_rescue 2. sezona. Nav datuma, un es nevarēju to apstiprināt citādi, taču tas bija jauks veids, kā mācīties, tāpēc es nācās to nodot tālāk. Nez vai @BillyBaldwin apstiprinās.

Ne jau es to zinātu... nē, atbildēja Boldvins.

1. sezonas sižeta līnija + The Cliffhanger

Džona Vesta jeb Viljama Boldvina ģimene tika redzēta grūtībās. Fani ar nepacietību gaida, lai redzētu, kas gaidāms skatītājiem. Pēc tam, kad Džons zaudē savu sievu Sāru, viņam un trim bērniem ir grūti paciest zaudējumu.

Šobrīd Džonam vienīgais risinājums bija pāriet pie svaines Bostonā.

Pirmās sezonas beigās Čārlijs, Sāras māsa, uzzina patiesību par savu draugu Aleksu. Turklāt Madija, Sāras meita, uzzinot ģimenes noslēpumu par savu bioloģisko tēvu, padara stāstu intriģējošāku.

Ziemeļu glābšana 2. sezona

Kad izrāde atgriezīsies, mēs ceram, ka tajā piedalīsies tie paši dalībnieki. Kas gan lai zina.

Nu, mums būs tikai jāgaida, kad tiks atklātas ziņas.