Kad 34 gadus vecu neveiksminieku filmā Mushoku Tensei: bezdarbnieku reinkarnācija notrieca autobuss, viņa ceļojums tur nebeidzas. Rūdijs, kurš atdzima kā zīdainis, sāks neticamu pieredzi ar savu jaunatklāto drosmi, pavadoņiem un mistiskajiem talantiem. Seriālam ir tikai viena sezona, kuras pirmizrāde notika 2021. gada 11. janvārī, un tajā ir 11 sērijas. Seriāla pirmizrādei bija jānotiek 2020. gadā, taču pandēmijas dēļ tā tika atlikta. 1. sezona bija ļoti veiksmīga, ar daudzām pozitīvām atsauksmēm. Isekai pēdējos gados ir pieaudzis popularitāte anime pasaulē. Otro sezonu apstiprināja oficiāli avoti pēc tam, kad pirmā sezona bija veiksmīga.

Mushoku Tensei 2. sezonas izlaišanas datums

Pēc pirmās sezonas panākumiem 22. martā Twitter tika paziņots otrās sezonas izlaišanas datums. Tomēr, lai būtu precīzi, novērsīsim šaubas. Nu, nevis Mushoku Tensei 2. sezona, seriāls tiks pārdēvēts Mushoku Tensei 2. daļa . Nav tādas lietas kā 2. sezona, lai gan tā, visticamāk, būs 1. sezonas 2. daļa. Šeit ir tvīts, kas paziņoja par citas daļas izlaišanu.Tvītā skaidri bija norādīts Otrais kurss.

Turklāt saskaņā ar citu mūsu saņemto atjauninājumu otrajai sezonai bija jāsākas 2021. gada jūlijā, kā minēts tviterī, taču tā tika pārcelta uz 2021. gada oktobri dažu problēmu dēļ, ar kurām saskaras produkcija un kas vēl nav zināmas. Raidījumam kopumā būs 23 sērijas. Paredzams, ka Mushoku Tensei 2. daļas 12. sērija tiks rādīta 2021. gada oktobrī. 1. sezona: 1. daļa kopumā ietvēra 11 sērijas, bet 1. sezona: 2. daļa sastāv no 12 sērijām, kas kopā ir 23 sērijas.

Daudzi fani ir ziņkārīgi par notikušo. Jūlijs ir klāt, un mēs esam gaidījuši otro kursu, kopš tika paziņots, ka tas tiks izlaists 2021. gada oktobrī. Iemesli pašlaik nav zināmi, taču fani var tikai gaidīt, kad tiks izlaista 2. daļa.

Tātad Mushoku Tensei nebūs otrās sezonas?

Kā norādīts iepriekš, tiks izlaista tikai 1. sezonas 2. daļa, nevis 2. sezona. Ir daudzi avoti, kas apgalvo, ka tiks izlaista Mushoku Tensei 2. un 3. sezona, taču oficiāli avoti nekas nav apstiprināts vai paziņots. Mushoku Tensei kopumā ir 26 vieglie romāni; tomēr seriāla pirmā sezona ir vienkārši manga sērijas priekšvēsture, un tā neiedziļinās detaļās par grāmatās parādītajām spējām. Paredzams, ka otrajā daļā tiks piedāvāts izrādes turpinājums, kas balstīts uz 4.-6. sējuma notikumiem. Iespējams, ka būs pietiekami daudz izejmateriālu vēl dažām sezonām. Un, lai gan 1. sezona vēl nav beigusies, mēs uzzināsim par 2. sezonas iznākšanu pēc 2. daļas izlaišanas un 1. sezonas pabeigšanas. Fani tiks atjaunināti šeit, ja būs kāda svaiga informācija par 2. sezonas atjaunošanu.