Mr.Robot bija patiesi ievērojams seriāls. Pirmo reizi tas tika pārraidīts 2015. gadā, un tajā kopumā ir četras sezonas. Amazon Prime Video seriāls ir pieejams straumēšanai. Stāsts griežas ap Eliotu, nomāktu kiberdrošības inženieri, kurš dienā strādā firmā un naktīs izmanto noziedzniekus, kurš ir seriāla galvenais varonis un sižets. Robota kungs sāk saskarties ar problēmām, kad noslēpumains anarhists viņu nolīgst, lai iznīcinātu viņa uzņēmumu, un viņš piedzīvo trauksmi un šausmas. Ir pagājuši gandrīz 2 gadi kopš fināla izrādīšanas, un skatītājiem tā trūkst. Mums ir risinājums jums; jūs varat skatīties saistītos raidījumus Mr.Robot.

Top 10 sērijas Like Mr.Robot

Ja jums trūkst Mr.Robot, mēs esam izveidojuši sarakstu ar nevis vienu, bet desmit sērijām, kuras varat skatīties. Šīs sērijas ir tikpat interesantas kā Mr.Robot, un tām ir dažas līdzības ar saviem pavērsieniem. Šeit ir saraksts:viens. Melnais spogulis (2011-2019)

Black Mirror ir pirmā izvēle, ko mēs jums piedāvājam. Šis seriāls tika palaists 2011. gadā, un līdz šim tam ir 5 sezonas. Šis zinātniskās fantastikas šovs ir īsts modinātājs visiem skatītājiem. Mīklainā distopiskā nākotnē dažādi cilvēki cīnās ar jaunāko tehnoloģiju paverdzinošajām sekām uz viņu privāto dzīvi un uzvedības modeļiem. Katra šī novatoriskā seriāla sērija ir atsevišķs stāstījums, kurā tiek runāts par to, kā mūsu ikdienas inovācijas var tikt izmantotas pret mums acumirklī. Kamēr jums trūkst Mr.Robot, šī sērija varētu būt vislabākā aizstājēja.divi. Cilvēki (2015-2018)

Vēl viena lieliska zinātniskās fantastikas filma, ko var klausīties, ir cilvēki, kurai ir trīs sezonas. Šīs izrādes sižets ir diezgan intriģējošs; tas seko Džo, kad viņš iegādājas atkārtoti ražotu Synth, ārkārtīgi izsmalcinātu robotu, lai palīdzētu savai sievai Laurai mājsaimniecībā. Kaut kas tāds, ko neviens no viņiem neparedz, ir Synths klātbūtnes sekas viņu pastāvēšanā. Raidījums pirmo reizi tika demonstrēts 2015. gadā, un to ir vērts noskatīties.

3. Utopija (2013-2014)

Jūs, iespējams, nekad neesat dzirdējuši par šo izrādi, taču tas ir absolūti vērts pieminēt šajā gabalā. Šova pirmizrāde notika 4. kanālā 2013. gadā. Sērija Utopija seko cilvēku grupai, kas satikās internetā un atklāj tekstu, kas apgalvo, ka prognozē pagājušā gadsimta nelaimes. Rezultātā viņi kļūst par ēnu organizācijas priekšmetu. Vai tas nav intriģējoši, tikai izlasot aprakstu? Jūs pat varat skatīties šovu un baudīt.

Četri. Atgriešanās mājās (2018. gads — šobrīd)

Vēl viena mūsu ieteiktā izrāde ir Homecoming, kurai ir divas sezonas un kas pašlaik ir pieejama vietnē Amazon Prime Video. Izrāde seko lietas darbiniecei, kura pamet iestādi, kas palīdz karotājiem atgriezties normālā dzīvē, lai sāktu no jauna kopā ar mammu, dzīvotu kopā ar mammu un strādātu par viesmīli nelielā pilsētiņā. Ja jums patīk spriedzes pilni trilleri, šis var būt jums piemērotākais variants. Izrādē ir daudz neizrunātu noslēpumu un patiesību, kas jāatklāj.

5. Bāreņu melnais (2013-2017)

Orphan Black pirmizrādei 2013. gadā ir vismaz piecas sezonas. Sāra apskauj savu personību pēc tam, kad bija noskatījusies meitenes pašnāvībā, kura izskatās tieši viņai līdzīga. Taču viņa ātri atklāj draudīgu sižetu, kas pilnībā mainīs viņas dzīvi. Tā ir izrāde par vairāku dublikātu dzīvi, kas papildināta ar noslēpumainiem sižetiem, ļauniem uzņēmumiem un pat ļaundabīgiem kloniem.

6. 24: Dzīvo citu dienu (2014)

Ja meklējat labu miniseriālu, ko skatīties, 24: Live Other Day ir lieliska iespēja. Tā pirmizrāde notika 2014. gadā, un tajā ir tikai viena sezona ar 12 sērijām. Pēc tam, kad prezidents parakstījis miera līgumu, Džekam Baueram izdodas aizbēgt no policijas apcietinājuma. Vēlāk viņš tiek nosūtīts uz Londonu, lai novērstu lielu teroristu uzbrukumu.

7. Westworld (2016. gada līdz mūsdienām)

Viesi sadarbojas ar automātiem Westworld, nākotnes Rietumu tematikas izklaides parkā. Tomēr, kad roboti sāk nepareizi uzvesties, viss postījums iziet bez maksas. Galvenā līdzība ir tā, ka tie visi ir piepildīti ar reālistiskiem robotiem, kas var veikt visu, ko vēlas parka apmeklētāji. Ir daudz sižetu, kas sāk risināties. Izrādes pirmizrāde notika 2016. gadā, un tai ir trīs sezonas. Labākais zinātniskās fantastikas seriāls, ko skatīties.

8. Deksters (2006-2013)

Padomājiet, ka cilvēks, kurš pa dienu strādā par kādu citu un naktīs slepkavo cilvēkus. Par to ir Dekstera sērija; tā piedāvā fantastisku sižeta līniju skatītājiem. Izrādes pirmizrāde notika 2006. gadā, un tajā kopumā ir astoņas sezonas, padarot to par diezgan aizraujošu un garu sēriju. Šajā izrādē ir daudz sižetu un pavērsienu. Citiem vārdiem sakot, Deksters Morgans, slepkavniecisks psihopāts, dzīvo dubultu dzīvi. Pa dienu viņš strādā par tiesu ekspertu policijas departamentā un brīvajā laikā izpilda šausmīgus noziedzniekus.

9. Interesējošā persona (2011-2016)

Piecu sezonu sērija par bijušo CIP virsnieku un slepeno miljardieri, kuri izmanto visu redzošo ierīci, lai paredzētu notikumus, pirms tie atklājas, lai novērstu nāvējošas slepkavības. Īsāk sakot, interesējošās personas sižeta pamatā ir sistēmas koncepcija, kas var paredzēt, kad kāds tiks iesaistīts vai pastrādās noziedzīgu darbību. Izrādei turpinoties, skatītāji redzēs daudz spriedzes.

10. Twin Peaks (1990-1991)

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais ir Twin Peaks, kuru, lai gan tā ir veca izrāde, ir vērts noskatīties. Šī ir noslēpumaina sērija par FIB aģentu Deilu Kūperu, kurš ierodas mazajā mežizstrādes pilsētā Tvinpīksā, lai atklātu šķietami nevainīgās vidusskolnieces Lauras Palmeres slepkavību.

Tātad, pagaidām viss; Skatieties šīs neticamās pārraides un dariet mums zināmu, vai esat redzējis kādu citu ar Mr.Robot saistītu šovu, kas jums patika. Izbaudiet savu uzmācīgo skatīšanos!