Veikt kādu ceļu uz Labas ziņas, jo mēs gatavojamies sveikt Mihaelu Šūmaheru pakalpojumā Netflix.

Ak, jā, tas ir paziņojums tieši no Netflix. Kamēr viņi gatavojas plānot gaidāmo Mihaela Šūmahera dokumentālo sēriju pakalpojumā Netflix.

Vai vēlaties ienirt? Turpiniet lasīt!Netflix ir gatavs demonstrēt dokumentālo filmu sēriju par Pirmās formulas izcilo čempionu Šūmaheru no 15. septembra. Paziņojums nāca pagājušajā piektdienā no pašas straumēšanas platformas.

Seriālu ir apstiprinājusi Mihaela ģimene, un Šūmahers būs redzams intervijā ar viņa bērniem un sievu. Kā apstiprina Netflix, pievienosies Miks, viņa F1 sacīkšu dēls un daudzi citi bijušie un esošie braucēji.Mihaels Šūmahers un dokumentālais seriāls

Joprojām izskan minējumi par to, kā izrāde orientēsies.

Bet jebkurā gadījumā Vācijas čempions un viņa ģimene ir gatavi. Kā minēts, raidījumā būs “retas intervijas un iepriekš neizpausti arhīva kadri”, kas skatītājiem atspoguļos visu viņa karjeru.

Katra sīkā detaļa, kas viņu ieskauj un kā viņš septiņas reizes kļuva par čempionu. Mazāk pieminēt, šovs runās par Pirmās formulas sacensību ikonu.

Netflix paziņojuma laikā sacīja: Viņa spēcīgā griba un triumfējošā cīņa par uzvaru pret jebkādām iespējām izvirzīja Mihaelu Šūmaheru pasaules uzmanības centrā.

Mihaela Šūmahera ceļojums ir aizrāvis miljoniem cilvēku iztēli, taču šī ļoti privātā cilvēka panākumos ir daudz vairāk nekā tikai autosporta sacīkstes.

Tomēr ne tikai viņa cīņasspars un tiekšanās pēc pilnības raksturo Mihaelu Šūmaheru kā personību; viņa šaubas par sevi un nedrošība papildina jūtīga un pārdomāta cilvēka ainu.

Pēc 2013. gada pēc Šūmahera slēpošanas negadījuma no ģimenes kopš tā laika nav iznācis daudz. Negadījuma laikā Maikls kopā ar savu dēlu Miku atradās Francijas Alpos.

Miks pašlaik piedalās F1 debijas sesijā kopā ar Hasu, kad formāts viņam atsitās pret akmeni. Ķivere nespēja nodrošināt pietiekamu aizsardzību un noveda viņu pie smadzeņu traumas.

2014. gadā viņš tika nosūtīts mājās, un kopš tā laika ģimene ir saglabājusi privātumu.

Mihaels Šūmahers ir viens no labākajiem un izcilākajiem sacīkšu braucējiem ar tituliem 1994., 1995., 2001., 2002., 2003. un 2004. gadā.

Lielākais izaicinājums direktoriem noteikti bija atrast līdzsvaru starp neatkarīgu atskaiti un uzmanību pret ģimeni, sacīja direktore Venesa Nocker.

Kopā ar sievu un bērnu ir gaidāms arī Ralfs Šūmahers, kurš ir F1 pilots un brālis, ar Sebastianu Fetelu, Žanu Todu (bijušais Ferrari komandas vadītājs), Deimonu Hilu, Miku Hakinenu un Deividu Kulthardu.