Brīnišķīgā Maiselas kundze ir Amazon Prime Video ekskluzīvs komēdiju un drāmu seriāls, ko izstrādājusi Eimija Šermena-Palladino un kas tika rādīts 2017. gada 17. martā. Tajā piedalās Reičela Brosnahena, Ņujorkas mājsaimniece Mirjama Midža Maisela, kura apzinās, ka viņai ir talants stand-up komēdiju un nolemj tajā veidot karjeru.

Sēriju pārņēma Amazon Studios pēc tam, kad izmēģinājuma epizode ieguva pozitīvas atsauksmes. 2018. gada 5. decembrī tika izlaista otrā sezona, bet 2019. gada 6. decembrī tika izlaista trešā sezona. Iedziļināsimies ļoti gaidītās 4. sezonas atjauninājumos.

Brīnišķīgās Maiselas kundzes 4. sezonas izlaišanas datuma atjauninājumi

2019. gada 12. decembrī seriāls tika atjaunots uz ceturto sezonu. Decembrī tika izlaistas arī filmas The Marvelous Mrs. Maisel otrā un trešā sezona, tāpēc gaidāmo sezonu varam sagaidīt aptuveni 2022. gada decembrī vai sākumā.

Pagaidām oficiāls izlaišanas datums nav paziņots, lai gan izrāde netiks uzsākta oktobrī. Filmēšana tika pabeigta jūlijā, taču iespējams, ka pēcapstrāde aizņem ilgu laiku. Lūk, kā mēs zinājām, ka 4. sezona ir pabeigta.Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Reičela Brosnahana (@rachelbrosnahan)

Brīnišķīgā Maiselas kundze 4. sezonas papildu lējumi

2021. gada 21. jūnijā Keilija Kārtere tika paziņota par atkārtotu varoni ceturtajā sezonā. Milo Ventimiglia un Kellija Bišopa, kuras abas piedalījās Eimijas Šermenes-Palladino filmā Gilmoras meitenes, ir starp 4. sezonas viesspēlēm. Džeisons Ralfs (Reičelas Brosnahenas vīrs reālajā dzīvē) un režisors Džons Voterss ir vieni no 4. sezonas viesizrādēm. Ceturtās sezonas uzņemšana sākās 2021. gada 20. janvārī un noslēdzās 2021. gada jūlija sākumā (kā minēts iepriekš).

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Reičela Brosnahana (@rachelbrosnahan)

Brīnišķīgā Maiselas kundze 3. sezonas beigas

Spoilera brīdinājums!

Midžs un Džoels strīdas par to, vai viņi var finansēt Ītana un Esteres nosūtīšanu uz prestižo Manhetenas privātskolu. Viņa kluba svinīgās atklāšanas priekšvakarā Džoels un Mei atkalapvienojas. Atklāšana sākotnēji ir veiksmīga, taču grupa ir spiesta atstāt skatuvi kādas tehniskas problēmas dēļ. Ar neplānotu priekšnesumu Midge padara nakti gaišāku.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja brīnišķīgā Maiselas kundze (@maiseltv)

Moiše nolemj viņai atpakaļ pārdot Midžas veco dzīvokli apmaiņā pret kautrīgās Boldvinas ceļojuma līgumu. Sūzija izmanto Midžas ienākumus, lai nomaksātu savus sporta azartspēļu parādus, liekot panikā pārņemtajai Sūzijai mēģināt krāpties ar apdrošināšanu, lai atmaksātu naudu. Sūzija vēlāk izvēlas Džoelu par Midža vienīgo finanšu vadītāju, zinot, ka viņš ir uzticams.

Abe priecājas, ka viņa rakstītie iespaido citus, kad kāds iebilst pret viņa darbu, apšļakstot viņu ar tomātiem; tas arī rada negaidītu darba iespēju kā teātra kritiķis The Village Voice. Midžs ir pārsteigts, uzzinot, ka uzstāsies pirms melnādaino komiksu māmiņu Māmlijas lielajā Shy pasākumā Hārlemas slavenajā Apollo teātrī.

Redžija, Shy menedžeris, iesaka satrauktajam Midžam vienkārši parunāt par Kautrīgo un tūri. Viņas improvizētās runas par Kautrējas sievišķīgo uzvedību iekaro Apollo auditoriju, taču Redžija viņu atlaiž no turnejas, jo viņa gandrīz atklāja Kautrīgo.

Pagaidām mums nav nekādu atjauninājumu par izlaišanas datumu, taču mēs sagaidām, ka tas drīzumā nonāks līdz 2021. gada beigām vai 2022. gada sākumā. Tomēr tīzeris var būt gaidāms novembrī vai decembrī. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk jaunu atjauninājumu par dažādām kategorijām.