Tas ir nedaudz sarūgtinoši, ka mums būs jāgaida vēl viena Loki sezona, taču mums ir jāgaida katra sērija, un Loki ir Loki. Izrāde seko Lokijam, ļaunuma dievam, kad viņš izkļūst no sava brāļa ēnas, lai dotos ceļojumā pēc filmas Atriebēji: Endgame notikumiem. Tā pirmizrāde notika 2021. gada 9. jūnijā un beidzās 2021. gada 14. jūlijā ar savu pirmo sezonu. 1. sezona bija pārsteidzoša, un mums visiem tā pietrūkst. Tāpēc tikai faniem un personām, kurām patika Loki seriāls, mēs esam izveidojuši līdzīgu seriālu sarakstu ar saviem sižetiem, un tos visus ir vērts noskatīties.

10 populārākās līdzīgas Loki pārraides, kas satriec jūsu prātu

Šeit ir 10 populārākās pārraides, kuras jums patiktu skatīties, un tas arī palīdzēs pavadīt laiku līdz nākamās sezonas pirmizrādei.viens. WandaVision (2021)

WandaVision pirmizrāde notika 2021. gada 15. janvārī, un tā tika rādīta tikai vienu sezonu, un tā noslēdzās 2021. gada 5. martā. Sērijā kopumā ir 9 sērijas. Šis ir seriāls, kas jāskatās, ja vēlaties īsu pārskatu. Vanda un Vīzija, varenas personas, kas dzīvo idillisku piepilsētas dzīvesveidu, sāk uztraukties, ka viss nav tā, kā šķiet.

Vandai, tāpat kā Lokijam, ir jāpieņem fakts, ka viņš nevarēs atgriezties savā iepriekšējā laika skalā. Šī izrāde ir fantastiska, un būtībā tā ir komēdija ar asa sižetiem, kas jums patiks.divi. Lucifers (2016. gada līdz mūsdienām)

Luciferam līdz šim ir piecas sezonas, un sestā ir ceļā. Ja esat pabeidzis darbu ar Loki, varat pavadīt laiku, skatoties Luciferu. Lucifers, sākotnējais kritušais eņģelis, šajā sērijā ir kļuvis neapmierināts ar savu eksistenci ellē. Lucifers nododas saviem iecienītākajiem priekiem (sievietēm, vīnam un dziesmām) pēc izstāšanās no karalistes un aiziešanas uz Losandželosu, līdz notiek slepkavība ārpus viņa luksusa naktskluba.

Slepkavība Lucifera dvēselē aizdedzina kaut ko nezināmu, kas pirmo reizi pēc miljardiem gadu ir satriecoši identisks līdzjūtībai un līdzjūtībai. Kad Lucifers satiek pievilcīgu slepkavību detektīvu Hloja, kurš apgalvo, ka viņam piemīt pārdabiskas spējas, viņu sagaida vēl viens pārsteigums.

3. Pazudis (2004-2010)

Lost ir aizraujošs televīzijas seriāls ar sešām sezonām. Sižets ir intriģējošs; tas griežas ap lidmašīnas avārijas pasažieriem, kuri ir iestrēguši uz dīvainas planētas. Kad viņi atklāj, ka salā nav vieni, viņi ir spiesti strādāt kopā, lai izdzīvotu. Ceļošana laikā ir arī galvenā izrādes iezīme, un Loki tas ir daudz.

Četri. Piekūns un ziemas karavīrs (2021)

Vēl viens brīnišķīgs miniseriāls, ko var klausīties, ir The Falcon And The Winter Soldier, kam ir tikai viena sezona, un tā pirmizrāde notika 2021. gada 19. martā un noslēdzās 2021. gada 23. aprīlī.

Izrāde ir par Piekūnu un Ziemas karavīru, kas ir nesaderīgi pāri, kas sadarbojas pasaules ceļojumā, kurā tiks novērtētas viņu izdzīvošanas prasmes, kā arī pacietība. Šī neticamā izrāde radīja būtiskas izmaiņas MCU.

5. Doc tor Who (2005. gada līdz mūsdienām)

Doktors un viņa kolēģi ceļo laikā un telpā ar TARDIS — noslēpumainu, 2000 gadu vecu, laikā ceļojošu figūru. Ja jums patīk Loki, izrāde ir fantastiska. Tā pirmizrāde notika 2005. gada 26. martā, un tas ir diezgan garš seriāls ar kopumā 12 sezonām un vēl 13 sezonām, taču to ir vērts noskatīties. Ja jūs meklējat kaut ko ilgtermiņa, tas noteikti ir jums.

6. Riks un Mortijs (2013. gada līdz mūsdienām)

Loki ir pierādījis, ka tam ir līdzīgs haotisks tonis kā Rikam un Mortijam. Riks Sančess, kurš ir pazudis gandrīz divus gadu desmitus, negaidīti uzrodas pie Betas sliekšņa, lai apmestos pie viņas un viņas ģimenes. Lai gan Beta sirsnīgi apskauj Riku savā mājā, viņas vīrs Džerijs nav tik entuziasts. Riks, psihopātisks zinātnieks, izmanto garāžu kā savu privāto laboratoriju, kas satrauc Džeriju.

Riks laboratorijā pēta dažādas zinātniskās fantastikas ierīces, no kurām dažas var uzskatīt par kaitīgām. Taču Rika darbības nav vienīgās, kas Džeriju satrauc. Viņš arī paņem savus mazbērnus Mortiju un Sameru ceļojumos pa Visumu. Vēl viena svarīga detaļa ir tāda, ka Loki galvenais rakstnieks Maikls Valdrons iepriekš strādāja Rika un Mortija rakstīšanas komandā.

7. S.H.I.E.L.D. pārstāvji (2013-2020)

Aģents Fils Kolsons vada augsti kompetentu darbinieku grupu no globālās tiesībaizsardzības organizācijas, kas pazīstama kā S.H.I.E.L.D. šajā septiņu sezonu drāmā. Viņi strādā kopā, lai stātos pretī neticamiem un neaptveramiem izaicinājumiem.

8. X faili (1993-2001)

Kā FIB īpašie aģenti, sazvērestības teorētiķis Fokss Malders un reālistiskā Dana Skilija dodas uz visiem laikiem, lai pētītu un atrisinātu mulsinošus pārdabiskus incidentus. Tā ir vecāka izrāde, taču to joprojām ir vērts noskatīties. Tajā kopumā ir 11 sezonas, un katra sērija ir pilna ar spriedzi un pavērsieniem, kas skatītājiem ļoti patiks.

9. Titāni (2018)

Akiva Goldsmans, Džefs Džonss un Gregs Berlanti izveidoja amerikāņu supervaroņu straumēšanas televīzijas seriālu Titāni. Sērijā ir parādīta jauneklīgu supervaroņu banda, kas apvienojas, lai cīnītos pret ļaunumu, pamatojoties uz DC Comics komandu Teen Titans.

10. Bēgušie (2017-2019)

Visbeidzot, Runaways. Losandželosā sešu pusaudžu grupa atklāj, ka viņu vecākiem ir kāds šausmīgs noslēpums. Viņi apvienojas, lai neļautu vecākiem īstenot šausminošu plānu. Izrādei ir trīs sezonas.

Ja jums patika Loki, šīs bija tās pārraides, kuras varējāt noskatīties, kā arī varat mums ieteikt pārraides, kuras, jūsuprāt, ir jāskatās. Ievietojiet tos komentāru sadaļā zemāk.