Drošība pirmajā vietā. Mīlu jūs visus…

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Lady Gaga (@ladygaga)

Lady Gaga ir asaras pēc tam, kad viņai bija jāpārtrauc uzstāšanās Hard Rock stadionā brutālas zibens vētras laikā. 'Monster Mother' iesaistījās Instagram un publicēja asaru pilnu atvainošanos visiem saviem faniem par notikušo viņas nesenajā Maiami koncertā. Viņa sāka, rakstot: Es atvainojos, es nevarēju pabeigt izrādi, tas bija pārāk bīstami, zibens bija neparedzams un mirklī mainījās, es tevi mīlu.“Chromatica” māksliniecei ir visi iemesli raudāt, jo Maiami koncerts bija daļa no viņas pēdējās pasaules turnejas. Tālāk viņa pauda, ​​ka daži fani viņu ir nosaukuši par 'māti briesmoni', taču sirdī viņa uzskatīja, ka labāk ir nodrošināt apmeklētāju drošību. Tāpēc viņa nevarēja nodziedāt fanu iecienīto “Rain On Me” un drīzāk nolēma palikt sausā stāvoklī.

Viņa piebilda: 'Paldies, ka ticējāt man. Šī bija manas dzīves lielākā tūre, un es šo brīdi lološu uz visiem laikiem — pagāja ilgs laiks, līdz es atveseļojos, bet es to izdarīju. Viņa arī izteica, ka viņai bija nodoms dziedāt 'Rain on Me' lietū, bet rakstīja: 'Es labprātāk būtu sauss, bet vismaz es esmu dzīvs.'

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Lady Gaga (@ladygaga)

Lady Gaga turpināja pateikties visiem saviem dejotājiem, grupai, komandai, ģimenei un draugiem. Viņa secināja: “Drošība pirmajā vietā. Mīlu tevi. Paldies par ziediem un uzmundrinājumiem un par sapratni. Dzīvei ir nozīme.”

Atvainošanās attiecas uz viņas pēdējo turnejas vakaru Maiami sestdien (17. septembrī) pēc tam, kad izcēlās zibens vētra un Gāgai nācās pārtraukt savu uzstāšanos, ņemot vērā visu drošību.

Lady Gaga šovs “Hit-Stacked”…

Laikapstākļi, iespējams, bija nežēlīgi pret Gāgu un viņas faniem, taču tas noteikti vienoja līdzjutējus, kuri pulcējās zem aizsargātās stadiona zonas un sāka dziedāt “Rain On Me”, kamēr pērkons radīja dabisku melodiju Gāgas hitam. Neskatoties uz laikapstākļiem, kas pasliktinājās, fani bija ieņēmuši savas vietas, cerot, ka koncerts turpināsies.

Kad Gāga atcēla šovu, fani bija sarūgtināti, jo viņai joprojām bija palikušas sešas dziesmas. No otras puses, Gaga paziņoja: 'Es nevēlos apdraudēt jūsu dzīvību. Dodieties droši mājās, lai Dievs jūs svētī un paldies, ka atnācāt uz izrādi, ” viņa secināja, pirms paklanījās saviem faniem.

Maiami koncerts bija daļa no “The Chromatic Ball” turnejas, kas jūlijā sākās Vācijā un turpinājās tādās vietās kā Lielbritānija, Zviedrija, Japāna, Francija, Nīderlande un Ziemeļamerika. Maiami koncerts ir šīs pasaules turnejas noslēdzošais šovs, “Lady Tearful” noteikti ir sarūgtināta, ka nevarēja saviem faniem piedāvāt labāko.

Ja jūs nezināt, Lady Gaga cieš no medicīniska stāvokļa, ko sauc par fibromialģiju, kas viņai bieži izraisa hroniskas sāpes. Tāpēc šajā turnejā bija tikai 20 izrādes. Iespējams, ka koncerts nav izdevies, kā plānots, taču Gaga neapšaubāmi ir 'lielākā dzīvā muzikālā izpildītāja', kā citē vairākas tirdzniecības vietas. Kas attiecas uz šo koncertu, drošība pirmajā vietā! Ko tu domā?