Aktieris Kunals Kapūrs, kurš bija iemīļots par sniegumu tādās populārās filmās kā “Rang De Basanti” un “Aaja Nachle”, tagad ir gatavs izmēģināt veiksmi filmu veidošanā.

Kunāls Kapūrs ir gatavs kļūt par producentu ar biofilmu Indijas ziemas olimpietis Šiva Kešavans.Kunals Kapūrs vienmēr sapņoja kļūt par filmu veidotāju, kopš strādāja par režisora ​​asistentu un turpināja rakstīt stāstus. Un tagad šķiet, ka aktiera sapnis beidzot piepildīsies.

Kunals Kapūrs virzās uz filmu veidošanu ar biofilmu par Indijas ziemas olimpieti Šivu Kešavanu

Kunals Kapūrs atklāja, ka ir nolēmis kļūt par producentu, veidojot biofilmu par Indijas ziemas olimpieti Šivu Kešavanu.Kunals Kapūrs šodien, 2. augustā, arī savā oficiālajā Instagram rokrakstā pavēstīja, ka gatavojas sākt savu producenta ceļu.

Atrodiet viņa Instagram ierakstu šeit:

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Kunal Kapoor (@kunalkkapoor)

Runājot par Šivu Kešavanu, tiek teikts, ka viņš ir valsts lielākais ziemas olimpietis, kurš pārstāvēja Indiju sešās ziemas olimpiskajās spēlēs pēc kārtas. Šiva Kešavans ir tautā pazīstams kā Indijas ātrākais cilvēks uz ledus . Sportists bija vienīgais valsts pārstāvis ziemas olimpiskajās spēlēs 1998. un 2002. gadā.

Kunals, daloties pārdomās par Šivu Kešavanu, sacīja: Viņš ir pārsteidzošs sportists. Mani pie Šivas Kešavana piesaistīja ne tikai fakts, ka viņš sešas reizes ir pārstāvējis Indiju olimpiskajās spēlēs, bet arī tas, ka tas bija arī stāsts par Indijas garu un neticamajām lietām, ko mums izdodas sasniegt ar ierobežotiem resursiem. Tas ir stāsts par izturību un mazāk noieto ceļu; tie ir arī mūsu kultūras un daudzveidības svētki.

Kļūstot par biofilmas producentu, Kāls dalījās, es rakstīju stāstus kopš savas dienas kā režisora ​​asistents, un es labprāt šos stāstus atdzīvinātu ne tikai kā aktieris, bet arī kā producents un režisors.

Viņš arī sacīja, ka kā producentam cilvēkam ir labāka iespēja īstenot savu redzējumu, savukārt aktieriem ir ierobežota kontrole pār stāstu veidu, ko viņi var pastāstīt.

Viņš dalījās: Kā aktieris jūs maz kontrolējat, kādus stāstus jums ir iespēja stāstīt. Jūs varat izvēlēties tikai to, kas jums tiek piedāvāts, un jūs esat daļa no kāda cita redzējuma. Bet kā producentam jums ir iespēja īstenot savu redzējumu dzīvē.

Kunals arī teica, ka šis ir labākais laiks, pēc viņa domām, lai kļūtu par producentu. Viņš piebilda, ka kino bija savādāks, kad viņš sāka savu karjeru aktiermākslā.

Tomēr tagad auditorijai jau ir daudz zināšanu visā pasaulē, un tāpēc viņi ir atvērti dažādu veidu stāstu pieņemšanai, kā arī jauniem stāstu stāstīšanas veidiem.

Kunals piebilda, ka šis ir labākais laiks, lai kļūtu par stāstnieku. Kad es sāku, tika veidots sava veida kino. Plēves, kurām bija jāietilpst veidnē, kura tagad ir saplīsusi. Auditorija ir pakļauta tik daudz satura no visas pasaules, ka viņi ir atvērti dažādiem stāstiem un jauniem stāstu stāstīšanas veidiem.

Kunals Kapūrs, kurš atzinīgi novērtēja jaunā talanta domāšanas procesu, arī atklāja, ka ir sajūsmā par iespēju sadarboties un strādāt ar jauno mākslinieku un tehniķu paaudzi.