Pēdējā brīdī R&B superzvaigzne ir atcēlusi savu uzstāšanos svētdienas American Music Awards ceremonijā, kas bija paredzēta Losandželosas Mūzikas pilsētas centrā. Atcelšanas iemesls pagaidām nav zināms.





Uz skatuves No Viņa Nebūs Uzstāšanās

Ir paziņots, ka Kriss Brauns 2022. gadā neuzstāsies Amerikas mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā, kā bija solījis iepriekš. Tāpēc pirmais, ko Kriss izdarīja sestdienas rītā, bija ievietot video ar savu iecerēto priekšnesumu savam AMA. Video bija 7 minūtes garš. Videoklips sākas ar horeogrāfiju, kurā viņš un divas dejotājas izpilda viņa singlu “Under The Influence”.



Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja BROWN (@chrisbrownofficial)



Pēc tam horeogrāfija pārvēršas par veltījumu Maiklam Džeksonam kā horeogrāfijas daļu. Vairākas Maikla Džeksona slavenās kustības, tostarp “Beat It” un “Thriller”, izpilda Kriss Kīfers un viņa fona dejotāji.

Tomēr tikai caur Instagram fani var redzēt priekšnesumu, lai cik labs tas būtu. Pēc Krisa teiktā, AMA atcēla savu uzstāšanos ziņas komentāru sadaļā neizpaužamu iemeslu dēļ. 'Būtu bijusi ama uzstāšanās, bet viņi mani atcēla nezināmu iemeslu dēļ,' savā Instagram kontā rakstīja dziedātāja.

Krisa meitas Rojāna māte Nia Guzmane izteica dažus uzmundrinošus vārdus Krisa tēvam, sniedzot mazulim nepieciešamo atbalstu. “Pielādē viņus… tu! The! Viss smagais darbs un centība, ko jūs šajā nedēļā veltījāt, bija ievērojams. Jūsu bērni lepojas,” ar lepnumu sacīja Guzmans.

Ir nācis klajā Sony Music un Maikla Džeksona īpašums trilleris 40

Vakar Sony Music and the Estate of Michael Jackson laida klajā Trilleris 40, atzīmējot MJ ikoniskā albuma 40. gadadienu. Tajā iekļauts otrs disks, kas pilns ar pārsteigumiem faniem, tostarp nekad neizdotas dziesmas, pie kurām Maikls strādāja albumam Thriller.

Maikla Džeksona trillera 40 vāka mākslas darbi

Amerikas mūzikas balvu pasniegšanas ceremoniju tiešraidē pārraidīs šo svētdien kanālā ABC. Būs interesanti redzēt, vai Krisa Brauna veltījums MJ tiek atcelts un kurš godinās mirušo leģendu. Kad Kriss Brauns tika lūgts atbildēt uz salīdzinājumiem ar Maiklu Džeksonu intervijā šī gada sākumā, daži pat viņu sauca par labāku nekā MJ. Kriss Brauns, pazemīgs, paziņoja, ka viņš paliek ārpus salīdzināšanas.

Pēc saviem vārdiem viņš teica: 'Es turējos no tā. Piemēram, es atkāpjos no tā. Es neelpotu un pat nespētu dziedāt dziesmu, ja šī vīrieša nebūtu... Viņš ir gaismas gadus uz priekšu, daudz uz priekšu ..ar viņu nevar konkurēt.

Pēc dažu domām, dziedātājs nav audzis savas pagātnes dēļ

Daudzi cilvēki jau sen ir ticējuši, ka Krisa pagātne ir iemesls, kāpēc viņš savā karjerā nav spējis pacelties augstākā līmenī. Šīs nedēļas sākumā bija intervija ar Akon, kurā viņš minēja, ka, ja Krisam nebūtu bijušas bandu saites, viņš varētu būt ieguvis Maikla Džeksona statusu.

“Es uzskatu, ka Krisu Braunu neapņēma radošo cilvēku loks, kāds bija Maikam. Tā kā Kriss ieguva talantu, viņam vienkārši vajadzēja virzienu,” intervijā žurnālistiem sacīja Akons. “Iedomājieties, ja Krisam būtu Maika komanda? Iedomājieties tikai to. Tas būtu kaut kas savādāks. Bet Kriss, viņam apkārt ir Asinis un apkārt ir mazi grupējumi. Viņam nav norādījumu. Viņš ir gudrs, taču viņš ir gudrs atkarībā no tā, ko piesaista šīs paaudzes 'gudrie'.

Ciktāl tas attiecas uz faniem, tās nebija labas ziņas, jo viņi, iespējams, ar nepacietību gaidīja viņa uzstāšanos AMA. Kamēr gaidām skaidrojumu, apskatīsim repera kopīgoto video. Sekojiet līdzi mums, lai uzzinātu vairāk par slavenību tenkas.