Taču pēdējā laikā Team Snapchat sāka sūtīt kaitinošus momentuzņēmumus, kas varētu traucēt jums izbaudīt lietotni. Viņi sūta nejaušas ziņas, un tas kļūst diezgan kaitinoši. Viņi nosūtīs ziņojumus par savām jaunajām funkcijām noteiktā gada dienā, piemēram, Ziemassvētkos.

Bet jūs varat viegli atbrīvoties no tiem. Jums tie vienkārši ir jābloķē, un jūs vairs nesaņemsit ziņojumus. Šajā rakstā mēs jums pateiksim, kā bloķēt komandas Snapchat un atbrīvoties no šiem kaitinošajiem ziņojumiem.

Iemesli bloķēt komandas Snapchat?

Daudzi Snapchat lietotāji nesen ir izmantojuši Twitter, lai atbrīvotu savu neapmierinātību ar pastāvīgo ziņojumu straumi, ko viņi saka, ka saņem no Team Snapchat.Nevajadzīgu un kaitinošu ziņojumu saņemšana var būt atslēgšanās no jebkura. Lūk, kāpēc jums vajadzētu apsvērt Team Snapchat bloķēšanu.

 • Nevēlamu un kaitinošu surogātpasta ziņojumu plūdi.
 • Sniedz nevajadzīgus paziņojumus.
 • Ziņojumi par jauniem filtriem un funkcijām.
 • Ziņas, kas informē par festivāliem.

Kā bloķēt komandas Snapchat mobilajā ierīcē [Android un iOS]

Daudzi cilvēki ir neapmierināti par to, ka Team Snapchat pastāvīgi sūta viņiem ziņojumus. Taču daži zina, ka jūs varat apturēt šīs ziņas. Ja arī jūs to nezināt, neuztraucieties, mēs jūs nodrošinām. Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus, lai bloķētu Team Snapchat.

 • Viedtālrunī atveriet lietotni Snapchat.
 • Tērzēšanas sarakstā atveriet tērzēšanu, izmantojot Team Snapchat.
 • Tērzēšanas sadaļā pieskarieties Team Snapchat profila attēlam.
 • Ekrāna augšējā labajā pusē pieskarieties trim vertikāliem punktiem.
 • Opciju sarakstā pieskarieties “Pārvaldīt draudzību”.
 • Tagad pieskarieties “Bloķēt”, lai vairs nesaņemtu kaitinošas ziņas no Team Snapchat.
 • Pēc bloķēšanas jūs vairs nesaņemsit nevēlamus un kaitinošus ziņojumus no komandas Snapchat.

Ir jāzina, ka Team Snapchat bloķēšana ir tāda pati kā jebkura cita lietotāja bloķēšana; lai to izdarītu, jums nav jāveic nekādas īpašas procedūras.

FAQ

Ja jums ir kādas šaubas, izlasiet tālāk norādītās šaubas, kuras lietotāji bieži uzdod.

1. Vai ir iespējams atbrīvoties no ziņojumiem no Team Snapchat?

Jā, pilnīgi noteikti, jūs varat atbrīvoties no ziņojumiem no komandas Snapchat. Jums tie vienkārši ir jābloķē. Varat tos bloķēt, izmantojot to pašu procedūru, ko izmantojat, lai bloķētu jebkuru citu lietotāju.

divi. Vai Team Snapchat dzēš neaktīvos kontus?

No Snapchat komandas par to nav oficiāla paziņojuma. Snapchat nekur nav teicis, ka viņi dzēš neaktīvos kontus.

3. Kas notiek, ja nosūtāt Snaps uz Team Snapchat?

Ja nosūtīsit ziņojumu vai pieklikšķināsit komandai Snapchat, viņi saņems paziņojumu, ka esat viņu pievienojis kā savu draugu. Kad viņi pieņems jūsu drauga pieprasījumu, jūs varēsit redzēt viņu Snapchat stāstu.

Es ceru, ka šis raksts jums noderēs, lai atbrīvotos no kaitinošiem ziņojumiem no Team Snapchat. Ja rodas šaubas, paziņojiet mums tālāk komentāru sadaļā.