Vai šī diena var būt vēl labāka?

Karsti no preses! Dženifera Gārnere, aktrise ir gatava pievienoties Netflix. Turklāt viņas partnerattiecībām ir pamatā esošie komponenti, pēc kuriem viņa, iespējams, noslēdz līgumu par vairākām filmām.

Viņa būs zvaigzne, kā arī producente nākamajām filmām. Tajā pašā darījumā viņa ietver arī filmas “Yes Day” turpinājumu. Netflix ģimenes filmas ir nosauktas no Eimijas Krūzas Rozentālas grāmatas, kurai ir tāds pats nosaukums.Kā liecina ziņojumi, Dženifera ir gatava atgriezties Elisona Toresas lomā. Viņa Elisones lomā bija māte, kas saviem bērniem atvēl 24 stundas, lai sagatavotu viņiem vēlamos noteikumus.Turklāt visa Gārnera pieredze filmā Yes Day bija satriecoša, radoša un iepriecinoša. Viņa burtiski darīja visu iespējamo, lai izrādi atdzīvinātu.

Dženifera Gārnere filmā Yes Day Sequel

Dženifera pieminēja: Redzot Netflix globālo sasniedzamību, kad Torresu ģimene radīja haosu mājās visā pasaulē, es vēlos ienirt ar vēl vienu Jā dienu; Es nevaru sagaidīt,

Skots Stūbers, Netflix vadītājs, arī norādīja, ka Gārners ir tikai spalviņa līdz straumētāja vāciņam.

Stūbers teica: es pirmo reizi kopā ar Dženu sadarbojos ar ​The Kingdom​​ pirms 15 gadiem un uzskatu, ka esmu ļoti laimīgs, jo joprojām sadarbojos ar viņu. Kā aktieris viņa ir pierādījusi sevi kā neticami daudzpusīgu neaizmirstamās lomās, kas aptver strauju darbību, sirsnīgas komēdijas un pārdomas rosinošas drāmas. Viņa pieiet katram sava darba aspektam tik detalizēti un sagatavoti, kas padara viņu par ārkārtīgi vērtīgu partneri un producentu,

Stūbers kopā ar Dženiferu strādāja 2007. gadā “Apvienotajā Karalistē”.

Gārnere noteikti priecājas atgriezties, un viņa teica – esmu pagodināts pievienoties lieliskajai radošo darbinieku grupai Netflix saimē, un esmu ļoti priecīgs strādāt ar viņu kaislīgajām un novatoriskajām komandām visās nodaļās. Man bija pati iepriecinošākā, radošākā pieredze, atdzīvinot “Jā dienu”.

Redzot Netflix globālo sasniedzamību, kad Torresu ģimene radīja haosu mājās visā pasaulē, es vēlos ienirt ar kārtējo Jā dienu. Es nevaru sagaidīt. Esmu pateicīga par Netflix pastāvīgo atbalstu un ar nepacietību gaidu iespēju to apvienot ar šo partnerību.» viņa piebilst.

Dženifera un viņas “Citi projekti”!

Papildus darījumam ar Netflix viņa piedalās arī citā Netflix zinātniskās fantastikas filmā Ādama projekts. Filmā piedalās Raiens Reinoldss, Marks Rafalo un Zoja Saldana.

Turklāt viņa ir arī ceļā uz galveno lomu, kā arī producēt filmu “Ģimenes atvaļinājums”, kas ir komēdijas filma, kas smeļas iedvesmu no filmas “Bedtime for Mommy”.

Dženiferai ir daudz priekšā, tu ej meitene!