Patiesības zobens nekad neatstāj tavu muguru, un tāda pati situācija ir ar Kamilu Kandru, jo cilvēkiem ir jābrīnās, vai viņa devās tālāk!

Modele ir aicinājusi to pamest Taileru Kameronu, kurš ir Bachelor Nation fanu mīļākais. Šķiršanās notika šī mēneša sākumā, un klīst baumas, ka jau ir a atsitiena romantika vietā.Saskaņā ar nesen izskanējušajiem ziņojumiem Kamila tiekas ar Lūisu Hamiltonu, sacīkšu auto vadītāju. Nu, tas var būt patiess vai nepatiess, bet mums ir jātic apgalvojumiem.

Kamilas pārstāvis apstiprināja – Kamila un Lūiss absolūti nesatiekas. Viņi ir tikai draugi un nekas vairāk,Vai vēlaties noskaidrot spekulācijas sākuma mezglu? Turpiniet ritināt.

No kurienes radās dzirkstele?

Spekulācijas un baumas sāka lidot drīz pēc tam, kad Kendra savā Instagram ievietoja dažus viņas seksīgus attēlus. Tā kā attēlam fonā bija trofejas, faniem tas bija viss, kas viņiem bija vajadzīgs, lai spekulētu.

Saskaņā ar apgalvojumiem modele pozēja Hamiltona mājā. Tas vēl nav viss.

Arī Kendra bija manīta rūtainā kreklā kaut kur lejā. Hamiltons arī tika nofotografēts, valkājot tādu pašu rūtainu kreklu viņa tēlā ar Nikolu Šerzingeri. Hamiltons un Šercingers satikās veselus astoņus gadus.

Tas nav stāsta beigas.

Kāds avots apstiprināja, ka kopīgotie attēli nav nesen. Rūtainais krekls iznāca no Kameronas drēbju skapja, kamēr viņa atradās Kentuki. Pāris toreiz bija kopā.

Bija arī apstiprinājums, kurā bija rakstīts – Kamila par Lūisu nav interese.

Janvārī Kendra un Kamerons pirmo reizi tika saistīti. Tomēr Kendra to pārtrauca un pielika punktu romantikai. Avots teica - Kamila pārtrauca attiecības,

Viņai bija pienācis laiks pievērsties savai ļoti ienesīgajai karjerai.

Vēl viens paziņojums skanēja: Lietas gāja labi, līdz tās nebija, turklāt draugi bija pārsteigti, ka lietas beidzās tik ātri

Sākotnējās dueta savienošanas laikā Kamerons toreiz teica: Mēs devāmies uz restorānu un sēdējām tur, mēs vienkārši runājām stundām. Mēs pat nevarējām paskatīties uz ēdienkarti, tāpēc es viņiem vienkārši teicu, piemēram: 'Atnesiet visu.' Mēs vienkārši runājām, sarunājāmies. Mēs tur sēdējām četras stundas. Man bija lieliska nakts,

Nezinu, vai tā ir laba vai slikta ziņa! Lai kā arī būtu, tas ir tas, ko jūs saņemat no modeļa šobrīd, līdz mums būs oficiāls paziņojums.