Beidzot ir klāt diena, kad Apple savā tiešsaistes pasākumā Kalifornijas straumēšana gatavojas paziņot par savu ļoti gaidīto jauno iPhone klāstu, kā arī Apple Watch 7 Series un daudziem citiem produktiem. Tiešsaistes mediju pasākums plašākai sabiedrībai un presei tiks straumēts visā pasaulē 14. septembrī. Tātad, vai meklējat veidus, kā skatīties Apple notikumu tiešraides savā valstī? Jā, tad jūs esat nonācis pie labākā raksta.

Šajā ziņā mēs dalīsimies vairākos veidos, kā jūs varat skatīties Apple notikumu tiešraidi savā valstī. Tālāk esam minējuši arī pasākuma sākuma laiku atbilstoši dažādām laika joslām, lai pasākumu varētu izbaudīt no vārda.

Kā straumēt Apple notikumu tiešraidi?

Kā minēts, ir vairāki veidi, kā straumēt Apple tiešraides notikumus jūsu valstī. Varat izmantot jebkuru no tālāk minētajām metodēm. Visas metodes darbojas pilnīgi labi katrā valstī. Tātad, pārbaudīsim tos.

Apple notikumu vietne

Lai skatītos dažādu Apple produktu palaišanas ballīti savā valstī, pirmā vieta, ko varat apmeklēt, ir Apple pasākuma vietne. Izmantojot šo vietni, varat izbaudīt pilnu palaišanas notikumu savā ierīcē, tostarp iPhone, iPad, PC, Android un Mac. Turklāt pasākuma skatīšanai varat izvēlēties jebkuru pārlūkprogrammu, piemēram, Chrome, Opera, Firefox, Microsoft Edge.Viss, kas jums jādara, ir vienkārši apmeklēt - Apple pasākumu vietnes no jūsu vēlamās pārlūkprogrammas laikā atbilstoši laika joslai.

Skatieties iPhone 13 palaišanas straumi pakalpojumā YouTube

Labākā atklāšanas ballītes daļa ir tā, ka tā tiks straumēta tiešraidē pakalpojumā YouTube visā pasaulē. Un tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā jūs varat būt liecinieks iPhone 13, AirPods 3 un daudzu citu Apple produktu izlaišanai savā vietā.

Viss, kas jums jādara, ir vienkārši apmeklēt Apple YouTube kanālu un iestatīt atgādinājumu par notikumu. Tātad, kad notikumi sāksies, jūs saņemsit paziņojumu savā ierīcē.

Apple TV lietotne

Apple TV App ir vēl viena metode, ar kuras palīdzību varat skatīties tiešraidi savā vietā. Apple TV lietotnē jūs atradīsiet šim pasākumam īpašu sadaļu. Viss, kas jums jādara, ir vienkārši apmeklēt sadaļu, kurā sākat baudīt tiešraidi. Apple TV lietotne tiek atbalstīta Apple TV, iPhone, iPad un Mac ierīcēs.

Kad sāksies Apple notikumu straume?

Tāpat kā citi Apple notikumi, Kalifornijas straumēšana sāksies pulksten 10:00 pēc Klusā okeāna laika. Tomēr, ja dzīvojat citā laika joslā, šeit ir īpašs saraksts, lai skatītos palaišanas ballīti savā vietā atbilstoši savai laika joslai.

DATUMS LAIKS
14. septembris, otrdiena 10:00 PDT
14. septembris, otrdiena 13:00 EDT
14. septembris, otrdiena 19:00 CEST
14. septembris, otrdiena 18:00 BST
14. septembris, otrdiena 22:30 IST

Tātad, tas ir viss par Apple Kalifornijas straumēšanas pasākuma tiešraidi.