Hīts Frīmens , amerikāņu filmu un TV aktieris, kurš bija populārs ar Gevina Dilona lomu juridiskajā drāmā seriālā Raising the Bar, miris. 14. novembris . Viņam bija 41.

Pirmo reizi ar šo ziņu sociālajos tīklos dalījās televīzijas realitātes televīzijas zvaigzne un bijusī mis ASV Šenna Moaklere.

Viņa menedžeris Džo S. Montifiore apstiprināja šīs ziņas un izdeva paziņojumu, kurā teikts: Mēs esam patiesi satriekti par mūsu mīļotā Hīta Frīmena zaudēšanu. Lielisks cilvēks ar intensīvu un dvēselisku garu, viņš atstāj mums neizdzēšamu nospiedumu mūsu sirdīs. Viņa dzīve bija piepildīta ar dziļu lojalitāti, pieķeršanos un dāsnumu pret ģimeni un draugiem, kā arī neparastu dzīvesprieku.

Hīts Frīmens, pazīstams ar lomu filmā Bones Dies At 41Viņš arī piebilda: Viņš bija ārkārtīgi lepns par savu neseno filmu darbu un bija ļoti satraukti par savas karjeras nākamo nodaļu. Viņa ievērojamais mantojums kā dēls, brālis, tēvocis, draugs, ārkārtīgi apdāvināts aktieris un producents, izcils pavārs un cilvēks ar visinfekciozākajiem un iespaidīgākajiem smiekliem, dzīvos mūžīgi. Lai viņa piemiņa ir svētība visiem, kas viņu pazina un mīlēja.

Frīmens savā 20 gadu karjerā izklaides pasaulē piedalījās daudzos slavenos seriālos.

Daudzi viņu novērtēja par lomu Fox krimināldrāmu seriālā Bones kā sērijveida slepkavu Hovardu Epsu no 2005. līdz 2007. gadam. Viņš cita starpā piedalījās arī filmās NCIS, The Closer un Without a Trace.

Pēc viņa biroja ziņām, aktieris nesen strādāja pie sava jaunā gaidāmā režisora ​​Mihaela Poliša projekta Terors prērijā. Džīna Karano bija viņa līdzzvaigzne šajā filmā.

Pēc aktiera nāves viņa draugi un fani sociālajos tīklos ievietoja savus līdzjūtības ziņojumus.

Viņa draudzene Šanna Moklere pieķērās pie sava Instagram roktura un atklāja, ka, uzzinot skumjas ziņas, viņai sāpēja sirds.

Moaklere savā Instagram rokturi ievietoja kā Sirds salauzta, dzirdot par mana dārgā drauga Hīta Frīmena, talantīgā aktiera, režisora, producenta, izcilā šefpavāra un stabila drauga zaudēšanu. Tevis tik ļoti pietrūks, un es lološu katru apbrīnojamo atmiņu, kas mums visiem bija…. un mums ir daudz lielisku!! Dieva ātrumā.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Shanna Moakler (@shannamoakler)

Gabriels Keins Dejs-Lūiss, kurš strādāja kopā ar Frīmenu, nesen sociālajos tīklos pauda savas jūtas, daloties ar nelaiķa aktieri dažos attēlos, kuros redzams.

Viņš rakstīja, mana sirds sagrauj to rakstīt. pagājušajā naktī vīrietis, kuru es iepazinu, kad mans vecākais brālis traģiski mira miegā. Es nevaru pateikt neko tādu, kas varētu attaisnot tavu eksistenci, Hīt.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja G-K Day-Lewis (@gabrielkane)

mēs jau no paša sākuma izveidojām tik stipru saikni, un jūs kļuvāt par manu mentoru. Skatīties, kā jūs strādājat, bija tāda privilēģija. Viņš piebilda, ka jūsu harizma, jūsu talants, humors, kaislība un īriskais temperaments būs ļoti garām.

Precīzs Frīmena nāves iemesls nav publiskots.