Bijušais Indijas kriketa spēlētājs un tautā pazīstams kā Turbanators Harbhadžans Sings sestdien bija ārkārtīgi priecīgs un sajūsmināts, sociālajā tīklā Twitter daloties ar pasauli ziņās par puisēna piedzimšanu. Indijas vērpējs Harbhadžans Sings un aktrise Gīta Basra atkal kļuvuši par vecākiem, un šoreiz viņi ir aplaimoti ar puisēnu. Skaistajam pārim jau bija meita vārdā Hinaya Heer Plaha, un viņa piedzima 2016. gadā.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Harbhajan Turbanator Singh (@harbhajan3)Harbhadžana Singha ierakstā Twitter bija lasāms, Jauna maza rociņa, ko mums turēt, viņa mīlestība ir liela, dārga kā zelts. Brīnišķīga dāvana, tik īpaša un mīļa. Mūsu sirdis ir pilnas, mūsu dzīve ir pilna. Mēs pateicamies Visvarenajam par to, ka viņš mūs svētīja ar veselīgu zēnu. Gan Gītei, gan mazulim klājas labi. Mēs esam prieka pārņemti un vēlamies pateikties saviem labvēļiem par viņu pastāvīgo mīlestību un atbalstu.

Pagājušajā mēnesī aktrise Geeta Basra savā Instagram ievietoja dažus skaistus attēlus ar pārsteiguma bērnu sagaidīšanu. Bērnu sagaidīšanu virtuāli organizēja viņas draugi, kuri dzīvo dažādās valstīs ar vīra Harbhadžana Singha palīdzību.Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Geeta Basra (geetabasra)

Izlasīts Geeta Basra mazuļa gaidīšanas ziņa, Manas meitenes ir labākās! Kāds jauks un mīļākais virtuālais bērnu gaidīšanas pārsteigums! Nezinu, ko es darītu bez jums visiem, bet jūs visi likāt man justies tik īpašai un uzmundrinājāt... Tādās reizēs jums visvairāk pietrūkst vienam pēc otra, kad nevarētu nosvinēt tādus kopā mirkļus un izpaliktu tik daudz īpašu svētku ārā... bet jūs, meitenes, tiešām pārspējāt sevi! Visi, kas sēž dažādās pasaules malās, paldies Dievam par digitālajām platformām, kas mūs uztur sakarus! Paldies, manas mīļās, un esmu tik svētīts, ka esat manā dzīvē.

Harbhadžana un Geeta laulības dzīve

Pēc vairāk nekā 5 gadu ilgas iepazīšanās Indijas ortodoksālais vērpējs Harbhadžans Sings un aktrise Gīta Basra 2015. gada 29. oktobrī nolēma dot vārdu savām attiecībām. Atšķirībā no citām slavenībām viņi nerīkoja milzīgu ballīti un svinības, bet gan sadraudzējās. vienkāršās tradicionālās Gurdwara kāzās Džalandhārā, Pendžabā. Ļoti tuvi draugi un ģimenes locekļi tika uzaicināti tikai uz viņu kāzu ceremoniju.

Tikmēr Turnbanator Harbhajan Singh spēlē tikai IPL, un viņš ir daļa no Shahrukh Khan piederošās Kolkata Knight Riders franšīzes. Harbhajans Singhs pirms pievienošanās KKR ir bijis arī dažu citu lielo franšīzu dalībnieks, piemēram, Mumbai Indians un Chennai Super Kings, un viņš ir viens no vadošajiem vārtu guvējiem IPL vēsturē. 2021. gada IPL Harbhadžans Sings aizvadīja trīs mačus, taču diemžēl viņš nevarēja izvēlēties vārtus. Runājot par skaitļiem, Harbhadžans Sings ir savācis 150 vārtus 163 spēlēs, kas spēlēja dažādas franšīzes.

No otras puses, Geeta Basra ar filmu debitēja Bolivudā Dil Diya Hai izdota 2016. Viņa ir spēlējusi arī nozīmīgu lomu tādās filmās kā Vilciens un Zila Ghaziabad . Viņas pēdējā filma bija Slēdzene , kas bija Pendžabu filma.